Altın hesabı açanlar, tercih ettiğiniz banka hangisi?

Fon hesabı gibi düşün . nakit paranı yatırırsın ama altını almazsın nakit para olarak bekletirsin altın istediğin fiyata geldiğinde paranla altın alırsın hesaptan . ? Bu mumkundur sanırım . hergun takıp etmen gereken tek şey altın fiyatları akonomi haberlerı olur ancak altının gidişatına göre ne yapmak istediğine karar verisin :KK1:

ama kafana takılan şeyleri bir liste yapıp bunu banka görevlinle konuşman öğrenmen en sağlıklı ve net olanı olur[/QUOTE

banka görevlisi yaşamaktan aciz bi adamdı ama şansımı deneyeyim yine gidiyim bankaya.Ohalde iş bankası hesabıma elime para geçtikçe yatırıp altın düştüğünde de o hesaptaki paramla altın almamaı öneriyorsun sanırım
evet ölesi daha mantıklı olur bence . Bankanın daha dinç bir bireysel bankacılık sorumlusu varsa onda dene şansını :)

işbankasından dolarla altın alan satan var mı kızlar ?

kızlar altın hesabı açtırmak için belli bi tutar gerekiyor mu ?
hiç bi şekilde birikim yapamıyoruz ve ben gram gram bile olsa bu şekilde para biriktirmeyi denemek istiyorum.
hangi banka daha avantalı ve ne yapmam gerektiği hakkında bana da yol gösterir misiniz ?:26:

<SPAN style="COLOR: #4b0082"><FONT size=3><SPAN style="FONT-FAMILY: comic sans ms"><STRONG>sanırım en ıyısı&nbsp; altın hesabı aylık belırlı bı mıktar para yatırsan bankaya cok az faız verıyorlar degmıyo yanı <BR>altın hesabı nasıl acılır bıde hangı banka dha cok faız verıyor bılen arkadaslar yazabılırlermı ?</STRONG></SPAN></FONT></SPAN>

canım eğer uzun vade istiyorsan altın hesabı çok iyi
ama kısa zamanda repo en iyi ve halk bankı tevsiye ederim

arkadaslar ben de altin hesabi actirmak istiyorum ama faiz istemiyorum,gunluk kur kari mi veriyolarmis oyle bisey diyorlar tam adini tam bilmiyorum:KK37:hangi banka var bu sekilde?

Kızlar bişey danışcam:KK14:

Altın hesabı açtırmak istiyoruz ama pek araştırmadık bu konuyu:KK17:Hangi banka hesap işletim ücreti almıyor? yada en az alan hangisi:KK31:

teşekkürler şmdiden:emir_bebek:

benden kesinti yaparlarsa bende onları keserim.yıllık kart ücreti hesap bilmemnesi vs onları kastettin heralde.finans seöktöründe oldugum icin belli bir agirligimiz var benimde eşimiden o yüzden kesinti yapmiyorlar canım.memnunum şuan bi sıkıntı yok.bazen android uygulmasinin alim-satim kısmı yok o sinirlendiriyor okadar.

merhaba arkadaşlar ben kuyumcudan taksitle altın almak ıstıyorum bir işim için bozdurup peşin parayı kullanıp taksit olarak ödemek ıstıyorum bankaya kredi vb. şeylerle faiz cok oluyor cunku .Kuyumcularda her kredi kartı geçıyormu hangısını kullanırsam daha avantajlı olur teb bonus yada garanti bonus mu world card yada axess mı sızce ??? teşekkrlerrr :)

evet kızlar ya bayadır benimde aklımda bu ama cesaret edemedim bi türlü kuveyt türk banada cazip geliyor

altın fonu açmak için en az nekadar para yatırmak gerekiyor acaba.. bide ben kredi kartı felan istemiyorum.. yastık altı değerlendirmesi yapıcam yani.. uzun vadeli.. maksat altınlar evde durcağına bankada dursun.. hırsıza karşı tedbir amaçlı yani..

Bir kere saklama derdi yok.
ıstediğin zaman istediğin yerden bozdurabiliyorsun. Takip edersen anlamlı kar yapma şansın var.
ışçilik ücreti, aldığın altının sahte olma ihtimali yok.
Benim hesabım garantide. Alım satım arasında 50-60 kuruş fark oluyor.
Yükseldiğinde kuyumcu kuyumcu gezip bozduracak yer aramak zorunda değilsin.
Kuyumcular almayı reddedebiliyorlar zaman zaman.
Daha ne olsun...

Garantiden memnunmusunuz peki?Ben de birikimli vadesiz altın hesabı açtırmayı düşünüyorum da,garantinin yardım sayfasında okuduğuma göre istediğimiz zaman altın satışı yapabiliyormuşuz ama hesap kendiliğinden kapanıyormuş.Bir de yukarda demişler ki altın hesabı açtıranlara zorunlu olarak elma hesabı açtırıyorlarmuş falan,iptal ettirmeye çalışmış hatta ama yasal olduğunu söylemişler.Böyle şeyler yaşadınız mı hiç?Benim de kafam çok karıştı:S

Ben de altın hesabı açmak istiyorum ama banka konusunda bazı soru işaretleri var kafamda. Özel yerine devlet bankası olsun istiyorum. Halkbankı düşünüyorum. Altın hesabı açmak için önce normal bir para hesabı açmaya gerek var mı? Sadece altın hesabı açıp atmden ya da bankadan alacağım gram fiyatı kadar para yatırmam yeterli mi? Zaten öğrenci olduğum ve çalışmadığım için biriktirebildiğim kadar para yatırıcam. İşletim ücreti keserler mi? Kimileri kesiyor diyor kimileri kesmiyor diyor kafam karıştı. :26: Çok fazla yorum olduğu için hepsini okuyamadım kusura bakmayın.

Ben de altın hesabı açmak istiyorum ama banka konusunda bazı soru işaretleri var kafamda. Özel yerine devlet bankası olsun istiyorum. Halkbankı düşünüyorum. Altın hesabı açmak için önce normal bir para hesabı açmaya gerek var mı? Sadece altın hesabı açıp atmden ya da bankadan alacağım gram fiyatı kadar para yatırmam yeterli mi? Zaten öğrenci olduğum ve çalışmadığım için biriktirebildiğim kadar para yatırıcam. İşletim ücreti keserler mi? Kimileri kesiyor diyor kimileri kesmiyor diyor kafam karıştı. :26: Çok fazla yorum olduğu için hepsini okuyamadım kusura bakmayın.

Ziraat bankasında altın hesabı açtırabilirsiniz istediğiniz tutarda hesap işletim ücretide alınmıyor

X