Saç Rengi ve Saç Boyama Refectocil kaş boyası 0 numara

melodi8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
224
0
kızlar aranızda,
kaşları benim gibi simsiyah olupta (avatarda da görülmekte)saçlarıyla uyum sağlaması için Refectocil kaş boyası 0 numara kullanan var mı? Memnun kaldınız mı?:bbo:

ben tüy sarartıcı kullandım bi kaç kez..ama kaşlarım röfleli gibi duruyo yakından bakıldığında ve özellikle güneşte..doğal kahve ya da kumral olsa ya da biraz renk kırılsa olur ama doğla olsun yeter kiyerimseniben

melodi8 tüy sarartıcı çok mu kötü duruyor??? bende yarın alıp kaşlarımı açacaktım ama senin yazıyı okuyunca kararsız kaldım... cevap yazarsan çok sevinirim...

tatlım bir de Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme bölümünde bu Refectocil kaş boyasından bahsediliyor bir göz at istersen.... yanlız çoğu açık kahve boyanın bile siyahlaştırdığını yazmış, benim gözüm korktu....:1no2:

melodi8 tüy sarartıcı çok mu kötü duruyor??? bende yarın alıp kaşlarımı açacaktım ama senin yazıyı okuyunca kararsız kaldım... cevap yazarsan çok sevinirim...

mrb cnm
benim kaşlarım çok siyah ve kalın telli..belki sebebi budur bilmiyorum ama güneşte felaket duruyo..böle parıl parıl ve sarı sarı:KK43: hani sarışın olsam önemli değilde, kumralım ve çok komik duruyo..bi de bir kaç gün sonra uzuyo benim kaşlarım ve de yarısı açık kahve yarısı siyah oluyo, röfleli gibi..çoğu kişi böle olucanı siyah kalsın daha iyi diolar ki bende aynı fikirdeyim ve bir daha kullanmayı düşünmüyorum..
ama kaşın çok siyah değilse çok kötü olmayadabilir, bana sorarsan hiç kullanma cnm..

tatlım bir de Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme bölümünde bu Refectocil kaş boyasından bahsediliyor bir göz at istersen.... yanlız çoğu açık kahve boyanın bile siyahlaştırdığını yazmış, benim gözüm korktu....:1no2:

kaşların eğer benimki kadar siyahsa 0 numara olanını alman gerek yani sadece kaş rengini açmak için tasarlanmış olanını..diğerleri diğelim kaşın kahverengi ama gri olmasını istiyosan, veya sarı ama kahve olsun istiyosan oluyomuş..(ve onları ne kadar çok bekletirsen o kadar koyu oluyomuş, tıpkı saç boyası gibi) yani siyah kaşı başka bi renge dönüştürmeden önce kaşlarını 0 numara olanıyla açman gerek..ama benim kaşım zaten siyah olduğu için 0 numara olanını alıp biraz bekletip kumrala dönüşsün istiyorum fakat kullanan varsa tüy sarartıcı gibi bir sonuç alnıyosa almıcam boşuna, neticede 20TL ve olan kaşlarıma oluyo:KK43:

Allahım böyle kaşlarım olsa daha ne isterim. maşallah canım çok güzel gür siyah kaşların var.

ya bende koyu gri-füme renk oluyor ya o tona çevirmek istiyorum da nasıl yapacağım bilemiyorum bilmiyorumkismile

kızlar benim kaşlarım siyaha yakın aynı zamanda seyrek ben rengini açmak istiyorum.açık kahve tonlarında.piyasada satılan markaları yazabilirmisiniz.izmirde bir çok yere sordum ama kaş boyası satılmıyo.bide nette bi ürün var refectocil aranızda kullananlar varmı.kaşlarımın dökülmesini yada yıpranmasını istemiyorm.bana yardımcı olursanız sevinirim.::Saruboceq:

slm kızlar benim kaşlarım siyaha yakın ve seyrek.ben kaşlarımı açık kahve yapmak istiyorum.ne kullanmalıyım.

belki kızanlar olucak bir işe yaramıyor kaş boyaları aksine koyulaştırmıştı kaş rengimi benim kuaförüm bile saç boyasıyla boyuyor kaşlarımı evde boyamaya başladığımdan beri bende saç boyasıyla boyuyorum bi zararını görmedim

arkadaş zaten söylemiş koyu kahve ve diğer tonlar o markanın kaşda ne kadar tutarsan koyulaşır diye koyu kaşlar için açıcı yani 0 numaralı olanı almanız lazım arkadaşım kullanıyor hatta bir kaç uygulamasında yanındaydım saçlar koyu sarı olduğu için açıyor siyah kaşlarını gayet doğal duruyor dediğiniz boyayı internetten alıyor

kızlar ben uzun süredir kaşlarım sesu tüy sarartıcısıyla açıyorum. bugün 30 lu yaşlarda bi bayan gördüm kaşlarının yarısı beyazlamıştı ve o kadar kötü görünüyodu ki anlatamam. sonra benim içime bi korku düştü ya benimde kaşlarım açıcı kullandığım için zamanla beyazlarsa diye o kadar huzursuz oldum ki anlatamam. bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

kızlar,
bu işi antalya da profesyonel olarak yapan biri olarak size önerim bir makyaj stüdyosu veya güzellik salonun da bu işe girişmeniz. refectocilin bir kaç değişik rengi bulunur.kaş/kirpik rengini açmak için özellikle renk açıcı olan kutudan almalısınız.kaşlarınızı ilk defa boyuyorsanız 20 gün sonra bir ek uygulama daha yapmalısınız ki renk daha kalıcı olabilsin.satış yapılan yerlerde ellerinde ne varsa size satmak isteyebilirler bu yüzden aradığınız ürüne ulaşamayabilirsiniz. refectocil tamamen bitkisel bir üründür.ancak işlemler sırasında oksidan içerikli yardımcılar kullanıldığından bu işi dikkatli ve bilen birine yaptırmalısını k, gözünüze kaçmasın.ayrıca aldığınız ürünlerin tarihlerine dikkat etmelisiniz.bu işin sürekli uygulandığı yerlerde bayat ürünle karşılaşmazsınız ama tanımadığınız bir satıcıdan yada internetten aldığınız tek bir ürünün garantisi olmaz malesef.. Makyözünüz sizin göz ve cilt ve saç yapınızı inceleyerek en doğru rengi seçmenizde yardımcı olacak ve işlemi güvenli bir şekilde yapacaktır.

Bu boyanın kullanıldığı yere hiç rastlamadım ki gidip bende oraya yaptırayım uygulamayı :) O yüzden de tüy sarartıcısıyla açıyorum malesef

Bu boyanın kullanıldığı yere hiç rastlamadım ki gidip bende oraya yaptırayım uygulamayı :) O yüzden de tüy sarartıcısıyla açıyorum malesef

2 AY sonra yeşilbahçe mahallesinde (dedeman) stüdyomu açıyorum beklerim:)

tüy sarartıcısı turuncu turuncu yapıyor güneşte falan bi garip duruyor..bu kirpikte boyanabiliyor kaş dışında bilgin olsun..

X