Saç Rengi ve Saç Boyama yıllar sonra sarıya veda etsem mi???

sarı saçtan vazgeçmeli miyim??

• evet

OY: 18 38,3%
  • hayır

OY: 29 61,7%

• Ankete Katılan
    47

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.494
236
30 yaşıma geldim ve 10 yıldır röfle kullanıyorum..
bir değişiklige ihtiyacım var ama karar veremiyorum
sanki sarıdan başka hicbir renk yakışmayacak gibi geliyor
saçlarım şuan bu renk
karamel tonlarından boya alsam ve kendim boyasam başarılı olur mu sizce?
dipleri baska sarılı yerler başka olur mu?

değiştirmeee böle kalsın
evet uclarla dipler arasında renk farkı olur karamele boyarsan
ayrıca insanı röfle kadar uzun idare eden baska renk yok
boyayı en fazla 1 ayda tekrarlamak zorundasın ama röfle öyle mi 3 ay götürüyo
sarıdan kim dönse pişman (şekil 1.A: BEN :KK43: )
karamel yıkandıkça akıyo çamur gibi bi renk oluyo
yeterince soğuttum mu acaba karamel fikrinden:roflol:

yani mesela böyle
camerondiazpicture6c.jpg

cevap ve resim icin tesekkürler
ya rsimlerde platin güzel duruyor
ama boyatınca beyaz gibi oluyor
ben daha sıcak saarı seviyorum sanki :S

canımm böle kalsın çok yakışıyor sana...ama değişiklik diyorsan açık karamel dene geriye dönebileceğin bir renk olsunn....çağla şikel saç rengi gibi sana herşey yakışır şeker...

cnm bence karamelle değiştirr gerçi sana diorum bende röfleli geziyorum değiştirmek istiyorum ama dediğin gibi ya yakışmazsa die korkuyorumm röflenin şu guzelliği var dip boya istemio yani en azından benimki kendi saçımın üzerine 5 ay rahatca kullanıyorum ama boyada ayda bir dip boyayla uğrasman lazımm ama değişiklik istiyosan bence değiştir cnmm sana bence karamelde yakısır...

bence sen rengini bulmuşsun, herkeste böyle oturmaz sarı. kurcalayıp da yakma saçlarını sonra. illa değiştircem diosan da arkadaşların dediği gibi karamelden koyu yapma, hem dönüşü kolay olur hem de daha koyu bir renk kaşlarından da koyu olacağı için yüzün soluk kalır.

canım kesinlikle saç rengin çok güzel... herkesde bukadar güzel durmuyor sarı... bence değiştirme... çok sıkıldım diyosan şeklini filan değiştirebilirsin...

walla ben saridan karamele döndümmm cok memnunummm
sanada yakisirr
ve daha koyu renkler daha genc gösterir :)) bunuda yaz bi köseye
ee geldin 30 yasina:KK70:DD

50 ye gelince sariya dönersin .. yap bir degisiklik.. insana iyi geliyor.
ayrica sari sac ile sürekli bakim ve makyaj gerekiyor. yoksa bayik ve ölü gibi duruyo insan.
ama daha koyu renklerde hic makyaj yapmasan bile daha sempatik ..
kesinlikle boya derimm canimm..
bu arada bende kendim boyadim. altin sarisiydi ismi ama karamel oldu boyayinca.

ıllaki bir değişiklik arayışındaysanız farklı bir model kestirebilirsiniz ama rengini değiştirmeyin bence çünkü uzun süre sarı saçlı olmak bağımlılık yapar,değiştirdiğiniz an dünyanız başınıza yıkılabilir tecrübeyle sabittir :roflol: ayrıca dip renginiz bile çok hoş yapay durmuyor geçici bir heves olabilir biraz daha iyi düşünün değiştirmekte diyorum.

aynı soruyu ben sormuştum başka bi başlıkta banada aynı şeyleri söylediler koyu yakışır diyende oldu benim saçım kestane ama saçlarım şuan platin sarısı çok yakıştığını söylüyorlar bense artık kendi rengime dönmek istiyorum ama kuaför bile boyamak istemiyor pişman olursun bu kadar açmışsın saçını boyatma diyor bende bilmiyorum ne yapacağımı sarıdan da çok sıkıldım ama pişman olmaktan korkuyrm:gitme:

duygucum bencede fotodaki saçın gayet hoş ve güzel duruyor .benimde saçım röfle yaklaşık 7 senedir ve benle öyle özdeşleşti ki başka renk saçıma yakışmayacakmış gibi geliyor .
ben şiddetle HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRR diyorummmmm :1no2:
canım kesinlikle röfleye devammmm :içelim:

sağolun kızlar yorumlar için.. aslında ben saçımın rengini çok seviyorum ama arada saçlarını değiştirip radikal alanlara da hayranım :)))

bugun saglık ocagına gittim ege nin aşısı için yolda bir kadın durdurdu saçlarınızı nerde yaptırdınız diye sordu :)))))) çok begenmiş...

sanırım bir süre daha röfleye devam ama kuaföre gittigimde fiikir değiştirirsem şaşırmayın..

kız hilmiş seni keserim lemmm
ne otuzu daha 29,5 yaşındayım :roflol:

30 yaşıma geldim ve 10 yıldır röfle kullanıyorum..
bir değişiklige ihtiyacım var ama karar veremiyorum
sanki sarıdan başka hicbir renk yakışmayacak gibi geliyor
saçlarım şuan bu renk
karamel tonlarından boya alsam ve kendim boyasam başarılı olur mu sizce?
dipleri baska sarılı yerler başka olur mu?

yha kizim seninde bir dedigin bir dedigini tutmuyo hee:1shok:naniknaniknaniknanik

X