fon perdemi kendim yaptım

vallah bravo tül yapmak aklıma gelmişti ama fon olarak hiç düşünmemiştim. en kısa zamanda bende yapıyorum. ( kıskandım )

cnmmm süper olmuşşşş sadece şu alttan bagladıgın yer var ya orayı okdr sıkma..duvara bi çivi tak geniş şekilde toplarsan dah bi güzel olur sanki..resimde anlatsam dahha iyi sanki:)
Yfrog - curtainpanel20481336048

Ellerinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş hemde farklı yaratıcı bir düşünce tebrik ederim sizi.

çok hoş bi fikir yaratıcılık oldumu herşey kullanılabiliyor:nazar:

Bırak kocamı. herşeyi onlara sorsak hiçbirşey yaptırmazlar kadınlara kaydirigubbakcemile bence harika omuşlar. bende mor ve beyaz aldım bu iplerden ama henüz tasarlamadım. Bakalım ne zaman keyfim olacakta yapacağım zemuszemus

herkese merhaba,

ben bir süredir oturma odamın perdesını değiştirmek istiyorum yeni koltuk almıstım fakat, koltukların taksıdı bıtene kadar beklemem gerekıyordu, ip perde yaptırmayı ıstıyordum, neyse bir gun pazarda hazır dıkılı perdelerden gordum grılı koltuklarıma uygun 10 tl aldım hemen
boyu tam yere kadar değil ama eni tam oldu, fakat yanlarda fonlar olmayıncada boş durdu cok, ıkıyana su kapaulara asılan boncuk sıneklıklerden almayı dusundum sadece renk katsın dıye ama grılı yada sıyah beyazlı bulamadım, bende bır yuncuye gıdıp ıstedığım renkte aşağıda gördugunuz ıplerden aldım, ve sırayla kesıp hepsını bır ıpe bağladım ıkı ucunada kornışe takılan vidalardan taktım, gergın bır sekılde kormıse takınca ıp falanda gorunmedı kartoppıyerın aldından, ben cok begendımalkisalkisalkis ıplerde 5 tl tuttu, tanı 15 tl ye perde yaptım odama.. (kocam karısmasa aslında tup perncereye yapmaya nıyetlıydım :)

sizlere de belkı fıkır verır ıstedığınız renkte ıp alıp odanıza uydurabılırsınız..

eline sağlık aynı hazıra benziyor.vallahi dışardan alma gibi duruyor..canım güzel olmuşta bişeyi anlamadım ipleri öyle nasıl yaptın.nasıl kestin??? açıklarsan sevinirim...fisfisfis

eline sağlık aynı hazıra benziyor.vallahi dışardan alma gibi duruyor..canım güzel olmuşta bişeyi anlamadım ipleri öyle nasıl yaptın.nasıl kestin??? açıklarsan sevinirim...fisfisfis

canım bu ipler bu şekilde satılıyo..atkı filan yaptıklarını biliyorum ben kaydirigubbakcemile3 başka uzun bi ipe bunları sırayla bağlamış..sonra da gergin bir şekilde kornişe bağlamış sanırım anladığım kadarıyla CADIARZU çok güzel değişik bir fikir olmuş..emeğine,zekana sağlık :lepi:

çok güsel durmuş süprizzzzz

bayıldım gerçekten daha iki gün önce perde yaptırdım nasıl gözümden kaçmış anlamadımmafoldumben ama olsun bende yedek olarak böyle bişey düşünebilirim. süpersin ve yaratıcısın. :lepi: süpeer.

bende çok beğendim biraz yeteneksizim ama nasıl yaptın ya ayrıntılı anlatsana canım

super super super tek kelımeyleeeeeeeee en kısa zamanda bence yapcam ama su kornıse baglama ısını bır turlu anlamadım

çok güzel olmuş canım ya bu iplerden bende görmüştüm atkı falan yapılıyor galiba hakkaten iyi düşünmüşsü, tül de güzel olmuş koltuğun da güzelmiş bu arada güle güle kullan hepsini.

bend eiplerimi aldım en yakın zamanda yapıcam
herhalde ekstrafor gibi bişeye diktin değilmi
işte bu konuda kafam karışıkk nasıl takarım diye CADIARZU

kızlar tığ ile delik dolgu örüp ona perde düğmesi dikti arkadaşım deliklerede ipleri bağladı müthiş oldu.................

X