ilk belirtiler

deanx

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
62
2
kızlar ilk hamilelik belirtileriniz ne zaman ortaya çıktı ve nelerdi? hamile miyim? idrar testlerim negatif çıktı ama reglime 4 gün var. ama bazı belirtiler var sizlerin tecrübelerine ihtiyacım var.

negatif çıkması çok normal yüksek olasılıkla adetin geçiktikten sonra idrarda belli oluyor denemiştim bende.ama benim kasık ağrım yumurtlama günümden itibaren başlamıştı.sol kasığımda belli bir nokta batma şeklinde ağrıyordu. merak etme sadece biraz bekle canım.inşallah hamilesindir.

canım adet tarihi 4-5 gün geçse bile negatif çıkabiliyor.istersen bi kan testi yaptır.adet tarihini beklemenede gerek yok.kan testleri hamileliğin ilk günün den itibaren çıkıyor.

ay yaptırsam mı acaba negatif çıkınca çok moralim bozuluyor. normalde reglimden bir kaç gün önce karnım şişer göğüslerim acır ama bu ay resmen yumurtlama günümden bir iki gün sonra inanılmaz bir şişlik başladı hala devam, göğüslerimde kocaman oldular. ayrıca SAT a göre 3. haftamda hafif mide bulnatısı oldu bir kaç gün sürdü sonra geçti bu sabah yine midem bulanarak kalktım. acaba psikolojik mi yoksa daha şimdiden bu tarz belirtiler olur mu?

Benim valla tek belirtim vardı, o da sürekli uyuma isteği.
Başımı nereye koysam uyuyordum, hem de içmiş içmiş de sızmış gibi derin bir uykuya geçiyordum ve bu adetime 1 hafta kala falan başlamıştı.
Sen de inşallah hamilesindir canım, ama çok merak ediyorsan bi kan testi yaptır, kan testleri adete 1 hafta kala falan kesin sonuç veriyor.

Allahım isteyen herkese sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah:)

canım benim hamile olduğumu öğrendikten sonraki hafta yani 6 haftada başlamıştı mide bulantıları.adetim gecikince ki hep 4 5 gün gecikirdi umursamadım ve hopladım zıpladım.bide adet sancısına benzer ağrıla roluyor doğru.karnıma krap gibi ağrı giriyordu.göğüslerim adet zamanı gibi şişiyor ağrıyordu.ama 10 gün gecikince test aldım.inna hiç belli olmuyor.negatif çıksada üzülme allah ne zaman vericeğini bilir emin ol.dua at hayırlısı iste.sağlıklı sıhhatli iste.yüce rabbim veriyor.

benim karnim agriyordu ve adet olacakmis gibi bel agrim vardi .adetim 4/5 gun gecikmisti ama ben heran adet olacakmis hissi veren agrilarim sebebiyle hamile oldugumu dusunemiyordum 5 gun gecikince test yaptim pozitif cikti..

benimde canım adatten 15 gün felan önce ağrım başlamıştı birde akşam erkenden uyuyordum derin bir şekilde başka belirtim hiç olmadı testide 5 gün geciktim öle yapmıştım ama bu arada sanki her an olacakmışım gibi ağrım oluyordu. bulantım 6 haftadan sonra başladı 11 haftadayım çok azaldı herşey gönlünce olsun canım inş.sonuç istediğin gibi olur.

benimde hiç olmadıgı kadar bi bel agrım vardı sanki belim ve bacaklarım ayrı hareket ediyo gibiydi. bide acayip bi durum kesin hamileyim dedim hemde hiç şüphe duymadan öyle bi his. idrar testinide 3 gün geçince yaptım kıppplırmızı bi ikinci çizgiyi gördüm.

kızlar ilk hamilelik belirtileriniz ne zaman ortaya çıktı ve nelerdi? hamile miyim? idrar testlerim negatif çıktı ama reglime 4 gün var. ama bazı belirtiler var sizlerin tecrübelerine ihtiyacım var.

Üzgünüm ama muhtemelen hamile değilsindir düzensizlik vardır.Bende de çok olmuştu böyle.Hamile olduğumu 1 hafta gecikince kan tahlilinde anladım.Hiçbir belirti yoktu bende.

yakıızlar benımde adetım 5gun gecıktı ama benım durumum farklı cunku ben korunuyordum spral vardı heralde kaydı allattan hayırlısı cunku 21 aylık bı kızım var daha cok kucuk lutfen bana akıl verın yarın testtın sonucunu alıcam sıze haber verırım

hayirlisi olsun, böyle seyler olabiliyo, hamileysen simdiden tebrikler :)

X