fon perdemi kendim yaptım

ozlemn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2007
112
6
42
herkese merhaba,

ben bir süredir oturma odamın perdesını değiştirmek istiyorum yeni koltuk almıstım fakat, koltukların taksıdı bıtene kadar beklemem gerekıyordu, ip perde yaptırmayı ıstıyordum, neyse bir gun pazarda hazır dıkılı perdelerden gordum grılı koltuklarıma uygun 10 tl aldım hemen
boyu tam yere kadar değil ama eni tam oldu, fakat yanlarda fonlar olmayıncada boş durdu cok, ıkıyana su kapaulara asılan boncuk sıneklıklerden almayı dusundum sadece renk katsın dıye ama grılı yada sıyah beyazlı bulamadım, bende bır yuncuye gıdıp ıstedığım renkte aşağıda gördugunuz ıplerden aldım, ve sırayla kesıp hepsını bır ıpe bağladım ıkı ucunada kornışe takılan vidalardan taktım, gergın bır sekılde kormıse takınca ıp falanda gorunmedı kartoppıyerın aldından, ben cok begendımalkisalkisalkis ıplerde 5 tl tuttu, tanı 15 tl ye perde yaptım odama.. (kocam karısmasa aslında tup perncereye yapmaya nıyetlıydım :)

sizlere de belkı fıkır verır ıstedığınız renkte ıp alıp odanıza uydurabılırsınız..

Çok değişik duruyo güzelde olmuş ellerine sağlık alkisalkisalkis

Şu dünyada ne akıllı hanımlar var Yarabbim! Kutlarım sizi. Herşey parayla yapılmıyor biraz zeka, birazda yetenek işte sonuç ortada :teytey:Eşiniz şanslıymış bu kadar becerikli hatuna sahip olduğu için.

çok hoş durmuş canım emeğine sağlıksositososito

ellerinne sağlık canım,çok beğendim bende yapmak istiyorum ama ben hiç böyle ip görmedim,ne için markası felan nedir biraz bilgi verirsen sevinirim

teşekkür ederim bayanlar.

markasını bilmiyorum, yüncüye gıdıp sosise benzeyen ipler var onlardan istiyorum dedim birkaç örnek cıkardı bayan hatta ıkı farklı dukkandan aldım kırmızı bulamayınca, her dukkanda var bunlarda... yapınca sizde ekleyın resimlerinizi..

bence sineklik fikrinden daha hoş durmuş eline sağlıkvereliniortak

çok beğendim canım emeğine sağlık ben de yeni evimde yapacağım bunlardan süper durmuş

aaaa süpersin cnm..hem ekonomik hemde çok şık durmuş.bide üstelik pratik bir şekilde yapmışsın uğraşmamışsın yani tebrikler cnm...yalnız enini daha geniş tutabilirdin.ayrıca ilk fikrin kapılara takılan boncukları fon perde yapma isteğinde ayrı bir şey.ne diimm süpersin cnm. koltuklarda gzlmş..

aaaa süpersin cnm..hem ekonomik hemde çok şık durmuş.bide üstelik pratik bir şekilde yapmışsın uğraşmamışsın yani tebrikler cnm...yalnız enini daha geniş tutabilirdin.ayrıca ilk fikrin kapılara takılan boncukları fon perde yapma isteğinde ayrı bir şey.ne diimm süpersin cnm. koltuklarda gzlmş..

X