rejene veya renuee krem kullanan varmı

yakın bi arkadaşım 6 hafta düzenli kullndıktan sonra çatlaklarının ve pürüzlerinin %80 geçtiğini söyledi doğum yapmayı bekliyorum bende mutlaka deneyeceğim.

kullanan bir çok kişinin çok memnun olduğunu duydum bende doğumdan sonra kullanmayı düşünüyorum bide bony diye krem varmış sanırım ama ne kadar etkili bilmiyorum

ya hikaye onlar resmen para tuzagı ben kendım kullandım ustelık cokda duzenlllı ama hı bır faydasını gremedım yaz aylllları yaklllasınca nasılda reklamları cıkıy tverde pes yanı nası kandırıyolar bızı ya

slm kizlar;
ben bu sitede daha yeniyim,ama cok guzel bilgileri paylasiyorsunuz tesekkurler..
LUTFEN!! yardim edin vucudum coook kotu bu yuzden strese girdim ve esimle surekli tartisiyoruz!!
nedenmi?? tabiki catlaklarim yuzunden.mafoldumben
neredeyse tesetture girecegim su sicak yaz ayinda bile,tsort giyemez oldum kollarim, bacaklarim karnim berbat durumda..lutfen ama lutfen gercekten deneyimli kisiler cvp yazsin renuee krem den sonuc alan varmi?????????????lutfen..:çok üzgünüm:

bende kremi kullandım faydasını gördüm bence denemelisin inş faydasını görürsün.ŞU da gerçek ki tamamamen geçiren hiçbir krem yok.Çözüm estetik ameliyatta.

yok ccünki emziren kadinin hormonlarida farkli oluyor.ben kullandim rejeneyi rengini kaybetti ama kendileri duruyor heehe.olsun ne yapalim gidecekleri yok gibi

ben 2 yıl önce doğum yaptım ve karnımda o kadar geniş ve derin çatlak demeyim de yırtık artık benimkiler.inanilmaz bi şekilde tık demeden duruyolar hala.doğumdan çıkar çıkmaz rejene süründüm durdum tam iki kutu ve hiçbi değişiklik olmadı.firmayı aradım bana paramı geri almak için sanki yalandan işe yaramadı demişim gibi ukala bir tavırla yanancı ve üçkağıtçı muamelesi gördüm.lanet olsun onlara kremde bi halta yaramadı.hepsi para tuzagı bunların sakın inanmayın.dün plastik cerrahına göründüm karnım için.çatlakların hiçbir çözümü yok dedi ve genetik dedi ailende varsa istediğin kadar korun yinede çatlarsın dedi.ve doğumlarını bitirdikten sonra yani artık çocuk falan doğurmayı düşünmüyorsa o zaman gel karın gerdirme ameliyatı yaparız dedi çünkü karın gerdirmeden sonra kesinlikle hamilelik yasak. ama eşim de 2 - 3 tane daha çocuk istiyo.bakalım artık.

slm kızlar bugün 2 gün daha olan bişe yok aynılar benden başka kimse yok herhalde burda ben gine de yazmaya devam edecegim

slm bi hafta oldu daha bişe olan yok acaba daha erkenmi diye bi etkisi olmadı sürmeye devam ediyorum işşallah olur umudumu kaybetmek istemiyorum bide benden başka kimse yokmu burda :2:

kızlar rejene sürmeye devam ediyorum ama görünürde bişe yok acaba daha erkenmi diye düşünüyorum kullanmaya devam bitesiye kadar işe yaramassa bi kaçtane yağ buldum onları kullanacam onlarda yamassa bilmiyorum artık ne yaparım:çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015:

slm kullanmaya devam devam ediyorum sanuş yok daha 15 yada 20 gün olmuştur tavsiye etmem için daha erken birazdaha geçmesi lazım herhalde evet çok çok düzenli kullanıyorum kese yapıyorum yada peeling yapıp gözenekleri açıp öyle sürüyorum ama ginede bişe yok üst tarafım beyaz karnımın altı kırmızılar bakalım artık

bitesiye kadar sonuçları yazacam iyi yada kötü hergün yazıyorum gelişmeleri şuana kadar bi gelişme olmadı:teselli::çok üzgünüm::nazar:

X