İzmir' de Halı Yıkama Fabrikası Tavsiyesi

garfield

Rab'bim bana yeter...
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
265
23
Arkadaşların halı yıkama firması aradıklarını okudum kendi şehrim adına çok rahat bi tavsiyede buluna bilirim. ıkizler halı yıkama diye bi firma var beş senedir aynı firmaya yıkatıyorum üstelik sadece halılarımı değil koltuklarıda yıkattım tavsiye ederim. Şuana kadar hiç bi sorun yaşamadım biraz pahalı ama güzel temizliyolar doğrusu.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

ikizler halı yıkama

Son düzenleyen: Moderatör:
polen halı yıkama diyorum.iki tane çocuğum var malum halırda bazen leke olabiliyor.ben çok memnun kaldım.mis gibi deterjan kokuyor ve ambalajlı getiriyorlar.

Arkadaşların halı yıkama firması aradıklarını okudum kendi şehrim adına çok rahat bi tavsiyede buluna bilirim. ıkizler halı yıkama diye bi firma var beş senedir aynı firmaya yıkatıyorum üstelik sadece halılarımı değil koltuklarıda yıkattım tavsiye ederim. Şuana kadar hiç bi sorun yaşamadım biraz pahalı ama güzel temizliyolar doğrusu.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

ikizler halı yıkama

Ben o firmaya yıkattım fakat halının uç kısımları iyi temizlenmemişti:KK50::KK20:

Aynı sorun bende de var. Bu ay sonunda halılarımı ve yorganlarımı vermek istiyorum. Yeni keşfettiğiniz iyi bir yer varsa tavsiyelerinizi alabilirim.:KK3:

halı yıkamada çok yer denedim ama bahar halı gibisi yok halıların rengi solmadan çıkmaz dedigim leke bile çıkmış pırıl pırıl getirdiler ben çok memnunum

Merhaba ben Karşıyaka'dayım. Bahar halı Karşıyaka'ya servis yapmıyormuş.
İkizler halı da çok pahalı onun dışında önerisi olan var mı?

Merhaba ben Karşıyaka'dayım. Bahar halı Karşıyaka'ya servis yapmıyormuş.
İkizler halı da çok pahalı onun dışında önerisi olan var mı?

hayret içindeyim nasıl servis yapmıyormuş ikizlerle bahar dan başkasını hiç duymadım duyduklarımdanda kimse memnun degil

arkadaşlar geçengün izmirde flaş halı yıkamaya halılarımı verdim ama bin pişman oldu. size yazacağım kesinlikle vermeyin.
İzmir'de ikamet ettiğim yere yakın olduğu için 4 adet halımı Flaş Halı Yıkamaya verdim.Halımın birinde çay lekesi vardı, verirken özellikle söyledim lekeli diye; siz merak etmeyin biz özel şampuanlarla yıkıyoruz dediler.Halım eve geldiğinde içi çok ağır parfüm kokuyordu, bej renkli halımın üzeri beyaz lekeler doluydu ve mor çiçekleri de solmuştu.Shagy halımı yıkamamışlar üstelik yerlerde sürüklenmiş olmalı ki toz içindeydi ve hala annemin saçları içinde duruyordu. Mavi renkli halımı süpürmeden vermiştim; onun da üzerinde çocuğumun oyuncağının tüyleri ve birkaç ekmek kırığı duruyordu; sadece parfüm sıkıp yollamışlardı.1 tane yün halı olmasına rağmen 4 yün halı parası talep ettiler. yollukları da en boy çarparak hesaplıyorlar tabi fiyatı 2 katına çıkıyor. umarım bu yanlarına kalmaz

Ben dinarsu hali yikamaya verdim cok hizli ve guzel yikadilar mutfak halisi cok kirliydi vazi yerleri cikmayabilir cok ugrasirsak rengi solar dediler bir dahaki yikamadaonlar da cikar dediler iki uc leke kalmis ama cok hafif onlarda. Ben parfum sikmanizi istemiyorum dedistim sikmamislar. Koridor halimi gec gonderdiler nedeni cok genis oldugu icin poset bulamamislar neyse ona endiselendim ama sonuc olarak fiyati cok degil ve guzel yikadilar.

kızlar akgünes halı yıkamayı tavsiye ederim sizlere memnun kalacanızdan eminim halılarımı vermiştim cok memnun kaldım ilk başta sitesini inceledim fabrka içi sanal turda var güvenilir bir yer gercekten ve cok profesyonel çalışıyorlar akgüneş halı yıkama diye girerseniz internet sitesini inceleyeblirsinz :KK31:

...

ikizler halı yıkama
malesef İkizler halı beni hayal kırıklığına ugrattı ,anlaşmamıza rağmen gelip halılarımı almadılar telefonlarıma yanıt vermediler zor drumda kalınca Ucar halı diye bir firmayı aradım geç vakit gelip halılarımı aldılar dertleri fahiş fiyat
uygulamak içinmiş

Ben çiğli Deniz halı yıkama ile ilgili yazmak istiyorum...kesinlike uzak durmanızı tavsiye ederim ..halılarımı mahvettiler halılarım geri geldiğinde önceki halinden daha kirli geldi...deterjan artıkları nedeniyle bazı bölgeler sertleşmiş ve sarı sarı lekeler gelişmişti..Bayanlar uzak durun Deniz halı yıkamadan....

Merhaba arkadaşlar Narlıdere veya Balçova civarı da memnun kaldığınız halı yıkamacı var mı ?

kızlar ben üçyolda oturuyodum. babaannemden aldım numaralarını örnek halı yıkama diye bi yer. çok memnunum. 1 hafta-10 gün içinde teslimat yapıyor halılar mis gibi kokuyodu geldiğinde. şimdi karşıyakaya taşındım hala onlara yıkatıyorum hemen hemen her yerde şube var. tavsiye ederim.

kızlar ben üçyolda oturuyodum. babaannemden aldım numaralarını örnek halı yıkama diye bi yer. çok memnunum. 1 hafta-10 gün içinde teslimat yapıyor halılar mis gibi kokuyodu geldiğinde. şimdi karşıyakaya taşındım hala onlara yıkatıyorum hemen hemen her yerde şube var. tavsiye ederim.
merhaba ben de Karşıyakadan Üçyola geldim :)) halı yıkama fiyatı ne kadar peki kaça yıkıyorlar ? ben sildireyim dedim ama halı başı 10 tl alıyorlar.

X