Her türde ilgi çekici değişik kitaplar..

daisy66

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
663
4
kızlar elimde okuduğum ama yepyeni kitaplarım var ,her çeşit kitaba sahibim,bunları satıp yeni kitaplar almak istiyorum akşam resim ve fiyatlarıyla eklerim,ilgilenirseniz sevinirim...opuyorumnanaktan kitapların piyasa değeri baya yüksek ama uygun fiyata bırakıcam kızlar...

Son düzenleme:
ok kızlar işte kitaplar hemen ekleyeyim devamı gelcek...kitaplarımın çoğu kalındır kızlar 400-500 sayfalık incelerde var elbet bakıb bakalım....

ilk kitabımız mavi yunuslar sarayı çok hoş bi kitap.

2.kitabımız içindeki devi uyandır

3.kitabımız kızıla boyalı saçlar

4.kitabımız Hammurabi nin mührü BABİL

5.kitabımız eşimin eşi yok,, bunu evlenmeyi düşünenler ve evli olanlar için çok iyi bir kitap içinde değişik evlilikte yaşanmış insanların başından geçen olaylar var eşlerin birbirine karşı duyguları,hangi durumda nasıl davranmaları gerektiği vs.çok hoş bi kitap zevkle bitirdim

Hammurabinin mührü Babil satılmıştır.........yerimseniben

Son düzenleme:
6.kitabımız yıldızların efendisi HAYYAM

7.KİTABIMIZ YIKIMA GİDEN ADAM

8,kitabımız Anne Frank
ingilizce bilen veya az bilen arkadaşlarda okuyabilir çocuklarınız için ideal seviyede hoş bi kitap m2 dünya savaşı sırasında yaşayan bir ailenin kızı olan Anne adlı bir çocuğun günlüğüdür,çok etkilendiğim bir kitaptır şiddetle tavsiye ederim dili basittir ingilizceye yeni başlayanlar ve orta seviyede olanlar için...

..........yıldızların efendisi Hayyam satılmıştır.........

Son düzenleme:
ingilizce türkçe resimli 1.sınıf kuşe kağıt ingilizce türkçe sözlük çocuklar içinde muhteşem kaynak sıkılmadan sözlüğe bakabilirler resimli anlatım çok..

hemen dil sınavına hzırlanan öğrenciler yada dil bölümü öğrencileri için ingilizce testler hacettepe taş ın..

yine bir test kitabı daha

güzel ve ilgi çekici bir kitap daha
Tanrıların masalları

EŞİmİn eŞİ yok takas dÜŞÜnebİlİrİm cnm.

canım takas düşünmüyrum en başta belirttim zaten,ben ilköğretimde görev yapıyorum biçok kitabım var bunları almak isteyen arkadaşlara verip çocukların seviyesinde resimli kitaplar almak istiyorum elde ettiğim parayla,zaten bu kitapları okudum hem okumayan arkadaşlara faydam olur hemde çocuklara böyle durcağına kitaplar....ilgin için saol canım daha kitap ekliycem..

yine hoş bir kitap
Gılgameş

..........Gılgameş satılmıştır..................

Son düzenleme:

the adventures of Huckleberry Finn,

Huckleberry nin maceraları çok eğlenceli bir kitaptır,ingilizcesini geliştirmek isteyenlere...

slm canım fiyatları uygun hepsinin farklı düşündüğün kitap varsa söyle fiyatını söyleyeyim canım.

eweeT açılışı yapıyorum kızlar..kitaplarım tertemizdir..çoğunu okumadım.okuduğum tür dışı =) kenarda bekleyeceğine kaßı açılsın dedim.. kaydirigubbakcemile2
kitaplarımıza fiyatta koyalım ki takas veya satın alma şeklinde kişinin isteğine kalsın. =)

resim038w.jpg
Türk klasikleri 100 temel eser

1- Ömer seyfettin / Seçme öyküler ( 279 syf) - 3 Lira

2 - yusuf has hacip / Kutadgu ßilig' den seçmeler (132 syf) - 3 lira

3- Mevlana / Mesnevi' den seçmeler (112 syf ) - 3 lira 1 TANE KALDI.

resim039u.jpg
4- Faruk Nafiz ÇamlıbeL in ünlü şiir kitaßı HAN DUVARLARI 208 syf 8 Lira

resim040.jpg
5 - 207 sayfalık bir kitap... 'eserleriyle dünyanın en çok satan kitaplar listesine giren yazar '' KEVIN HOGAN ''
İSTEDİĞİNİZ KİŞİYE 8 DAKİKADA NASIL EWET DEDEİRTİRSİNİZ???

4 Lira

resim043b.jpg
6 - çOoOk eski fakat hiç yıpratılmamış çok değerli bir kitap..TÜRK İMPARATORLUKLAR TARİHİ ..

9 Lira

resim044p.jpg
resim045q.jpg

resim048s.jpg
resim054.jpg

resim053r.jpg

DİNİ SERİİİİ :)
7 - ÖLÜM SON DEİLDİR 1 Lira
8 - İNGİLİZ CASUSUN İTİRAFLARI 3 Lira
9 - İNSANLARDA KAYAR (EMİNE ŞENLİKOĞLU) 10 Lira
10-HERKESE LAZIM OLAN İMAN 4 Lira
11 - İSLAM AHLAKI 4 Lira

resim051.jpg
12 - CHRISTIAN JACQ - R A M S E S ışığın oğLu.
dünyada satış rekorları kıran tarihi roman.. SATTIM.
9 Lira

resim046.jpg
13 - mazeretim war büyüyorum..sema karabıyık ın kitabı..12 yaşındaki bir ergenin aklından gecenler...

7 Lira

resim050y.jpg
14 - Burcunuza qöre a ş k t a mutlu olmanın yolları... 3 Lira

resim049f.jpg
15 - ÖZLEM KUMRULAR / KAÇILIN TÜRKLER
qELİYOR.. 4 Lira

resim047hrr.jpg
16 - yanlız kalanlar!!! / fethi esendaL

5 Lira

resim052.jpg
17 - çekmeyi hak etmediğimiz acıların tedavisi olan BAĞIŞLAMA SANATI..(katolik yayın ) SATILDI.
3 Lira

resim001p.jpg
resim002p.jpg

çocuklarınız ingilizceyi disney ilekeşfetsin diye ..13 adet kitap =) tanesi 1,5 lira SATTIM.

resim048d.jpg
emine şenlikoğlu. İNSANLARDA KAYAR..hiç okumadım..çok ağır geldi..annayamadım daa doorusu =)ama deerli bi kitapmış 10 tl..

resim020q.jpg
15 lira.

resim016ceb.jpg
..ÇooK eski bi kitap..kalın kapaklı =) ' çaresizLer ' 12 lira..

resim015c.jpg
resim014.jpg
yine epeskiden kalma titapım =) 12 lira.

resim006s.jpg
psikoloji alanıyla ilgili yine güsel bir kitap..yukarıdakinin kısaltılmış hali. 20 lira
... a.s.a.s.

kızlar kitaplarım 5ile 7 tl arasında değişmekte fiyatları,fiyat soran arkadaşlar için söylüyorum.

bunların dışında biçok kitabım daha var isimlerini ekleyebilirim isterseniz.

kitaplar hala satıştaysa 4. Hammurabi nin mührü BABıL, 6. yıldızların efendisi HAYYAM, Gılgameş;
bu üçünü alabilirim. fiyatları ve kargo durumunu öğrenebilir miyim? kolay gelsin

ewet canm hala satışta,çok güzel kitaplar seçmişsin canım gerçekten,canım özelden mesaj atayım sana ok...

bunların dışında ekliyceğim yeni kitaplarda var kızlar bekleyin...

X