Lazer Epilasyon Genital blge Lazer yaptranlar..Tavsiye istiyorum

İlk lazere başlayanlar eğer ağdayla alıyosa biraz jiletlesin kıllar sertleşsin sonra lazere gitsin ki makine kılları daha rahat görsün

1.seansı bitmiş we kıllar çıkmış arkadaşlar kıllar çıkınca jiletleyebilirsiniz azalanlar gitmiş çıkanlarda etkilenmemiş kıllardır 2.seansa gidene kadar jiletleyin sertleşsin lazere gitmeden 3-4 gün önce alın kılları ki makine görsün uzun olabilir orda kısaltırlar bir hafta öncede bırakabilirsiniz
jiletlemeden korkmayın illada gitmeden önce değil çıkınca jiletleyebilirsiniz giden kıllar gitmiştir jiletle geri gelmez korkmayın çıkanlar ya uyuyan kıllardır yada lazerden etkilenmeyen kıllardır

sewgileropuyorumnanaktana.s.

önceki yazıları okumadın galiba -tatlicadiarzu-..2 gün önce jiletleyip lazere gidiyorsun

canim benim iki gundur sersem gibiyim kusura bakma okuduysamda anlamamisimdir cok sevdigim baktigimiz besledigimiz sitemizdeki kopecik yamani zehirledilerde cok uzgunum verdigin bilgiler icin cok tsk ederimmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canim benim iki gundur sersem gibiyim kusura bakma okuduysamda anlamamisimdir cok sevdigim baktigimiz besledigimiz sitemizdeki kopecik yamani zehirledilerde cok uzgunum verdigin bilgiler icin cok tsk ederimmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

aaa... çok üzüldüm yazık köpeciğe..vicdansızlar...aklına takılan olursa sorabilirsin..bildiğim kadarı ile cevap veririim.

İlk lazere başlayanlar eğer ağdayla alıyosa biraz jiletlesin kıllar sertleşsin sonra lazere gitsin ki makine kılları daha rahat görsün

1.seansı bitmiş we kıllar çıkmış arkadaşlar kıllar çıkınca jiletleyebilirsiniz azalanlar gitmiş çıkanlarda etkilenmemiş kıllardır 2.seansa gidene kadar jiletleyin sertleşsin lazere gitmeden 3-4 gün önce alın kılları ki makine görsün uzun olabilir orda kısaltırlar bir hafta öncede bırakabilirsiniz
jiletlemeden korkmayın illada gitmeden önce değil çıkınca jiletleyebilirsiniz giden kıllar gitmiştir jiletle geri gelmez korkmayın çıkanlar ya uyuyan kıllardır yada lazerden etkilenmeyen kıllardır

sewgileropuyorumnanaktana.s.

bende sana sorayım ... lazerde zaman önemli mi..benim doktor bana bacak ve koltuk altı için çıkınca gel dedi..genital içinde 2 ayda bir dedi..ama burda okuduklarıma göre bacağa bile 2 aydabir giden varmış..benim 2,5 ay oldu hatta 3 ay olacak sorun olur muki

bende sana sorayım ... lazerde zaman önemli mi..benim doktor bana bacak ve koltuk altı için çıkınca gel dedi..genital içinde 2 ayda bir dedi..ama burda okuduklarıma göre bacağa bile 2 aydabir giden varmış..benim 2,5 ay oldu hatta 3 ay olacak sorun olur muki

Sorun olmaz canım hepsinin çıktığına emin ol jilet yap kalınlaşsınlar sonra git eğer güneşlendiysen teninin acılmasını bekle 2 ayda bir normal ben kendim ayarlıyorum ama randewu werdikleri zamanda çıkmış oluyolar zaten gidiyorumda sewgiler canımopuyorumnanaktan

valla lazere gitcem genital için sorun olmaz zaten jiletliyorum da her kıl yapısını alıyorlar mı kıllarım çok siyah değil çok değiller ama yinedde alırlar mı bana senin kıllarını almazlar dediler bi de epilasyon aleti kullanıyorum umarım alırlar alırlarsa valla tüm vücudumu aldıracam

valla lazere gitcem genital için sorun olmaz zaten jiletliyorum da her kıl yapısını alıyorlar mı kıllarım çok siyah değil çok değiller ama yinedde alırlar mı bana senin kıllarını almazlar dediler bi de epilasyon aleti kullanıyorum umarım alırlar alırlarsa valla tüm vücudumu aldıracam

bi gidip göster zaten ilk önce görüşmeye çağırıyorlar kıllarına ordaki doktor bakıyor ona göre yönlendiriyorlar..yani bana öle yaptılar..

mafoldumben

zaman sorun değil.mesela paran yok,aylarca gidemedin.o arada sakın kılları almayın,makasla kısaltın. ( uzun aralarla gidememek,seanslarını uzatır sadece, daha geç gittiğin için daha geç kurtulursun ister istemez.üst üste gitmediğin için daha çok kıllanma olur vb demek istemiyorum,ne kadar çabuk gidersen o kadar çabuk biter,anlatabildim inşlh)
ben yıllarca yüzüm için gittim. sonra koltuk altı ve bacak. bacaklarla beraber genital bölgeyede gittim ama sadece 2 seansa gidebildim. artık gelme dediler :sinifsinif::sinifsinif:
Esmerim, lazerin değdiği yerlede (her yerimde değil tabi, aralıklı) kabuklanma,yara oluyordu. madecasol kullanıp,dışarıya çıkarkende mutlaka güneş kremi sürüyordum,bikaç hafta sonra geçiyordu. ama bazı bölgelerde koyulaşma oluyordu. mesela çene altı, boynumun bazı yerleri,koltuk altımda yine aralıklı olarak lekeler. bu lekeler aylarcada geçmedi :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:
bu lekeler için, leke tedavisinede çağırıyorlardı, yine ayrı bir lazer aleti lekelere kullanıyorlardı.şuan üzerinden 1 yıldan çok geçti,boynumdaki leke belli belirsiz,kendim dikkat edince görüyorum.koltuk altım hafif koyu.

ayrıca bacak içlerimde ve genital bölgede de koyulaşma oldu, ama bu diğerlerine göre daha fazla oldu.:1shok::sinifsinif:
halada geçmediler.dediğim gibi 1 yıldanda azla oldu ama bacak içi ve gen. bölge koyulaşması aynı duruyor. esmer olmanın dezavantajını yaşadım. dozları düşürdük denedik, vazgeçmeden defalarca gittim,kıllardan kurtulayım diye :gitme:
düşük dozda yapınca da yanmıyor kıllarım, hiç azalma bile olmuyor.
genital bölge için acıdılar bana artık gelme dediler, bak zaten bekarsında kendin için gelme dediler. ama yok ben bu kıllardan kurtulucam,kapkara olsun umrumda değil diyorsanda bişey diyemeyiz dediler.

oooffff offffffff :çok üzgünüm:

aynı sorunu yaşayan ve bi çaresini bulan varsa Allah rızası için paylaşsın lütfen, yardıma ihtiyacım var hala. mafoldumben

aynı sorunu yaşayan ve bi çaresini bulan varsa Allah rızası için paylaşsın lütfen, yardıma ihtiyacım var hala. mafoldumben

canım sen en iyisi iğneliye git..onda ten rengi önemli değil galiba..tektek uğraşıyorlar zaman alır ama yapcak bişey yok..birde bazı yerler akım veriyor diye kazıklayabilir..iğneli yapanlardan bir tavsiye al bence ..akımın nasıl gittiğini ..iyi yapıp yapmadıklarını nasıl anlarsın önce yaptıranlardan sor öle git barii..en kısa sürede kurtulmak dileğiyle :nazar:

iğneliye gitmem. ilk bıyıklar ve favorilere iğneliyle başlamıştım, hem çok acıyordu,hemde çok zaman alıcı.
lazere dayanabiliyorsun,birazdan bitecek diyip avunuyorsun ama iğneliye hiç dayanamıyorum. ağlaya ağlaya yaptırıyordum.
artık tamamen kılsız olma hayalini bıraktım.
koyuluklarımın geçmesini istiyorum :sinifsinif:

arkadaslar ya o siyah noktalar gecmezse hep kalirsa?ola bilirmi acaba dokulmesin o siyah noktalar?ben de yaptirmayi dusunuyorum.siyah noktalar beni rahatsiz ediyor ya yaptirirsam siyah kalirsa?:1no2:senağlama

lazerden sonra siyah noktalar oluyor..hatta ben bugün bacak ve koltuk altına gittim 6 ve 4 seanslar oldu..bacaklarımı görseniz tavuk yolmuş gibi kaydirigubbakcemile3..eve gelince soğuk düş yaptım ve krem sürdüm..siyah noktalar bende de var şimdi 10 güne kadar dökülüyor yada ben elime geldikçe çekiyorum..merak etme siyah noktalar 10 gün içinde dökülür..bende konu acarken 3 gün olmuştu genital baktım dökülmemişti..buraya ondan konu açmıştım..şimdi hep dökülüyor hatta bugün sordum kızlara elimle çekmiyorum diye onlar çekebilirsin onlar ölmüş zaten dediler

arkadaslar 2 cur mu lazer oluyormus ben igneliyi biliyordum o biri nasil oluyor?benimle paylasin lutfen hangisi iyi aliyor killari?cevap bekliyorum lutfen.simdiden tsk.

sevval can kac seans sonra tuyler tamamen yok oluyor acaba?

genitale ben daha yeni başadım ama vücutta en iyi koltuk altı ve genitale lazer fayda edermiş..koltuk altı bugün 6 seansa gittim çok iyi azalma vardı belki dediler gelecek seansta çıkmaz bile ..demekki genitalde 6-7 gibi biter tabii bu vücuda göre değişir..benim sağolsun kıllarım siyah kendimde beyazım..ama tavsiye derim tabii acımaması için emla krem ve soğuk hava üfleyen lazeri kullanın..hemem uyuşur

X