Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gslerinizin boyutu ne?

denizim0

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
970
221
Kızlar, küçük diyoruz hepimiz ama nedir küçükten kastınız? Hemen bir mezura yardımıyla çlçüp yazalım bakalım, belklide sizin küçük dediğiniz bana göre idealdir? veya tam tersi. Kendimizden haberimiz olsun.
Benimkiler şöyle
meme altından ölçünce:74
Meme ucundan ölçünce: 81

7 cm yani
varmı daha küçük olan??

Vallahi ben öyle bilmiyorum tek bildiğim sütyen ölçüm. 75 oda küçük
ışyerinde olmasam ölçerdim ama şuanda mümkün değil

bende şimdi becerebildiğim kadarıyla ölçtüm denizim ,

meme altından 75cm
meme ucundan da 83cm geldi ,

ya ölçerken gene baktım da sankim iki çilek koymuşsun :KK43:.:-)( ya bizimkiler niye bu kadar küçük:KK43:

bende şimdi becerebildiğim kadarıyla ölçtüm denizim ,

meme altından 75cm
meme ucundan da 83cm geldi ,

ya ölçerken gene baktım da sankim iki çilek koymuşsun :KK43:.:-)( ya bizimkiler niye bu kadar küçük:KK43:

evet çilek gibi:)
birde t-shirt üzerinden olunca sivilce gibi minik bir kabartı oluyo sadece :KK43:(((

meme ucundan 88
meme altından 78 canım ama iri yapılıyım ben küçük yani öle tahmin ettiğin gibi diil :KK66:

göğüs altı 72 çevresi 83 benimde ama hiçte büyük durmuyo yani ideal göğüs ölçüsü değil kesinlikle :bbo:

meme ucundan 115
meme altından 125 :nazar:

Ucundan 125 demek istedin galiba alti nasil ucundan kücük oluyor anlamadim yaani neyse benimkilere gecelim...

Meme ucundan: 78,9 cm
Meme altindan: 70 cm

nerdeyse 9 cm ben ilk basladigimda meme ucum 5 cm di kendim büyüttüm bu yöntemlerle en son ölceli 1 -1½ ay oldu gelecek ay yine ölcecem umarim büyümüslerdirr:eek:

Ucundan 125 demek istedin galiba alti nasil ucundan kücük oluyor anlamadim yaani neyse benimkilere gecelim...

nerdeyse 9 cm ben ilk basladigimda meme ucum 5 cm di kendim büyüttüm bu yöntemlerle en son ölceli 1 -1½ ay oldu gelecek ay yine ölcecem umarim büyümüslerdirr:eek:

canım senın adına cok sevındım emeklerımız bosa gıtmeyecek ve kalıcı olacak ıns benım ust 89 alt 78cm ılk basladıgımda 80 falan dı ust delikafadulden

çapkınkız çok sevindim senin adına :):) inşh devam eder büyüme ..

bizede anlatırmısın neler yaptığını lütfennnnnnn , sendeki çok güzel bir gelişme olmuş çünkü :1hug:

kızlar meme altı dediğiniz nere??göğsün altından sırtı dolayıp ölçüm mü,,benm öle göğüs altı 77 çıktı da..70 falan yazan olmuş..ben zayıfım aceba onlar nasıl dieCADIARZU aceba yanlış yer mi die düşündm de..göğüsde 81..içler acısı ölçüm 4 mafoldumben:gitme:

ya kızlar ben mi iriyim anlamıom hepinizin göğüs altı ölçüsü benden ufakmış yav o kadarda irir durmuom oysaki göğüs altı:83, göğüs ucundan 92

Nez: Tsk ederim canim bende senin icin sevindim InsAllah istedigimiz kadar büyüyecekler Allahin izniylee...;DD
Eylültamer: Anlatirim canim, ben subat'ta felan baslamistim yurt disinda yasadigim icin küc, rezene, ada cayi gibi seyler icemedim bende onun yerine günde 2-4 arasi hurma yedim, 1 kupa bardagi Nar'li Franbogazli sallama cayi ictim bi de günde 10'ar dakika masaj ve uyumadan 5'er dakika masaj yaptim, ilk 3-4 ay felan di galiba buzlu masaj da yaptim 1'er 2'ser buz tabletlerini gögüslerime masaj yaparak erittim ¨boyle istee....
De artik biraz eriniyorum cok fazla özen gösteremiyorum o yüzden 3-4 ayi gectim 5 inci aydayim galiba bu aralar simdi kuru üzüm yiyorum arada, sonra aklima gelince 1-2 tutam maydanoz Nar'li Franbogazli cayi eskisi kadar icmiyorum ama arada iciyorum masaj i da biraz aksattim ama geceleri mutlaka yatmadan 5'er dakika masaj yapiyorum memislerime:pP
Bu aralar (1-2 haftadir) spor a da basladim devam ediyoruz bir sekilde gelecek sene bu zamanlara kadar devam etmeyi düsünüyorum canimm, sana da kolay gelsiiin:KK70:D

kızlar meme altı dediğiniz nere??göğsün altından sırtı dolayıp ölçüm mü,,benm öle göğüs altı 77 çıktı da..70 falan yazan olmuş..ben zayıfım aceba onlar nasıl dieCADIARZU aceba yanlış yer mi die düşündm de..göğüsde 81..içler acısı ölçüm 4 mafoldumben:gitme:

canım evet gogus altını olcuyoruz bıde gogus ucunu olcuyoruz sonra aradakı fark cup olcumuz oluyo mesela benım 89 ust alt 78 hihoyyyt

masaj masaj.vereliniortak..tek yol bence..2 gündür aksatmadan yapıorum sabah akşam..acımaya başladı..hatta bu öğle duşta dikkat ettm,baya acıodu..

kizlar bu masaj isi sakincali, hele bide bekar olunca devami gelmiyo, duvara tirmanmayin sonradelikafadulden:roflol::roflol::nazar:

keske benimde kücük olsalar, ben veriiim size benimkilerden:gitme:

X