Çocuk Hastalıkları Çocuk doktoru tavsiyesi, kartal civarı

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

jonbasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2009
5
0
47
Merhaba hanımlar,

İstanbul Kartal civarında bebeğimizi (3 aylık) götürebileceğimiz iyi bir çocuk doktoru tavsiye edermisiniz. Hala bir doktorumuz yok. Lütfen bu konuda yardımlarınıza çok ihtiyacımız var.

Teşekkürler şimdiden.

canım bende kartal da oturuyorum maya tıp merkezi tunç beye götürüyorm ben memnunum bir dene istersen ahmet şimşek kolejin arkasında kalıyor

Merhaba hanımlar,

İstanbul Kartal civarında bebeğimizi (3 aylık) götürebileceğimiz iyi bir çocuk doktoru tavsiye edermisiniz. Hala bir doktorumuz yok. Lütfen bu konuda yardımlarınıza çok ihtiyacımız var.

Teşekkürler şimdiden.

maltepe üniversitesi hastanesi tuğba erener ercan.çok araştırdım hiç bir doktor beni bu kadar memnun etmemişti.ayrıca üniversite hastanesi olması da ayrı bir avantaj tabi.

maltepe üniversitesi hastanesi tuğba erener ercan.çok araştırdım hiç bir doktor beni bu kadar memnun etmemişti.ayrıca üniversite hastanesi olması da ayrı bir avantaj tabi.

Tavsiyede bulunan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Dr. Tuğba Erener Ercan için randevu bulma zorluğu yaşıyor musunuz?

Teşekkürlerç

merhaba benim bebeğimde 4.5 aylık ben doğduğundan beri pendik şifa hastanesinde sevinç çabukoğluna götürüyorum. 2 arkadaşım daha var ona giden biz çok memnunuz.baştan aşağı her seferinde kontrol ediyor.ve bayağı ilgili.

canım biz istanbuldayken kartal hospital da(minibüs yolundaki özel kartal hastanesi) gülşen hanıma götürüyorduk. çok memnunduk. şimdi özel muayene açmış hastanenin yanına. aklında bulunsun..

bende pendikte oturuyordum. dr problemi yasidim.
Ozkan hast kesinlikle tavsiye etmem. Nene hatun hastanesindeki Cocuk Hekimi Neslihan
Cicek Deniz e goturuyorum ben. Kizimin koligini o anlamisti ve verdigi damlalarla
hafifledi koligi. Cok dikkatli , bilgili vede ilgili bir dr . aklinda bulunsun
muayene ucreti ssk liya 20 tl idi.

Merhabalar ben 2005 yılında Maltepe Üniversitesi hast. dogum yaptım. oglumun doğumunda Tuğba hanım girdi ve bütün kontrollerini ona yaptırdık. Ben cok memnunum(Şu an başka bir şehirdeyim hala senede1 mutlaka gideriz bişey oldugundada ilk olarak Tuğba hanımı ararım) Bircok arkadaşımı yönlendirdim hepside cok memnun kaldılar. Biz hic randevu olayında zorluk yaşamadık. Herzaman her konuda danışmak için ararım Tugba hanımı. Hicbirzaman geçiştirmemiştir. Çok güleryüzlü cok bilgili ve bebek ve cocukların dilinden cok iyi anlar:)))
Umarım gider tanışır ve memnun kalırsınız.

Merhaba ,

Tuğba hn'ın şu an nerede çalıştığını biliyor musunuz? 20 günlük kızıma doktor maltepe civarında doktor arıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim..

selam kızlar bende maltepede oturuyorum ve acil doktor arıyorum.oğlum 2 aylık.sağ testisi düşmemiş ve fıtık var iyi bir doktora ihtiyacım var maltepeye yakın bir yerde.bilenlerden yardım bekliyorum.teşekkürler..

Dr. Tuğba Çapa'da ek branş dersi alıyo. Yenidoğan. 3 sene sonra dönecek. Eşi Gökmen bey, halen Maltepe Üniv. devam ediyor.

muayenesini malesef kapattı ama yakacık kadın dğum hastanesinde çocuk bölümünde dr.murat gözen'i tavsiye ederim.oğlum 5 yaşında 15 günlükten beri takibini o yapar yedireceğim çorbanın tarifini bile vermişti çok ilgilidir.tabi hastane ortamında muayenehane gibi ilgilenebilirmi bir şey diyemem.yinede aklınızda olsun çok iyi bir doktordur.

Dr. Tuğba Çapa'da ek branş dersi alıyo. Yenidoğan. 3 sene sonra dönecek. Eşi Gökmen bey, halen Maltepe Üniv. devam ediyor.

Merhaba,
Ben de Maltepe'de oturuyorum ve 3 buçuk aylık bebeğim için iyi bir çocuk dr.u arıyorum. Gökmen beye gidip de tavsiye edecek olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

merhaba benim bebeğimde 4.5 aylık ben doğduğundan beri pendik şifa hastanesinde sevinç çabukoğluna götürüyorum. 2 arkadaşım daha var ona giden biz çok memnunuz.baştan aşağı her seferinde kontrol ediyor.ve bayağı ilgili.

çok iyi ilgilendiği doğru ben ama benim çocuğumun zatürresini anlamadı o yüzden tavsiye etmem.

X