Ama ben ii hissetmiyorum :(

mervis_21

Minik CELAL'in annesi :)
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
541
5
36
Kızlar bi kaç gündür agrılarım yüzünden oturamıyordum bile.dr.a gittim ve hiç sorun yok dedi.tansiyon 10/6.kasılmam yok(ama bi ara %70'e cıktı,sanırım düzenli olması lazım).bebek ii,suyumii...ama ben İİ DEĞİLİM.cok halsizim midem bulanıyor bacaklarım agrıyor ve acyip huzursuzum.peki NEDEN??valla naz da yapmıyorum:umursamaz:kızlar bi fikriniz var mı ne olabilir?

arkadasim aceba gun icinde yasadiklarindanmi etkileniyorsun. yada gordugun duydugun olaylar seni farkinda olmadan strese sokuyor olabilir.

hep evdeyim yani dısarıya da cıkmak istemiyorum.dogumdan da korkmuyorum.cok şükür her sey yoluna ama ne bileyim anlayamıyorum ki :KK43::KK43: umarım doguma kadar sürmez bu durum

cnm bende az önce aradım doktoru sancım var dedim normal diyo kasıklarım diyo olcak 30a giriyon diyo böbregim tuttu dedim ürolojiye gel dedi ama gidiyom bişi yapmıyolar masraf çıkarıyolar ilaç yok ne anladım bu işten ya halsizim agrım var karnım şiş gibi iyi değilim ama doktor normal diyooo

benimde canım çok sıkkın oluyor sebepsiz yere. hamileliğin getirdiği bir durum sanırım.hep ufff pöfff çekmek geliyor içimden.bi huzursuzluk bi tedirginlik var üstümde ama çözemedim bende

aynen cnm yha.gercekten agrıo yürüyemiyrm oturamıyorunm.kadın bana normal yürüyüşle çık dio.anlamadım ki....

cnm yürüyüş yap ozaman dinlene dinlene 10dk arayla sonra eve geldiginde soluna yat dinlen bakalım biraz iyi gelcekmi ayaklarınıda dik havaya

ama bana baygınlık gelio .kulaklarım falan cınlamaya baslıo zorlayınca.en iisi eşim yanımdayken yürüyeyım az az bayılırsam da götürür artık hasstaneye :)

e kızlar hoşsunuz yani. ağırlaşıyorsunuz kolay mı? bebek, plasenta,su kaç kilo yapıyor biliyor musunuz:))) çok çok normal bu yaşadıklarınız. keyifsizlik, uykusuzluk, halsizlik, sancılar bunlar hep son aylar görülen şeyler zaten. ben c.tesiden c.tesiye doktoruma gitmek için çıkıyorum evden resmen. alışveriş yapmam lazım ya annem ya k.validem hallediyor. yani en sevdiğim şeylerden bile elimi çektim artık. ama çok az kaldı... 30 lu haftlarda olan arkadaşlar, önümüzdeki aydan sonra sıcaklar hafifleyince biraz daha rahat hissedersiniz kendinizi, stres yapmayın :1hug:

ben de 2 haftada bir baglanıyrm.bugün gittim dr.a dediğim gibi kasılman yok dio.bu haftada %70 e cıkması normal mi.hem 20 dk bagklı kalıyorum.düzenliyse sancım 10 dk da bir gelirse en az öle anlaşkılır.e zaten 10 dk.da bir gelen agrı dogumu başlatıyormuş.erken dogum riskim var bnm nasıl anlayacak bu dr şimdi.10 dk da gelınce dogum baslayınca mı durdurmaya kalkacak anlamadım ki.agrıyor kARNIM ama bilmiyorum
office arkadasımızın dediği normaldir belki ilk hamilelik olunca insan tedirgin oluyo belki de bos yere endişeleniyoruzudr

vallahi bugün bende çok rahatsız nefes alıyom nerem agrıyo anlamadım böbregim tuttu gibi geliyo ama başka yere kayıyo agrı 10dk bir gelip gidiyo iyi olmazsam eşim götürcek gece benide bende 2bebek kaybettim kıymetli riskli gebelik yaşıyom tedirginim cnm

cnm öceden erken dogum düşük falan yaptıysan daha dikkatli ol bence.yatıp kasılmalarını takip et bence

kızım çok tekme atıyo bugün huzursuzmu ne yaa acaip vuruyo can yakıyo 2karnımda öldü cnm ikiside

kızlar benim sorunum psikolojık yaa herhangi bir tarafımda agrı falan yok Allaha sukur ama hiç keyfimde yok herseye her dakka sinirlenir oldum aglama krizine falan giriyorum
bazen bu durumlarda karnımda sertlesme oluyor sanki bebek içerde sıkılıyor derin nefes aldıgımda rahatlıyorum

X