Lekeler, Çiller Saf Alkol

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
K

kardelen_hayat

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kardelen_hayat
arkadaşlar mrb ya ben salakça bişey yaptım bikini bölgemdeki batık lekelerini geçirsin diye saf alkol sürdüm ve o bölge kızardı sonra siyah bir renk aldıı ve geçmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz....şimdiden teşekkür ederim..:sinifsinif:

arkadaşlar lütfennn.....................

Bence hemen soğuk suyla yıka canım,gerçi saf alkolun fazla zarar vereceğini sanmıyorum çünkü terleme tedavisi için bile el ve ayaklarınızı alkolde bekletin diyorlar:kahve: Muhtemelen cildin hassas olduğu bir bölge olduğu için reaksiyon verdi geçer üzülmeŞeniz Şeniz Şeniz

ilgin için çok teşekkür ederim arkadaşım...opuyorumnanaktan

arkadaşlar başka çözüm önerisi olan varsa lütfen yazsın...:çok üzgünüm:

Aklolü süreli ne kadar oldu bilmiyorum ama peeleng yapsan geçer belki..vücut için satılan peelenglerden al eczaneden ve bir danış şöyle yaptım diye belki daha farklı bir önerisi vardır..olmadı bir doktora görün..

arkadaşlar o bölgeye kese yaptım ama şu anda canım yanıyor fena şekilde kızardı offfffffff yaaaaaaaaa ne salağım bennnnnnnnnnnnnnnnn......:bbo:

bence keseyle dahada kötü yapmışsın yara olmuştur bi kaç gün içinde kendiliğinden geçer bence üzülme

ilgin için teşekkür ederim canım...opuyorumnanaktan

Kese olur mu canım keşke yapmasaydın..bence ya eczaneye ya doktora git..peeleng yapsaydın keşke hafif hafif uygulayarak..

ahh be arkadaşım saf alcol dediğin şeyi sen nerden buldun eczaneler bile vermez bunu kolay kolay biz bile tedavilerizde alcol kullanırken ne kadar titiz hareket edıoruz.umarım leke kalmaz buyuk ihtimal guneşe cıktıgında artıcak bu lekeler gormediğim için bişey dıyemıorum ama sana onerim guneşe cıkarken gunes koruyucusu bol kullan o bolgeye yoksa cok daha kotu bi hal alır..

yarım limonu kes içine bolca tuz koy ve o bölgene peeling yap sonrada soğuk suyla duş al tatlım inş geçer geçmiş olsn

X