Sokak Kedileri-Köpekleri için Koli Evler (el yapımı)..

Cöplerin yanina koymayin lutfen atiyorlar malesef :KK43: , bahce olur balkon olur...
Balkona gelen sokak kedileri var mi? Biraz kuru islak mama yada yemek artiklari koyun bir kucuk yogurt kabina cagirin balkona iki üc kez gelirlerse zaten orayi evleri gibi kabul eder her zaman gelirler.

tamam anladım, teşekkürler fikirler için.
sevgiler.

bahçede bir ayağı olmayan bir kedimiz var , yuva yapmayı düşünüyorum ona aslında yaptım bir kaç kez beğenmedi veya alttan su almış kartonlar. sudan nasıl koruyacağız

bahçede bir ayağı olmayan bir kedimiz var , yuva yapmayı düşünüyorum ona aslında yaptım bir kaç kez beğenmedi veya alttan su almış kartonlar. sudan nasıl koruyacağız

Büyük çöp poşetleriyle kaplayın.. Koli bandıyla poşeti sabitleyebilirsiniz..
Kolay gelsin

paylaşım için tsler çok güzel....bizim köpeğimiz bahçede olduğundan aynı sistemin ahşabını yaptırdık...

Ben de geçen gün televizyonda izlemiştim böyle yuvalar yapıyorlardı, şu büyük marketlerden su geçirmeyen karton gibi şeylerden kullanıyorlardı. İsimlerini hatırlayamadım şimdi ama fiyatları uygundu. Belki de onlardan kullanmak lazım.

bu evlerden bir tane de ben yaptım kapının önüne ağacın dibine koydum ama iki gün sonra ters çevrilmiş atılmış olarak buldum. toplama kedileri kapının önüne dendiğini hissettim duymadan:KK43: su koymuştum önüne onu bile boşaltmışlar! benim kızımı bile gördüklerinde çığlık atarak kapıları kapatıp bir de kilitliyolar sanki yavrum kapıyı zorlayacak:KK62: evde duruyor şu anda kış gelince ne etsem de koysam bunu bi yere bilemedim. kedi canavarları dolu etraf:KK61:
DSC_0595.JPG

*** inşallah reklam yapıyor diye banlanmam. M M e g sen zaten biliyorsundur ama böyle markalar numune gömderiyormuş. Belki faydası olur. Azdır gerçi ama olsun isteyeceğim ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu evlerden bir tane de ben yaptım kapının önüne ağacın dibine koydum ama iki gün sonra ters çevrilmiş atılmış olarak buldum. toplama kedileri kapının önüne dendiğini hissettim duymadan:KK43: su koymuştum önüne onu bile boşaltmışlar! benim kızımı bile gördüklerinde çığlık atarak kapıları kapatıp bir de kilitliyolar sanki yavrum kapıyı zorlayacak:KK62: evde duruyor şu anda kış gelince ne etsem de koysam bunu bi yere bilemedim. kedi canavarları dolu etraf:KK61:
Eki Görüntüle 1614617

Harika yaa...
Bu kış ben de yapıcam bunlardan. Rüzgardan ucmamaları için bir fikir var mı? İçine taş fln koysak bebelere yer kalmaz.

Harika yaa...
Bu kış ben de yapıcam bunlardan. Rüzgardan ucmamaları için bir fikir var mı? İçine taş fln koysak bebelere yer kalmaz.
Mahallede kuytu köşe,ayakaltı olmayan yerlere koyuyoruz. Ki insan müsveddeleri,ordan bile bulup atıyorlar.
Üzerlerinde kocaman yazıyor halbuki,'dokunmayın' diye..

Şu evim şahane'nin Selim Beyi de 2 adet leğenden yapmıştı bir bölümde..

X