bebeğimin 1.doğum günü partisi için değişik fikirler

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
40
kızlar kızımın 1.yaş günü partisi için değişik fikirler arıyorum aklımda bir kaç tane var sizlerdende birşeyler bekliyorum yardım lütfennnnnn

bizimde daha çok var canım hemde bayağı çok ama ben biraz aceleciyim planlarım hemen herşeyi öncelerden.ya evde yada eşimin arkaşının çok hoş bir restorantı var ikisinden birinde olucak kızıma balerin kıyafeti giydirmek istiyorum ikramlar filan hepsi kolay gelen misafirlere anı olarak kızımın hastaneden bu yana olan resimlerini kayahanın cennet kokulum şarkısı ile slayt gösteri olacak cd hazırlatıcam ve çoğaltıcam onu cd kabınıda kızımın resmi olucak daha başka şeylerde arıyorum... bakalım hayırlısıyla

bebeklerimiz ve cicileri bölümüne açsan daha çok fikir gelirdi belki
orda da buna benzer bir iki konu var bak istersen
salytı biz de yaptık ve d.gününde tv de döndü
bir de magnetli 1 yaş şekerleri yapmıştım, gelenlere onları verdik
masa örtüsü, peçete, süs falan aldık takım olarak
konu açmıştım bakabilirsin
davetiye de verebilirsin davetlilere güzel olur

merhaba senemcik.. acıkcası bu supriz olayını anne olanlara sormak daha faydalı olurdu diye dusunuyorum sonucta burası evlılık hazırlıgı topişi.. ben dahıl burdakı bırcok arkadasım bebıs yapmayı bırakın henuz evlenmedık bile.. mesela benım dugunume 1 ay 24gun var daha.. oyuzden sıze yardımcı olamayacagım.. kısacası konunuzu yanlıs yere acmıssınız demek istiyorum..
umarım tam istedigniz gibi bir parti verırsınız kızınıza.. sevgıler..

X