Doğuma Hazırlık meleğimin bambu sepeti geldi :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
3
40
kızlar işte bebeğimin yatağı .. rabbim kullanmayı ; sizlerede gönlünüzdekileri alıp kullanmayı nasip etsin..

:nazar:

dsc02209.jpg

:nazar:
dsc02208.jpg

Ayy Çok cıcı allah gÜle gÜle kullanmak nasıp etsınn

canım çok güzel sepetiniz :nazar: allah güzel günlerde sağlıkla mutlulukla kullanmak nasip etsin bende kızımı bekliyorum gün sayıyoruz artık sağlıcakla kavuşmak nasip olsun meleklerimize zemuszemus

çok güzel mışıl mışıl huzurla uyusun içinde...rabbim banada nasip etsin

çok güzelll maşallah opuyorumnanaktanbenim kızımında sepeti yarın gelliyo bende gösterırım size sepetimizi :ecrin_bebek:

Allah hep sağlıklı güzel günlerle uyumak nasip etsin canım .. çok beğendim vallaalkisalkisalkis .. biz biraz erken gelmişiz ...şimdi gelmek varmış dünyaya

Son düzenleme:
NHLTLG beşiğinze bayıldım...allah sağlıkla yatmayı nasip etsin bebeğine...ben de bu beşiklerden almak istiyorum...nerden aldığını paylaşırsan çooook sevinirim....

hepinize dualarınız ve dilekleriniz için teşekkür ederim kızlar :) :KK66:

mhrmh tabiki paylaşırım sepetimizi maskodan aldım.. bunu seçme nedenim diğer bütün bambular yada sepetler alırken deneyin mutlaka çok kolaylıkla sağa sola devrilebiliyor. bu bambu ise elinle bile zor devirmek... içi çok derin ve satıcı 1,5 yaşa kadar kullanabilme garantisi verdi ben 1 yaşada razıyım :)
ve tekstili gerçekten çok güsel şıkır şıkır malzeme kullanmışlar
gelellim asıl önemli bilgiye fiyatı 650tl .. eşimin muhteşem pazarlık kabiliyetine rağmen 600 zor yaptı. toptancı olduğu için inandı inat bi hatundu :KK66:

diğer bambu beşikler ise max. 6 aya kadar kullanılıyor 400 civarından başlıyor canım :KK66:

hayırlı doğumlar..

hepinize dualarınız ve dilekleriniz için teşekkür ederim kızlar :) :KK66:

mhrmh tabiki paylaşırım sepetimizi maskodan aldım.. bunu seçme nedenim diğer bütün bambular yada sepetler alırken deneyin mutlaka çok kolaylıkla sağa sola devrilebiliyor. bu bambu ise elinle bile zor devirmek... içi çok derin ve satıcı 1,5 yaşa kadar kullanabilme garantisi verdi ben 1 yaşada razıyım :)
ve tekstili gerçekten çok güsel şıkır şıkır malzeme kullanmışlar
gelellim asıl önemli bilgiye fiyatı 650tl .. eşimin muhteşem pazarlık kabiliyetine rağmen 600 zor yaptı. toptancı olduğu için inandı inat bi hatundu :KK66:

diğer bambu beşikler ise max. 6 aya kadar kullanılıyor 400 civarından başlıyor canım :KK66:

hayırlı doğumlar..

teşekkür ederim NHLTLG....istanbul da olmana sevindim.....gercekten cok güzel ...kullanışlıymış da..biraz pahalı ama yine de bize de ççok lazım...tekrar hayırlı olsun..

çok güzel canım valla ufalıp içine kıvrılasım geldi :))
tam bir kız yatagı kızın olucak dimi

ayrıca 1,5 yaşına kadar yatarmı içinde ayol kalkmaya başladıgında düşer bunun içinden en fazla 8 ay yatar sonrası tehlikeye girer

çok güzel canım valla ufalıp içine kıvrılasım geldi :))
tam bir kız yatagı kızın olucak dimi

ayrıca 1,5 yaşına kadar yatarmı içinde ayol kalkmaya başladıgında düşer bunun içinden en fazla 8 ay yatar sonrası tehlikeye girer

sezen haklısın sanırım...ben geniş düşünemedim..evet ya bebek bi hareketlenmeye başlasın..kalmak isteyecek..allah korusun düşebilir de..NHLTLG gözün bebeğinde olsun...SEZEN haklı....

sezen haklısın sanırım...ben geniş düşünemedim..evet ya bebek bi hareketlenmeye başlasın..kalmak isteyecek..allah korusun düşebilir de..NHLTLG gözün bebeğinde olsun...SEZEN haklı....

:) :) meraq etmeyin kıslar gözüm gibi bakarım ona ben ... diğer bambulardan daha uzun süre kullanacağım kesinde artık 1 yaşı bulursak ne mutlu bana :)

çok güzel çok şık maşallah, güle güle kullanın..içinde mutlu mesut mışıl mışıl uyusun inşallah...

tam prenses yatağı olmuş maşallah. allah uzun ve mutlu ömürler versin bebişine. sağlıkla yatsın içinde kuzucuğun. biz daha beşik meşik almadık zemuszemus yakında alırız sanırım . sepetler çok güzel ama biz park yatak almayı düşünüyoruz şimdilik. tabi fikir değişmezse alana kadar :lepi:

çok güzel canım,sağlıklı günlerde kulanmayı nasib etsin rabbim...

çok güzel çok şık maşallah, güle güle kullanın..içinde mutlu mesut mışıl mışıl uyusun inşallah...

tam prenses yatağı olmuş maşallah. allah uzun ve mutlu ömürler versin bebişine. sağlıkla yatsın içinde kuzucuğun. biz daha beşik meşik almadık zemuszemus yakında alırız sanırım . sepetler çok güzel ama biz park yatak almayı düşünüyoruz şimdilik. tabi fikir değişmezse alana kadar :lepi:

saolun kızlar dualarınız için tşk ederim...

umutsuzbaharcım ben hamiş olmadan önce bu sepetlere çok iç geçiriodum çok içimdeydi almak.. ama öle bi hevesim olmasaydı inan bende parkyatak alırdım çok çok daha kullanışlı daha uzun ömürlü oluyor ... çok merakın yoksa içimde kalmaz dersern bence değiştirme fikrini tapi gönül ister ki hepsini almak :)

sağlıcakla gelsin bebişler inşallah :)

canım çokkk güzel içinde bebeğin uyurken daha güzel olacak eminim
sağlıkla kullanın

X