Saç Rengi ve Saç Boyama Tints of nature organik boya kullananlar

gonce

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
459
196
slm kıslarr. geçen gün markette boyaları incelerken tints of nature diye organik olarak adlandırılan boyalardan gördüm. ve çikolata kahve rengini aldım. ama boyamadan önce kullanan olup olmadığını merak ettim. var mı kullanan? zemuszemus

ya, inceledim sitesini, baya iddialılar yani. renk kartelası çok geniş ve hem geçici hem de kalıcı boya üretiyorlar. üstelik küllü renkler de var ve amonyak içermemesine rağmen extra açık sarıya kadar her ton mevcut. fiyatını çok merak ettim ama bulamadım nette, rica etsem hangi marketten ve ne kadara aldığını da yazar mısın arkadaşım. bi de marketin adını hafiften sansürle ki başımıza iş almayalım:KK66: ve kullandıysan sonuç nasıl, memnun kaldın mı?

yok kıslar daha boyamadım. onu kanguru amblemli marketten aldım 19 tl ye.yarın boyiycam bakalım sonuç nasıl olacak. size bildiririmzemuszemus

hadi bakalım, sen boya, yorumunu bekliorum. şimdilik lazım diil ama kışın lazım olcak diplere, hem küllü renk çıkarabilen hem de organik bi boya arıodum ben de, isabet oldu yani.
şimdiden teşekkürler o zamana.s.

gonce, bikaç gün sonra ayrılıorum Türkiyeden, gittiğim yerde bulamayabilirim o yüzden alıp da gitmek istiyorum. memnun kaldın mı, nasılmış boya? cevaplarsan çook sevinirim, teşekkürler şimdiden.

evet boyadım geçen gün. ben çikolata kahvesini almıştım. ve saçım akmış kızıldı. yani koyu bakır kahve gibiydi.saçım bir iki renk koyulaştı. başka bi boya olsa siyaha yakın çıkardı.ama doğal bi koyu renk oldu. yani çok etkili bi boya diyemiycem. ama kesinlikle boyadan sonra saçlarım sertleşmedi.zaten boyarken elime değdiğine silince geçiodu.

Ben bu boyayı kullandım.Açık renklerle bir türlü kapanmayan beyazlarımı kapadı.doğal hoş bir renk oldu.yanlız renkler seri halinde beyazınız varsa N serisindende katmanız gerekiyo...Ben memnun kaldım.Hatta tekrar boyamam gerektiğinde gidip alamadım yakın yerden koleston naturel aldım.açık bir renk olmasına rağmen saçlarımı çok koyulaştırdı...pişman oldum.

Ben bu boyayı kullandım.Açık renklerle bir türlü kapanmayan beyazlarımı kapadı.doğal hoş bir renk oldu.yanlız renkler seri halinde beyazınız varsa N serisindende katmanız gerekiyo...Ben memnun kaldım.Hatta tekrar boyamam gerektiğinde gidip alamadım yakın yerden koleston naturel aldım.açık bir renk olmasına rağmen saçlarımı çok koyulaştırdı...pişman oldum.

ayy, içime serin sular serptin cnmhihoyyyt
ben de aldım bu boyadan Türkiyeden ayrılmadan önce, henüz boyamadım, ama kurbandan önce boyarım sanırım. beyazım yok benim, bi de tamamını boyamıcam, tutam tutam boyıcam, amacım gölge yapmak bi de saçımın uç kısmı zaten açık, sonradan uzayanlar sırıtmasın diye boyıcam. ama boyama vakti yaklaştıkça bi endişe sarıyodu içimi, ya istediğim gibi olmazsa diye. bitkisel de olsa içinde kimyasal var sonuçta, kötü olursa saçım yıprandığıyla kalır diye korkuodum.
sen kaç numarayla boyadın, bendeki 8N, aslında küllü sarı istiodum ama aldığım yerde yoktu. şimdi turunculuk yaparsa diye korkuyorum bi de, bütün yaz o turunculuktan kurtulmaya uğraştım çünkübenneyaptımki

ayy, içime serin sular serptin cnmhihoyyyt
ben de aldım bu boyadan Türkiyeden ayrılmadan önce, henüz boyamadım, ama kurbandan önce boyarım sanırım. beyazım yok benim, bi de tamamını boyamıcam, tutam tutam boyıcam, amacım gölge yapmak bi de saçımın uç kısmı zaten açık, sonradan uzayanlar sırıtmasın diye boyıcam. ama boyama vakti yaklaştıkça bi endişe sarıyodu içimi, ya istediğim gibi olmazsa diye. bitkisel de olsa içinde kimyasal var sonuçta, kötü olursa saçım yıprandığıyla kalır diye korkuodum.
sen kaç numarayla boyadın, bendeki 8N, aslında küllü sarı istiodum ama aldığım yerde yoktu. şimdi turunculuk yaparsa diye korkuyorum bi de, bütün yaz o turunculuktan kurtulmaya uğraştım çünkübenneyaptımki

Ben 7 N kullandım.Ama saçımın rengi kumral gibiydi.ne çok koyu ne çok açık bir renkti.çok tatlı orta kumral oldu.yıkanınca açıldı çok hoş oldu.Ama 8 N yide düşüyorum...önümüzdeki günlerde tekrar boyamak istiyorum.şimdi saçım kumral gibi ama çok açık bir renk değil...karamel kumral almıştım...Yıkaya yıkaya biraz açıldı.Zemin rengine bağlı olarak renk tonu değişebilir.

Birçok sarı tonu var ama en doğalı 8N geldi bana ben tümden boyamak istiyorum.Zemine bağlı olarakta çok sarı olmaz.Belki hafta sonu boyarım...Sonucu yazarım...

Son düzenleme:
Ben Amerika'da tints of nature sürekli kullanıyorum. Tamamen organik yani bitkisel değil, bitkisel ile organik arasında çok fark var ve organik saça en az zarar veren boya. Burada satılmaya başlandığını yeni öğrendim ve sevindim. 4RR koyu kırmızı rengini kullanıyorum ben. Burda migrosta satılıyormuş.

Bu boyayı keşfetmiş olanların bu kadar olduğunu düşünmüyordum. Bende aylar önce migrosta alışveriş yaparken görmüştüm içeriğinde organik yazıyordu. Önce çekindim, internetten araştırdım bayağı iyi yorumlar almış,bir tane alıp denedim ve memnun kaldım,2 ay sonra boyadım bir daha saçımı,dayandı.

Evet fiatı 19.90 bu akşam aldım arkadaşlar....

Esincim güle güle kullan, iyi yapmışsın, emin ol ,kadınlar olarak aynı dertleri ve sevinçleri yaşıyoruz. Sevmediğim benimsemediğim bir ürünü tavsiye etmezdim. Memnun kalıcaksındır umarım. Yorumlarını paylaşırsın :)

Zeynepcim ben daha önce kullandım canım... 1.sayfada yazmıştım ilk kullandığım zaman...

Sen ne renk aldın.Ben 7N kullanıyorum... 8N kullandım bir ara...Sonra bıraktım başka boyalardan

kullandım.Fakat yine 7N aldım zemuszemus

X