Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston kadife kahve

xxslnxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
109
0
Kızlar kolseton kadife kahve nasıl sizce hiç deneyeniniz varmı ben saçımı neva color koyu kahveye boyamıstım en son ama baya aktı rengi hafif turuncumsu bı kumral kaldı kendım beyaz tenlı mavi gözlüyüm ne dersınız sizce bu boyayla boyasam mı çok mu sıyaha yakın bır renk yardım ederseniz sevinirim fikirlerinizi beklıyorumm

http://www.thehollywoodgossip.com/wp-content/uploads/2007/04/aishwarya-rai.jpg

istediğim renk resimdeki kişinin sac diplerindekı renk uclardakı renk ise benım su ankı rengim sayılır

dediğim koleston boyada bu kızlar

http://www.ereyon.com.tr/ProductImages/169133/KVM30609_768.jpg

yardımınıza cok ıhtıyacım var ama kımsenın bı fıkrı yok sanırım :çok üzgünüm:

canım o koleston boya tam emin deilm ama ablamın saçını boyadığımız renkti sanırım. baya koyu çıkıo.resimdeki gibi deil

benimde saçım bunun gibiydi inan bana çok güzel bir renk tavsiye ederim zemuszemus

tşk ederim kızlar
esmer şekerim resımde gösterdıgım sac rengine benzıyomu acaba aiswarya rainin saçının dıbındekı renge??

Son düzenleme:
kolestonla boyama saçını sıyaha yakın renkler elde edersin ve saçın yıpranır bayagı aynı renklerin lorealdeki karşılıgını bulmaya çalış.dipteki rengide sanırım 4.1 . senin boyayayım dedigin renkte bayagı kestanemsı bır koyuluk verır.

tşk ederim kullumango
baska fikri olan kımse yok muuu??
hadi kızlarr bu hafta sonu cok özel bir davetim var ve saclarım berbat bır halde yardımınıza cok ıhtıyacım var??

Son düzenleme:
canım ben gecen gün yaptım o boyayı.artık sarıya dönmüş bir bakırın üstüne yaptım.bildiğin lacivert siyah oldu saçım.2 günde falan akıo ama aksa bile yinede koyu kalıo.ilk resimdeki kızın saç diplerindeki gibi belkide daha bile koyu olabilir.ama ben çok memnunum:):) iikide yapmışım

doğal renk isteyenlere tavsiye ederim doğal kahve gibi duruyor,hem de güzel bi tonu var siyah gibi falan değil...

canım resimdeki kadının dibi doğal rengi..senin alacağın 4.77 numaralı boya biraz kızıllık verir..sonu 7 ile (hatta bu 77) biten tonlar kızıl yansımalı tonlardır..5.77'ye boyatmıştım, kıpkırmızı olmuştum, ordan biliyorum...dolayısıyla küllü mango'ya güven ve 4.1 boya...yani küllü kahve gibi bi renk olmalı açıklaması..dediğim gibi ashwarya rai'nin dipleri kendi rengi yani doğal...

benm ilk basta cok koyuydu 1.5 hafta sonra aka aka simdi kahve kizil gibi cok tatli bir renk oldu. her 2 renkte guzeldi. denemeye deger bir renk bence.

X