Hamilelikte Beslenme

pembedusler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
1.541
3
kızlar 8+7 haftalık hamileyim.ee malum artık iki kişilk beslenşyoruz.sizler neler yiyorsunuz.çiğ et,salam,sosis,sucuk,ciğer ve tüm sakatatlar,çiğ yumurtanın zararlı olduğunu biliyorum.bide maydanoz diye duydum.allah esirgesin düşüğe sebeb oluyormuş.kahve ve çayda fazla tüketildiğinde iyi değilmiş ve gazlı içecekler.başka paylaşmak istediklerlerinizi yazarsanız en azından tecrübeli arkadaşlar çok sevinirim.daha miniğiz bebeğimle ben bilmiyoruz.eksik yada yanlış bir bilgi varsa düzeltirseniz memnun olurum.

canım taze nane de düşüğe neden oluyormuş...... ama süt, taze fasulye, bakliyat , bol su , süt ürünleri, yeşil yapraklılar. yiyebiliriz.... asitli içecekler içilmiycek..... madensuyu haftada 4 tane içilebilir..... baharatlılar az tüketilmeli fazlası zararlı bebişe.... hepsini yazmak istemedim başka arkadaşlarda yazsın diye :CüvCüv: :CüvCüv:

maden suyu istenildiği kadar içelebiliyodum bende çok içiyorum arkadaşlar acba bi zararı olurmu bu haftalarda en değerli besin süt protein açısından zengin olduğu için bol bol süt içmek gerekiyo birde diğer bir protein kaynağı haşlanmış yumurta hamilelik boyunca her sabah bir tane yenmeli

Bir de balık. Bebeğin zihinsel gelişimi için çok önemli. Dengeli beslenmek gerekiyor arkadaşlar. Ara öğünleri atlamamk önemli.

X