Lazer Epilasyon Genital blge Lazer yaptranlar..Tavsiye istiyorum

sevval888888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
264
0
44
ben daha önceden bacak ve koltuk altına yaptırdım çok memenun kadım :emir_bebek: 3 gün öncede genitale yaptırdım...yüksek dozda verdi çok acıdığı için dozu düşürttüm...şimdi o bölge hassaslaştı krem sürüyorum..ama kılları asılıyorum elime gelmiyor...acaba ilk senas olduğundan mı oldu....çünkü bacağımda ilk senasta hep kabarık ve siyah noktalar vardı 2-3 sensta çok iyi oldu... 15 gün sonra kontorle gideceğim ...sizlerde de böle bir şey oldumu mafoldumben

merhaba sevval,
ben de genital + koltukaltı ve bacağım için lazer yaptırmaya başladım. (10 Temmuzda ilk seansımdı) Henüz ilk seansımdan 20 gün geçti ve ancak 1 hafta öncesine kadar döküldüler diyebilirim. ılk günler benim de tüylerde dökülme olmamıştı. Ama şimdi çok büyük oranda döküldü. ılk zamanlar çekince elime gelmeyenler bile döküldü çoğunlukla. Genital ve koltuk altında böyle. Ancak bacaklar o kadar da pürüzsüz değil maalesef. Bir de ben yaz olduğu için jiletle almak zorunda da kaldım. Kese + bebe yağı ile dökülmeyi artırmaya çalışıyorum. Ama daha ilk seanslar tabii.

Yalnız benim kontrol seansım doktorun tatile çıkması nedeniyle önümüzdeki hafta pazartesiye ertelendi. Şimdi bölge bölge kalanların da dökülmesi için önümüzdeki haftayı beklemek zorundayım :KK43:

Lazer şiddetine gelince; Cihaz Alexandrite ve bacaklar 14, koltuk altı 18, genital 17 çalıştı doktorum. Bu arada beyaz tenli ve siyah kıllı olduğumu da belirteyim.

merhaba sevval,
ben de genital + koltukaltı ve bacağım için lazer yaptırmaya başladım. (10 temmuzda ilk seansımdı) henüz ilk seansımdan 20 gün geçti ve ancak 1 hafta öncesine kadar döküldüler diyebilirim. Ilk günler benim de tüylerde dökülme olmamıştı. Ama şimdi çok büyük oranda döküldü. Ilk zamanlar çekince elime gelmeyenler bile döküldü çoğunlukla. Genital ve koltuk altında böyle. Ancak bacaklar o kadar da pürüzsüz değil maalesef. Bir de ben yaz olduğu için jiletle almak zorunda da kaldım. Kese + bebe yağı ile dökülmeyi artırmaya çalışıyorum. Ama daha ilk seanslar tabii.

Yalnız benim kontrol seansım doktorun tatile çıkması nedeniyle önümüzdeki hafta pazartesiye ertelendi. şimdi bölge bölge kalanların da dökülmesi için önümüzdeki haftayı beklemek zorundayım :KK43:

lazer şiddetine gelince; cihaz alexandrite ve bacaklar 14, koltuk altı 18, genital 17 çalıştı doktorum. Bu arada beyaz tenli ve siyah kıllı olduğumu da belirteyim.

canım teşekkür ederim ... Benim bacaklarda senin gibi ilk seanstan sonra 2 gün kabarık kaldı ve siyah noktacıklar vardı.zaten güneşte yasak olduğu için hep geçen yaz diz altı kapri ile dolaştım...şimdi bacakta 3 sensım bitmişti 10 gün sonra 4 başlıcam sadece dizlerimde ve yanlarda az var..üst tarafa daha geç tesir edermiş alt daha çabuk tesir eder dediler cidden üst taraf alta göre az gelişim gösterdi..ama öncekine göre tabii bunada şükür

ben daha önceden bacak ve koltuk altına yaptırdım çok memenun kadım :emir_bebek: 3 gün öncede genitale yaptırdım...yüksek dozda verdi çok acıdığı için dozu düşürttüm...şimdi o bölge hassaslaştı krem sürüyorum..ama kılları asılıyorum elime gelmiyor...acaba ilk senas olduğundan mı oldu....çünkü bacağımda ilk senasta hep kabarık ve siyah noktalar vardı 2-3 sensta çok iyi oldu... 15 gün sonra kontorle gideceğim ...sizlerde de böle bir şey oldumu mafoldumben

canım benimde 3 gün oldu yaptıralı bi tanesi çektim gelemedi.15 gün sonra bende gidecem kontrole.bana 21 le başladılar.acıdı dedim.20 düşürdüler.yine acıdı sonra 18 dede acıdı genel acısıymış oda.keşke 21 ile yaptırsaydım ama kontrolde 21 yaptıracam hiç kızarıklık falan olmadı.ama ben ne zaman jiletle alacam yaa çok kötü görünüyolar.keseyi ne zaman yapacam onuda bilmiyorum.yapan kız kese ve jilet yapma dedi.koltuk altı da lazer yaptırınca kısa kollu giyemiyorum.bu arada ben esmerim.umarım dökülürler kıllarım da çok kalın

aysecim bu lazerde 3 seanstan sonra adam gibi tertemiz oluyor ..o da dediğin gibi yüksek voltaj olacak..bende genitale düşük yaptırdım hatta yapan bayan hadi bunda düşük yapıyorum ama bundan sonrakimnde yüksek yaparım dedi...emla kullanıp gitmiştim ama 1 saat bekledim uyuşmadı ...bayan üçgen tarafı bitirdi alta geçtiğinde anca uyuştu ..bir dahakine 1,5 saat beklicem ...keseyi zaten 10 gün önermiyorlar hatta ben lazer yapılan yere lif bile sürmüyorum...birde sıcak su olmıcak..bakalım artık genitalde ilk seans olduğu için böle demek birde arkadaşın yazdığı gibi 20 gün sonra anca dökülür galiba kaydirigubbakcemile5

sensı ne kadar kızlar??? cok mu acıo yaaa:KK43: yani sir yaptırır gibimi??bide neden kese yapıonuz??

sensı ne kadar kızlar??? cok mu acıo yaaa:KK43: yani sir yaptırır gibimi??bide neden kese yapıonuz??

ben genital arkaya kadar birde göbek az bir kısım vardı onu hepsi 200tl verdim tek genital popo hariç 150tl ..emla krem var onu sürüp 1 saat bekle dediler ama benimki uyuşması 1 saati geçti birde yüksek dozda atış yapınca ilk başta acıdı sonra ben dereceyi düşürttüm...ama aşağılarda ben çok acır diye korktum ama hiç açımadı..keseyi 10 gün sonra falan yapın diyorlar hani küçük siyahlılar varya onlar çabuk dükülsün diye birde ilk başta lazerden çıkınca cilt tariş olmasın diye...inana bana bende genitalimi sirle alıyordum sir daha çok acıtıyor..lazerde birde soğuk hava üflüyor emla krem sürüncede rahat oluyor

valla benim acı eşiğim düşük birisi olarak ve genital bölgeme hiç ağda yapmayan hep jiletle alan biri olarak çok acımadı zaten soğuk hava sayesinde uyuştu 2 dk sonra yani dondu heryerim bişey hissetmedim.yani çok korkulacak kadar acısı yok.inşallah döküldüklerini de görürümde param boşa gitmez.atış hızını yükselttirecem bu defa.

o zaman acısına raamen değer :) istanbul anadolu yakasında gideniniz varmı?bööle memnun kaldığınız bi yer?

merhaba sevval,
ben de genital + koltukaltı ve bacağım için lazer yaptırmaya başladım. (10 Temmuzda ilk seansımdı) Henüz ilk seansımdan 20 gün geçti ve ancak 1 hafta öncesine kadar döküldüler diyebilirim. İlk günler benim de tüylerde dökülme olmamıştı. Ama şimdi çok büyük oranda döküldü. İlk zamanlar çekince elime gelmeyenler bile döküldü çoğunlukla. Genital ve koltuk altında böyle. Ancak bacaklar o kadar da pürüzsüz değil maalesef. Bir de ben yaz olduğu için jiletle almak zorunda da kaldım. Kese + bebe yağı ile dökülmeyi artırmaya çalışıyorum. Ama daha ilk seanslar tabii.

Yalnız benim kontrol seansım doktorun tatile çıkması nedeniyle önümüzdeki hafta pazartesiye ertelendi. Şimdi bölge bölge kalanların da dökülmesi için önümüzdeki haftayı beklemek zorundayım :KK43:

Lazer şiddetine gelince; Cihaz Alexandrite ve bacaklar 14, koltuk altı 18, genital 17 çalıştı doktorum. Bu arada beyaz tenli ve siyah kıllı olduğumu da belirteyim.

canim ben sirf koltuk altima yaptiriyorum insallah genitale de gececegim ama koltuk alti 16 ile calisiyorlar ki 5inci seansim bitti 6ya gidecegim ve kil degil artik tug oldular ama hala bayaa var ben bi kere demistim cok olur 18 yanar kabuk baglar demislerdi yine desem mi acaba:gitme:

Genital ilk seanları geç dökülür bazen dökülmeyen yerlerde olur senin yeni yapılmış kontrole gidene kadar dökülür dökülmeyenlerede atış yaparlar canım sewgilera.s.

kızlar nerede yaptırıyorsunuz güvenli bir yer arıyorum istanbulda tavsiye edeceğiniz yerler var mı?

canim ben sirf koltuk altima yaptiriyorum insallah genitale de gececegim ama koltuk alti 16 ile calisiyorlar ki 5inci seansim bitti 6ya gidecegim ve kil degil artik tug oldular ama hala bayaa var ben bi kere demistim cok olur 18 yanar kabuk baglar demislerdi yine desem mi acaba:gitme:

Benim cildim hassas olmasına rağmen yanma kabuk bağlama gibi bir sorun yaşamadım 18 de. İki günde de kızarıklık kalmadı. Halbuki epilatörle alınca kıpkırmızı ve şiş dolaşıyordum en az 3 gün. Ama dediğim gibi oldukça beyaz tenliyim ve sanırım cildim lazer ışınını soğurmadığı için çok şükür ilk seansımda yanma olmadı.

Tek derdim yaz aylarında bacaklarımdaki siyah küçük kıl noktaları yüzünden etek giyememem :KK43: Keşke şu işe kışın başlasaydımda şimdi 3. 4. senaslarda olsaydım diyorum. Yeni başlayacak arkadaşlara da tavsiyem bu olaya sonbaharda başlamaları ve güneşti, kıl köküydü derdi yaşamamaları.yerimseniben

ya ben ne zaman jilet kullanacam.4 ggün oldu kese falan yapmıyorum ama bu kılları ne zaman temizlicem çok sinir bozucular yaaa

Benim cildim hassas olmasına rağmen yanma kabuk bağlama gibi bir sorun yaşamadım 18 de. İki günde de kızarıklık kalmadı. Halbuki epilatörle alınca kıpkırmızı ve şiş dolaşıyordum en az 3 gün. Ama dediğim gibi oldukça beyaz tenliyim ve sanırım cildim lazer ışınını soğurmadığı için çok şükür ilk seansımda yanma olmadı.

Tek derdim yaz aylarında bacaklarımdaki siyah küçük kıl noktaları yüzünden etek giyememem :KK43: Keşke şu işe kışın başlasaydımda şimdi 3. 4. senaslarda olsaydım diyorum. Yeni başlayacak arkadaşlara da tavsiyem bu olaya sonbaharda başlamaları ve güneşti, kıl köküydü derdi yaşamamaları.yerimseniben

cok tesekkur ederim canim o zaman soyleyim insallah dinlerler bu sefer 18le yaparlar bi de ben 2 ayda bir gidiyorum koltuk alti icin ama bu sefer iki bucuk ay olacak nerdeyse bir sorun olur mu acaba:bbo:

X