bonie çatlak kremi

arha_77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
14
0
arkadaşlar daha önce açıldımı bilmiyorum bonie çatlak kremi duyan yada kullanan varmı ben internette araştırdım..bu arada ben lorealın karın ve kalça sıkılaştırıcısı kullanıyorum düzenli kullanmadığım halde çatlaklarımda soluklaşma oldu tavsiye ederim....

bende bayadır bakıyodum bonie kreme ve sonunda aldım bi hafta sürekli kullandım ama pek bi işe yaradığını söyleyemicem sora kahve limon u keşfettim şimdi kahve limonu yapıorum sorada bonie yi sürüorum değişmeler var gibi..

kahve ve limonu bende deniycem ondan sonrada bebek yağı sürerim artık bakalım işe yarayacakmı :kahve: ya ben çatlaklarımın fotosunu çeksem 1 ay sonrada kahve ve limonu denedikten sonrada tekrar çekip bilgisayarda dermatolojik bir inceleme yapsam (dijital makine sağolsun tüm cilt kusurları ortada) nasıl olar acep..farkı daha net anlarım :jeyyar: dahimiyim neyimmm

bu fikri sunanlar ve yapan bi arkadaşta var ama görüntüler çok net diilkaydirigubbakcemile2

anladım çağla benden önce bulanlar varmış dahi değilsin demek istedin herhalde :roflol:

çağlacım ben bonia ve renue çatlaklarını kullanmış ve hiçbir etkisini görmeyen biri olarak diyorumki sakınnnn bunlara para falan veripte almayın... şu baş derdimiz olan çatlaklardan kurtulmak için ne duyduysam ne gördüysem uyguladım. bu kremler sadece para tuzağı canım.. bende kahve limoncuyum 2. ayımdayım ve inanın bırakın çatlakların silikleşmesini birtarafa bu formül bir peeling yaa.. benim vücudum sıkılaştı aynı zamanda doğumdan dolayı göbişimde sarkıklık olmuştu ve birazda vardı şimdi inanın baktıkça bakasım geliyor çünkü toparladı...

zemuszemus

bu arada x tra gel inceltici selülit giderici kremide kullanmaktayım ve inanın harika yaaaaaaaa

X