Saç Kesim Şekilleri Evde Kahkül kesimi(Resimli)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Ne güzel bir paylasim. süpersiniz ya sizden ögrenecegim coook sey var

Urgakina sana özellikle tesekkürler, resimli anlatim icin

ben hep kendim kesiyorum saçımı emeğine sağlık teşekkürler

Daha once nette gormustum ve ayni sekil de kestim sonuc ise super profosyenel elden cikmis gibi,,,

ben denedim ama v seklinde değil biraz daha oval olarak ayırarak kestim ilk kötü oldu:)bi kac düzeltmeyle süper oldu kuaföre anlatıyordum ma yapamıyordu artık kendim keserim tesekkler:)

vayy ıyyımıs ben zaten onceden de saçlarımı kesıodum uzayan kakuller ıcın guzel fıkır

ben de denedimm
ilk başta biraz kısa oldu ama şimdi uzadı çok güzell
teşekkür ederimm
:KK8:

en son kestirdiğimde artık uzatmaya karar verdim..daha doğrusu evde kestiğimde..

artık sıkıldım kahkülden :S

şimdi uzatıyorumm

jiletle kesiceksin kahkülünü makasla değil.

5 yıldır kendim keserim
hem kısalı uzunlu
hem simetrik
canım nasıl isterse:KK70:
2 haftada uzuyo zaten:KK70:

Mrb arkadaşlar forumun uzun süredir takipçiydim.Ancak yeni üye oldum.Forumda gezinirken bu konuyu gördüm çok güzel bir paylaşım benim zaten kahkülüm vardı fakat malum çabuk uzuyolar arada kesmek gerekiyor.Bunun için kuaföre gitmek zorunda kalıyordum ama bazen istediğim gibi kesmiyorlardı ama bir şekilde kısalması gerekiyordu:Ben de bu konuyu görünce denemek istedim veee sonuç süper oldu.Paylaşan arkadaşa gerçekten teşekkür ederim.Güzel paylaşımlarınızın devamını dilerim......

Ben bu yöntemi denemistim. Harika bir yöntem :128: Gayet güzel olmustu kahküllerim :KK6: Ama simdi resimdeki gibi bir kahkül istiyorum. Bu model kahkülü nasil yapabilirim? Böyle kahkül kullanan var mi?

X