Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs masajını nasıl yapıyorsunuz ?

eylultamer

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
916
14
Kızlar bir haftaya yakındır mersin yağıyla göğüslerime masaj yapmaya başladım ama açıkcası tam olarak nasıl yapılıyor bilmiyorum kafama göre yapıyorum bişiler 10 dk ya yakın yapıyorum hatta .
masajmı yapıyorum yoksa ölee yoğuruyomuyum acaba :):)

yardımcı olursanız çok sevinirim , bide aşağı yukarı ne zaman etkisini göstermeye başlar sizce , ya çok takmış durumdayım bu göğüslerime çok küçükler nolur biraz büyüsünler artıkk:KK43: a.s.

ben iki elimle saat yönünde ve tersine hareketlerle 100 defa yapıorum sonra parmak uçlarımla titreşim uyguluyorum en sonda buz uyguluyorum masaj şeklinde okadar kaydirigubbakcemile5

sağolun kızlar yardımlarınız için gerçekten çok sabır isteyen bi iş bu ya , küç te içiyorum artık , bakalım en az 2 ay sonra bişilerin gelişmenin olması dimi ...
eğer olmassa çok üzüleceğim yaa şimdilik sabırla yapmaya çalışıyorum , o yüzden sordum zaten yanlış yapmayayım diye ..
valla bazen aklımdan geçmiyo değil hee , ameliyat olup bu derdede böylece son vermek ama , maalesef maddiyat lazım onada .

tatlım ama bence estetik direkt belli oluyor hiç hoş diil yani yatınca böle top gibi duruyor ben olsada imkanım yaptırmam tatlımm şu hali bile yeter bana yani ama estetiğe hayır! :jeyyar:

X