Ders 1 :)

iLk

AkreP
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2009
894
145
Isadami, ofisinde gec saatlere kadar sekreteri ile ciddi ciddi calisir. Gec olmustur, gunun yorgunluguna ek olarak acikmislardir.

"Hadi cikalim artik, gidip bir seyler yeyip evlerimize gidelim" der. cikarlar, bir lokantada iyi bir aksam yemegi yerler, biraz da alkol
alirlar, sonra isadami, sekreterini evine birakir.

O ara, sekreter, nezaketen, bir kahve icmek isteyip istemedigini sorar. Isadami da neden olmasin diye dusunup kabul eder. Kahveyi icki takip
eder, ickiden sonra ruhlar isinir ve birlikte olurlar.

Isadami kalkar, evine gider. Sabah 04 civaridir. Arabayi parkeder, cebinden bir tebesir cikartir, ceketine pantolonuna bir kac cizik
atar biraz tebesir tozu serper ve iceri girer.

Karisi ayakta beklemektedir.

"Neredeydin ?" diye sorar. Isadami da ; Aysel"le gec saate kadar calistik, sonra yemege gittik, onu eve biraktim yemekten sonra, ama beni kahve icmege cagirdi,
kahveydi, sohbetti, ickiydi derken kendimizi yatakta bulduk, ancak toparlandim, gec kaldim, ozur dilerim karicim" der.

"Yalanciiiii ! Yine butun gece o zibidi arkadaslarinla bilardo oynayip bira ictin di mi ! sen adam olmayacaksin ruhun serseri !"

Alinacak Ders:

DAIMA DOGRUYU SOYLEYIN,
NASIL OLSA KARSINIZDAKI
INANMAK ISTEDIGINE INANIR.

kaydirigubbakcemile3

mucizecimmm bu derslerin devamı varmı yoksa bu kkadarmıı ama sabah sabah güldürdün beniiiiiiiiiiii

mucizecimmm bu derslerin devamı varmı yoksa bu kkadarmıı ama sabah sabah güldürdün beniiiiiiiiiiii

Ben de çok güldüm Canım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Gelebilir, her an tetikte ol kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

X