kızlar preseed hakkında bilgisi olan var mı

su1983

bebeğim artık annesiyle
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
609
0
41
kızlar sanırım preseed hamile kalmayı kolaylaştırmayı kolaylaştırıyormuş, bilginiz var mı? :CüvCüv:

canım hamilelerden haberler bölümünde detaylı bilgi var onun hakkında... bi bak istersen..

kızlar sanırım preseed hamile kalmayı kolaylaştırmayı kolaylaştırıyormuş, bilginiz var mı? :CüvCüv:

ben kullandim ne emeklerle taa Amerikadan getirttim yanıda hediye ovulasyon ve gebelık testlerı var 2 ay kullandım hic bi ise yaramadi 2 aylık kullanım daha var evde yuzune bıle bakmıyorum :1no2:

kızlarr acil yardımınıza ihtiyacım var...
preseedi bulma alma elime ulaşması konusunda bana çok yardımcı oldunuzz .şuan evde ama nasıl kullanacagımı bilemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim kızlar.daha önce ovülasyon testide yapmadım. onuda nasıl yapacagımı anlatırsanız çok makbule geçer kızlar
kremden ne kadar nasıl sürmem gerektigini anlatırmısınızzacil lazımmm.yumurtlamam geçmeden kullanmalıyım.
anlayım klavuzuu yabancı dill anlamıyorum :KK43:

Merhabalar bende bu ay cok az kullandım bir parmak kadar yumurtlamayı beklemedim. ama bu jel bende yanma yaptı bir arkadas sadece sanırım yanma problemiyle karsılasmıs. yanması oldugu halde kullanan ve hamile kalan var mıdır acaba????????????

Son düzenleme:
X