Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çocuk doktoru tavsiyesi, kartal civarı

1. Konu Sahibi : jonbasi #1

İkaz ... Çocuk doktoru tavsiyesi, kartal civarı

Merhaba hanımlar,

İstanbul Kartal civarında bebeğimizi (3 aylık) götürebileceğimiz iyi bir çocuk doktoru tavsiye edermisiniz. Hala bir doktorumuz yok. Lütfen bu konuda yardımlarınıza çok ihtiyacımız var.

Teşekkürler şimdiden.

2. Konu Sahibi : jonbasi #2
    canım bende kartal da oturuyorum maya tıp merkezi tunç beye götürüyorm ben memnunum bir dene istersen ahmet şimşek kolejin arkasında kalıyor

3. Konu Sahibi : jonbasi #3
    Giriş tarihi
    Mar 2007
    Alıntı jonbasi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Merhaba hanımlar,

İstanbul Kartal civarında bebeğimizi (3 aylık) götürebileceğimiz iyi bir çocuk doktoru tavsiye edermisiniz. Hala bir doktorumuz yok. Lütfen bu konuda yardımlarınıza çok ihtiyacımız var.

Teşekkürler şimdiden.
    maltepe üniversitesi hastanesi tuğba erener ercan.çok araştırdım hiç bir doktor beni bu kadar memnun etmemişti.ayrıca üniversite hastanesi olması da ayrı bir avantaj tabi.

4. Konu Sahibi : jonbasi #4
    Alıntı efren kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    maltepe üniversitesi hastanesi tuğba erener ercan.çok araştırdım hiç bir doktor beni bu kadar memnun etmemişti.ayrıca üniversite hastanesi olması da ayrı bir avantaj tabi.
    Tavsiyede bulunan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Dr. Tuğba Erener Ercan için randevu bulma zorluğu yaşıyor musunuz?

Teşekkürlerç

5. Konu Sahibi : jonbasi #5
    merhaba benim bebeğimde 4.5 aylık ben doğduğundan beri pendik şifa hastanesinde sevinç çabukoğluna götürüyorum. 2 arkadaşım daha var ona giden biz çok memnunuz.baştan aşağı her seferinde kontrol ediyor.ve bayağı ilgili.

6. Konu Sahibi : jonbasi #6
    Giriş tarihi
    May 2007
    canım biz istanbuldayken kartal hospital da(minibüs yolundaki özel kartal hastanesi) gülşen hanıma götürüyorduk. çok memnunduk. şimdi özel muayene açmış hastanenin yanına. aklında bulunsun..

7. Konu Sahibi : jonbasi #7
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    bende pendikte oturuyordum. dr problemi yasidim.
    Ozkan hast kesinlikle tavsiye etmem. Nene hatun hastanesindeki Cocuk Hekimi Neslihan
    Cicek Deniz e goturuyorum ben. Kizimin koligini o anlamisti ve verdigi damlalarla
    hafifledi koligi. Cok dikkatli , bilgili vede ilgili bir dr . aklinda bulunsun
    muayene ucreti ssk liya 20 tl idi.

8. Konu Sahibi : jonbasi #8
    Merhabalar ben 2005 yılında Maltepe Üniversitesi hast. dogum yaptım. oglumun doğumunda Tuğba hanım girdi ve bütün kontrollerini ona yaptırdık. Ben cok memnunum(Şu an başka bir şehirdeyim hala senede1 mutlaka gideriz bişey oldugundada ilk olarak Tuğba hanımı ararım) Bircok arkadaşımı yönlendirdim hepside cok memnun kaldılar. Biz hic randevu olayında zorluk yaşamadık. Herzaman her konuda danışmak için ararım Tugba hanımı. Hicbirzaman geçiştirmemiştir. Çok güleryüzlü cok bilgili ve bebek ve cocukların dilinden cok iyi anlar:)))
    Umarım gider tanışır ve memnun kalırsınız.

9. Konu Sahibi : jonbasi #9
    Tuğba hanım Maltepe Üniversitesi hastanesinden ayrılmış malesef :(

10. Konu Sahibi : jonbasi #10
    Alıntı gonulden kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Tuğba hanım Maltepe Üniversitesi hastanesinden ayrılmış malesef :(
    Merhaba ,

Tuğba hn'ın şu an nerede çalıştığını biliyor musunuz? 20 günlük kızıma doktor maltepe civarında doktor arıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Sayfa: 1/2 12 SonSon