Saç Kesim Şekilleri Evde Kahkül kesimi(Resimli)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ya bende istiyorum ama pişman olurum diye korkuyorum :S
eskiden hep keserdim zor uzattım şimdi yapsam acep pişman olurmuyum diye dusunuyorum ama bi değişiklik lazım yani kaydirigubbakcemile
ya bende cesaret edemiyordum ama gaza gelip azar azar kestim.. bide üçgen olması çok mantıklı kahkülüm çok doğal duruyorrr.. bide bir kaç kez kuaföre gitmiştim yinede istediğim gibi kesmemişlerdi:)) bak benim yukarıda anlattığım yöntemle iki aşamalı kesersen kat kat duruyor..

Işte bu da saçlarımı toplamış halim sizce nasıl olmuş:))

Son düzenleme:
guzel olmus canım eline sağlık bende kestim guzel oldu kuaforunkunden daha çok beğendim aten normaldede kendim kesiyodum ama bu yıntem kolay hemde guzel

Işte bu da saçlarımı toplamış halim sizce nasıl olmuş:))

güzel olmuş gerçekten. çok seviyorum kahkülü yaa. banada çok yakışıyo ama seneye düğünüm var diye kuaförüm istemiyo o saçlar bize lazım olcak diyo. burda görünce dayanmadım yine.

ÇOK TEŞEKKÜRLER KIZLAR BENDE ÇOK BEĞENDıM. UZUN ZAMANDIR KAHKÜL ıSTıYORDUM ZATEN. BıRDE KUAFÖRLERE ıSTEDıĞıN MODELı ANLATAMIYORSUN YA KISA YA DA UZUN KESıYORLAR.. ASLINDA SAÇ KESıMı ıLE ıLGıLı BıR YETENEĞıM VARDI. HATTA ÖĞRENCı YURDUNDA KIZLARIN SAÇLARINI KESTıĞıMDE OLURDU(600 KıŞıLıK BıR KIZ YURDUNDA KALINCA HERŞEYı ÖĞRENıYORSUN:1rolleyes:) AMA KENDı SAÇIMDA CESARET EDEMıYORDUM. UZUN ZAMANDIRDA NETTE SAÇ KESMı ıLE ıLGıLı YAZILARI OKUYORDUM:)
ARANIZDA BU TEKNıĞı DENEYEN ARKADAŞLAR DA PAYLAŞABıLıRMı??
BU ARADA TOPıĞı AÇAN ARKADAŞA ÇOK TEŞEKKÜRLER BU TEKNıĞı PAYLAŞTIĞI ıÇıN..

güzel olmuş gerçekten. çok seviyorum kahkülü yaa. banada çok yakışıyo ama seneye düğünüm var diye kuaförüm istemiyo o saçlar bize lazım olcak diyo. burda görünce dayanmadım yine.

arkadaşım dayan dayan sakın kesme.. ben saçlarımı bir ara 3 numara kestirmiştim.ve uzaması için tam iki yıl bekledim. bende geçen yıl düğünüme kadar uzattım ama öyle kırık dolduki saçlarım tam 2.5 yıl hiç makas değdirmemiştim. neyse düğünde istediği gibi şekil verdi kuaför düğünden sonrada hemen saçlarımdan kurtulmak için küt kestirdim.kahkülü evlendirdikten sonra kesersin.bak az kalmış ha gayretkaydirigubbakcemile2

yöntem güzelmiş teşekkürler..urgakina senin de kahküllerin güzl olmuş resmi paylaştıgın için saol bize de örnek olmuş oldukaydirigubbakcemile5

tesekkürler kızlar güzel yorumlarınız için...buyrunnnnnnnnnkusura bakmayın sehir dısındaydım msjları yeni gördüm..

urgakina ben cok begendim yüzüne cok yakısmıs..

Son düzenleme:
ne güzel kesmişsin canım ben cesaret edemezdim sanırım

ya benimde hiç cesaretim yoktu (daha önce hüsran dolu kahküllerden sonra:bbo:) ama önce bir tutam aldım ve birden kestim. gaza geldim anlayacağın zaten sonra gerisi geliyor.bide kökü sende nasıl olsa uzayacak kötü olursa tel tokayla tuttururum dedim. ama allahtan benimde içime sindi..
daha önce üçgen yerine dümdüz keserdim. birde fırçayla fön çektiğimde önümde sanki şapka varmış gibi dururdu-tatlicadiarzu-. kuaförler de senin istediğini değil kendi istediğini kesiyor. neyse yöntem iyi oldu.kaydirigubbakcemile2

ya, bu link başka bi topikte de vardı,hatta oraya yazıp sormuştum ben de,deneyen var mı, cesaret lazım bana die:) Türkiyeye her gidişimde kestiriyodum, ama bu sefer kestirmedim,kuaförüm yoktu, başkasına da güvenemedim, hem kötü olur hem de saçımın boyu kısalır diye korktum. ama kahkülüm de çok uzadı, kesim şart. urgakinanın kesimi benim kuaförün yaptığına çok benzio, baya cesaret buldum yani:))
çok teşekkürler ayrıca konu açtığın için:)
urgakina'ya da vakit ayırıp fotoğraf eklediği için kocaman teşekkür:)
ben de foto eklerim kesince...

kızlar ben denedim çok hoşuma gitti en azından eskiden yaptıklarım gibi yamuk olmadı..............

ßende evde keserim kuaföre gitmem fazla .. saol ßizimle paylaştığın için .. opuyorumnanaktan

ben de denedim a.s dün kestim bi cesaret.. sonuç ee pişman olmadım.. zaten benim yan kahkülüm vardı ama uzamıştı onun boyunu kısalttım bu yöntemle. ilk denemeydim yaptıkça el alışır:teytey:

pişman mı bende kestim ama pişman olmadım canım ama ben fon çekıp buyuk bi bolumunu sağa alıyorum kahkulumun guzel de duruyo ben seviyorum

X