st Dudakta Beyaz noktalar

sisim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
211
1
slm arkadaşlar gece gece sinir oldum üst dudağımda beyaz noktalar var bir sürü dudağımı gerince daha belirgin oluyor acı yok dışa vuran bir pütürdü de yok bunlar nedir böyle yaaaaa:1no2: araştırdım netten ama birşey öğrenemedimmmm...
bilgisi olan var mıııı???

o beyaz noktalardan bendede var etrafımda bir kaç kişide daha var ama kimse ne olduğunu bilmiyor bri cildiye doktoruna gitmek gerekir nedenini bilememek beni sinir ediyor mafoldumben

internette araştırdım bir kişi bundan bahsetmiş cildiyeye gittiğini ve doktorun bunların mantar olduğunu ve tedavisinin olmadığını yazmış :KK43: acaba gerçekten mantarmı bunlar ve tedavisi yokmu :KK43:

bende o mantar olayını okuduktan sonrahemen dr gittim.. ya önemli bir şey değil dedi mantar değilmiş önce bir kan tahlili ,idrar vs vs istedi bir şey cıkmayınca tekrar baktı dudağımın yağ dengesi bozulmuş dedi :sm_confused:
bilginiz olsunnn

hımmm sevindirici bir olay kozmetik ürünlerinin yol açtığı bişey olabilir ama benim beyazlıklar çoğalıyor gibi canım sen cilt doktorunamı gittin acaba ?? bide neden idrar ve kan tahlili yaptırdığını biliyomusun??

hımmm sevindirici bir olay kozmetik ürünlerinin yol açtığı bişey olabilir ama benim beyazlıklar çoğalıyor gibi canım sen cilt doktorunamı gittin acaba ?? bide neden idrar ve kan tahlili yaptırdığını biliyomusun??

Evet canım cilt dr gittim işin acıkcası net bir bilgim yok neden kan tahlili istedi diye ama sanırsam yağlanma ile ilgili bir bilgi almak için istemiş olabilir.benimde beyazlıklar zaman zaman coğalıyor bazen cok fark edilmiyor ama benim tahminim güneş ile ilgili yazın sanki daha cok belli oluyor gibi geliyor.seninde aynı mı yazın mı artış gösteriyor?

Evet canım cilt dr gittim işin acıkcası net bir bilgim yok neden kan tahlili istedi diye ama sanırsam yağlanma ile ilgili bir bilgi almak için istemiş olabilir.benimde beyazlıklar zaman zaman coğalıyor bazen cok fark edilmiyor ama benim tahminim güneş ile ilgili yazın sanki daha cok belli oluyor gibi geliyor.seninde aynı mı yazın mı artış gösteriyor?

tatile gidip geldikten sonra daha çok arttı bencede güneşle alakalı olabilir artışı internette araştırdığımdada güneşe bağlı olabileceği yazılmış ama gözüm sürekli takılıyor artık dudağımı gerdirmedende belli oluyor :1no2:

selam arkadaşlar bahsetiğiniz beyaz noktaların adı beyaz komedonlar, bende de var mahalesef halen alışamadım onlara bi yarden duydum elma sirkesi kulak pamuğu ile sürün iyi geliyor diyorlar bende denicam.

selamlar konu uzerinden 2 yil gecmis ama benim dudagimda beyaz noktalar var ama ne sivilce gibi ici dolu sadece nokta beyaz beyaz bole mi yoksa siz oynayinca icince bisey cikiyor mu?

selamlar konu uzerinden 2 yil gecmis ama benim dudagimda beyaz noktalar var ama ne sivilce gibi ici dolu sadece nokta beyaz beyaz bole mi yoksa siz oynayinca icince bisey cikiyor mu?
Uzerinden cok yillar gecmis konuyu arastirirken buldum:)ayni sey dudagimda cikti.agrisi yok beyaz bir kabarcik ici sivi degil.
Sizinkisi gectimi acaba

Benimde üst dudağımın iç kısmında boydan boya beyaz kabarcıklar oldu bugün ciddiyeye gittim ve bunlar ben dedi s ile başlayan birşey dedi uuttum .ve bunlar zamanla kalınlaşır mış tedavisi lazer malesef 😣

Sanki dudagin slt kisminda gerince belli oluyor.buyume yok fakat icindd bir delik belirmeye başladı. Ins kotu birsey degildir

Ciddiyeye gidin erken teşhis önemli korkutmak istemem ama ağız kanseri dudak kanseri gibi hastalıklar var malesef .mantarda olabilir ben de olabilir .görünmeden bilemezsiniz

X