Lazer Epilasyon Genital blge Lazer yaptranlar..Tavsiye istiyorum

Canım hiçbir zararı yok lazerin ben jinekolk dr na sordum yaptırdığım yerdeki kişilerde zararı yok diyorlar emin olabilirsin lazer ışığı çok derine inmiyor sadece kıl köküne ulaşıyor bundan dolayı zararı yok kararmalara gelince lazer yaptırınca gecer merak etme
istersen gittiğim yeri önerebilirim ben cok memnunum canım tawsiye ediyorum

canım sn nereye yaptrdın?? ve kacseansta bıttı mı bıtıomu

ben de bütün vücuduma yaptırmak istiyorum ama ağdaya gittiğim kişiler, lazer senin tüylerini görmez diyorlar. tenim çok beyaz, tüylerim nispeten daha koyu ama yine de ince. tüy gibi yani. kıl gibi değil. bu durumda olup da yaptıran var mı lazer? ve nerede? doğrusu ben, işlemin uzman doktorlar tarafından uygulanmasını tercih ederim.

ben daha önceden bacak ve koltuk altına yaptırdım çok memenun kadım :emir_bebek: 3 gün öncede genitale yaptırdım...yüksek dozda verdi çok acıdığı için dozu düşürttüm...şimdi o bölge hassaslaştı krem sürüyorum..ama kılları asılıyorum elime gelmiyor...acaba ilk senas olduğundan mı oldu....çünkü bacağımda ilk senasta hep kabarık ve siyah noktalar vardı 2-3 sensta çok iyi oldu... 15 gün sonra kontorle gideceğim ...sizlerde de böle bir şey oldumu mafoldumben

3 gun once yaptırmıssın daha erken bır hafta gecmesı lazm bekle

canım sn nereye yaptrdın?? ve kacseansta bıttı mı bıtıomu

Bakırköyde yaptıryorum canım istersen tlfonunu weririm tawsiyede ederim güwenilir kişiler yapanlar2 - 3 seanstan sonra azalmaya başladı 5 seansda bitti ama ince sarı gri tüyler war onlarada iğneli yaptırıyorum üstte hiçbişr kıl kalmadı ama alt dudak kısımlarında ince tüyler war onlara yaptırıyorum azaldıda biticekde inş :)

ben de bütün vücuduma yaptırmak istiyorum ama ağdaya gittiğim kişiler, lazer senin tüylerini görmez diyorlar. tenim çok beyaz, tüylerim nispeten daha koyu ama yine de ince. tüy gibi yani. kıl gibi değil. bu durumda olup da yaptıran var mı lazer? ve nerede? doğrusu ben, işlemin uzman doktorlar tarafından uygulanmasını tercih ederim.

canım eğerki gerçekten yaptırmayı düşünüyosan jiletle al bir süre 1 ay kadar tersten alki kıllar sertleşsin. zaten 6 haftadan az olmaması lazım çekme işleminin.Ben genital yaptırıyorum ilk seans korkmıyım diye 6 ile başladı döküldü ama yeniden çıktılar 2.seansı yaptırdım 15 di dozu, şuan lazer değmeyen yerlerde biraz var onun dışında tertemiz oldu.Ve daha uzun sürede olsa gidip bitirmeyi düşünüyorum.Acısıda olmuyo ağda kadar, bende ağda ile alıyodum hem tenim koyu hemde tüy gibiydi.Jiletle sertleştirdim sonra lazere başladım ve sonuç iyi.zemuszemus

canım eğerki gerçekten yaptırmayı düşünüyosan jiletle al bir süre 1 ay kadar tersten alki kıllar sertleşsin. zaten 6 haftadan az olmaması lazım çekme işleminin.Ben genital yaptırıyorum ilk seans korkmıyım diye 6 ile başladı döküldü ama yeniden çıktılar 2.seansı yaptırdım 15 di dozu, şuan lazer değmeyen yerlerde biraz var onun dışında tertemiz oldu.Ve daha uzun sürede olsa gidip bitirmeyi düşünüyorum.Acısıda olmuyo ağda kadar, bende ağda ile alıyodum hem tenim koyu hemde tüy gibiydi.Jiletle sertleştirdim sonra lazere başladım ve sonuç iyi.zemuszemus

sen emla kullandınmı canım yaptırırken gördüğüm kadarıyla bayagı korkmuşusn

bugün genital için etilerde bi merkeze gittim test atışı yaptırdım eet acıomuş elektrik çarpması gbi her atış ayrıca iğrenç bir yanık kokusu ve atış yaptıgı yer tenime temas etti hiç hijyenik deildi gittim yer klnikti birde kısacası memnun kalmadım artı imza atrıolarmış sorumluluk almamak için sanki ameliyata giriorz çok saçma sorumlulu benmi alcam yakmamak zorunda her nyse yavaş yavaş vaz geçecek gibiim dşimi sıkıp agda yapıım diorum sonuçta bilimsel olarak kanıtlanmamış yöntem kimse diyemezki lazer zararsız böle bi sonuç yok zararlıda demiyolar zararsızda ama bir tahribat ösz konusu buda saglıksız tabiki kafam çok karışık kısacası

ben yanık kokusunu ilk seans daha fazla duyuyordum, 2. seansa daha az koku geldi, belki de burnum iyi koku almıyordur, ya da tüyler inceldikçe yanık kokusu azalıyor mu bilemiyorum.

canım sen nerde yaptırosun

ve bende yarın genital bölge için lazer e gidicem inşallah.... anüs çevresi de dahil.. toplam 1 milyar fiyat verdiler. gittiğim yer lüx bi yer diye mi acaba yoksa kazıklanıyormuyum bilmem:) ama koltuk altı için gitmiştim.. %80 oranında kıllar kayboldu ve çıkmıyor.... genital bölge için bazı tereddütlerim vardı çalıştığım yerdeki jinekoloğumuz hiç bir zararı yok deyince rahatladım...evlenmeden şunlardan kurtulmak iyi olur:) sonuçları paylaşcam burdan :) gerçi utanıyorum ama neysee:):KK37:

bende yaptırmak istiyorum ama korkuyorum şimdiye kadar ağdaya bile dayanamadım.hep jiletle alıyorum

Son düzenleme:
ve düüünn genital bölge lazere başladım..... evet sanki küçük bir iğne batması acısı oluyor. genital bölge hassas olduğu için acı var ama yanında soğutucusu da olduğu için çok hissetmiyorsunuz... ..ağda kadar can yakıcı hiç değil... koltuk altı ve bikini bölgesi bir kadının en can acıyan yerleri ağdada.. bundan kurtulursak gerisi kolay:) ve bacaklarıma da başladım... kuyruk sokumu ve göbek dahil.... bakalım... ne olacak. diğer randevum 1 ay sonra:)

melissa nerede yaptırıosun canım cok ıstemısler gercektende ben cene bolgeme yaptırmıstım 4 seansta bıttı ustelık yuz rısklı bolge bıtmeyebılır yuzun garantısını wermıorum demıstı yapan bayan ama ıkı aydır gıtmıorum bısı yok bende genıtal we gobegıme yaptırmak ıstıyorum yaptırırsam yıne aynı yere gıdıcem kesınlıkle doktor kontrolunde calısıolar hıjyen acısından da oldukca guwenılır.ayrıca bı arkadasımın tawsıyesıyle gıtmıstım we arkadasım genıtal+koltuk altı+cene ıcın 200 ya da 250 ıdı galıba we cok memnun kalmıstı

ben 17 yaşındayım, şuana kadar hep jiletle aldım çok rahatsız oluyorum ağda yaptırmaya da korkuyorum çok acıdığını söylüyorlar. fiyatları sorun değil ama bu yaşta bu işlemi yaptırmak benim için zararlı olur mu acaba? birisi söyleyebilir mi lütfen :KK43:

Alexandrite lazer ile tavuk gibi kılları yaktırmak doğru değil, diode lazerler bu işin en etkin cihazlarıdır, bu doktorlar tarafından söyleniyor, alexandrite lazerler yıllar önce etkiliydi ama artık can yakmayan lazerler var alexandrite lazaerlerin hepsi can yakar, yanık yapar. Yeni teknoloji diod lazerleri araştırın derim arkadaşlar, hatta ütüleme epilasyon teknolojisi diye yeni bir yöntem var ben ona giriyorum deneyin.

ben 17 yaşındayım, şuana kadar hep jiletle aldım çok rahatsız oluyorum ağda yaptırmaya da korkuyorum çok acıdığını söylüyorlar. fiyatları sorun değil ama bu yaşta bu işlemi yaptırmak benim için zararlı olur mu acaba? birisi söyleyebilir mi lütfen :KK43:

ben ne doktorum nede estetisyen ama bazen görüyorum sitelerde 12 yaşında itibaren uygulanabilir gibi yazılar..

ben doğru bulmuyorum insan bedeni kendini sürekli yeniliyor,17de bu yenileme süreci içinde en hızlı değişken olanı..Bence bunun için 2-3 sene daha bekle,iyice araştır belkide bir doktora danışmanda fayda vardır :97:

X