Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Recital Preference ile Loreal Loreal Excellence Creme arasında ne fark var?

melodi8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
224
0
kızlar, bu iki serininde aynı numara boyaları var fakat renkleri farklı..kalite ya da sonuç açısından ikisi arasında fark var mı?

recital%20florida.jpg
excel%20dk%20gold%20blonde%207.3.jpg

recital%20champagne.jpg
excel%20gold%20beige%20bllonde%208.31.jpg

Loreal Recital Preference de renk ustundekıne daha yakın tutuo gorunene gore ama boyamadım bunlarla
2_726281.jpg
2_936855.jpg

Loreal Loreal Excellence Creme, Loreal Recital Preference dan daha kalıcıdır..excellence creme daha geç akar, daha yoğun sonuçlar elde edersin..recitalde boya daha hızlı akar ama aktıkça da daha değişik , güzel tonlar olur, recitali tercih ediyorum ben..çünkü creme akmak Bilmıyor..benim gıbı cok sık sac rengınden sıkılıyosan tabi..

preference la excellence arasındaki en büyük fark preference in açıcı özelliğidir saçı daha parlak yapar ve kutudaki renge daha yakın sonuçlar verir akma gibi bir sorun yok çünkü saçı açarak içine rengi yerleştiriyor diğer boyalar gibi değil ve saçı yıpratmıyor

kızlar ben excellence kullandım fotoğraflı olarak blogumda bakabilirsiniz blogum nickimin altında yazıyor

İkisindende kullandım ama biri jel biri krem boya renk seçenekleri farklı ,ama Loreal Majirel en iyisi diyorlar...Birde loreal feria serisi var ama onu yurt dışında yasaklamışlar ,içindeki amonyak oranı fazla olduğu için bir kişi ölmüş ....

X