kiralık daire arıyorum...

EsraCadi

inci'm kızım biriciğim(ssçs)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
489
21
39
Acil sefaköy taraflarında yada beylikdüzü kiralık temiz 2+1 daire ara kat tercihimdir.ılgilenen arkadaslar lütfen yazarmısınız

Son düzenleme:
canım eşim emlakçı, sana yardımcı olabilir. avcılarda bizim emlakçı da. link vermek yasak ama olgun emlak diye aratırsan çıkar karşına. bi sürü var ama bizimki avcılarda

Arkadaslar avcılar merkezde tercıhımızdır..çobancesme yenıbosnada kıralık daıre arıyoruz temız ılgılenen varsa ozelden lutfen ulasın

:18:bula iş için gideceğim.Kendime 1 ay bir deneme süresi koyduğum için,hemen evimi taşımak istemiyorum. istanbul ataşehir de kısa süreliğine(1 ay)kalabileceğim bir yer arıyorum.bu arada mobilyalı evlere baktım hem çok pahalı hemde kimse 1 aylığına vermiyor.günlük ev diye bişey var ama o da üzülerek söylüyorum farklı amaçlar için kullanılıyormuş...ki zaten fiyatlarıda malum.apart baktım ataköyde yok kadıköyde var..onlarında iyi olanları 3 ay lık kontrat istiyorlar..ya ben napıcamben çok düzenli,titiz yaşayan biriyim nolur bana bu konuda yardım edin.ist.da kimseyi tanımıyorum..ve şurda 2 gün kaldıortada kaldım..mobilyalı evi olan kiraya vermek isteyen biri varsa en azından kiracı bulana kadar da kalabilirim.yada odasını kiraya vermek isteyen,yalnız yaşayan bir arkadaş varsa çok sevinirim.ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.:KK43:

X