Göz Çevresi Bakımı Gz alt morluuna Kays ekirdei ya kremi

liena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
250
2
35
kızlar başlıkta da yazdığı gibi göz altı morlukları için kayısı çekirdeği yağı kremini kullanıp memnun olan var mı aranızda?

ınternette okuduklarım sonucunda kayısı cekrıdegı yagını aldım bugun kullanmaya baslıcam bakalım nasıl bır sonuc alıcam hıc kullanan yok mu acaba

canim herseyi denedim ben faydasi yok benimde ayni sorunum var ve gecmiyor ben hem paramai hemde urunleri cope attim yazik yani ben urun biliyorum bir tane hem bikisel ve dogal bunu gozunun altina surebilirsin ama bazilarini kemige surmeni isterler cunku gozunun alitna agir gelir diye eger yurt disindaysan ben ayrdimci olurum eger tr deysen arkadasa yonlendiririm cok faydali dir benkulaniyorum ve memnunum sana yardimci oluruz

kayısı çekirdeği yağı, göz altı kırışıklıkları için faydalı olduğunu okumuştum. makyajınızı bu yağ ile temizleyin diye yazıyordu. denedim ama pek değişen gözle görünen bişey yok açıkçası. sadece rahatlatıyor o kadar.

zaten sadece yorgunluk yada uykusuzluktan kaynaklanan morluklara iyi gelebilir çünkü genetik olanlara hiç bişey yapılamıyor

canım ben yaklasık 1 seneden beri düzenli aralıklarla kayısı çekirdeği yağını kullanıyorum. hemde sadece yüzüme değil bütün vücuduma. Kuru bi ilt ypım var. Yağın faydasını görüyorum cildi çok güzel besliyor ama göz altı morluklarımda herhangi bi azalma olmadı açıkcası. Fakat cilde çok iyi geliyor. Sen yinede cilt bakımı olarak kullanabilirsin bu yağı.

LiLithy kayısı yağının Tüyleri besledğini söyleyenler var sen böyle bir şey gözlemledin mi kendinde?

LiLithy kayısı yağının Tüyleri besledğini söyleyenler var sen böyle bir şey gözlemledin mi kendinde?

Hayır hiç tüylenme felan olmadı. Aslında badem yağınında tüğleri beslediğini söylüyolar ama ben haftada 2-3 defa vücuduma sürüyorum bazen badem yağı bazen kayısı yağı ve hiç tüğlenmemde olmadı açıkcası. fakat aynı badem yağını kaşlarıma sürdüğümde sanki yeni kaşlar çıkıyormuş gibi geldi. Anlıycan bu yağlar tüğ yapıyormu yapmıyormu bende anlamadım ama kayısı yağı yapmıyor aksine cildi çok besliyor. Kesinlikle tavsiye ederim..

Arkadaşlar bi dermatolog bana saç için kullandığımız çoğu yağın yüzde aynı etkiyi göstermediğini çünkü yeni tüyler çıkarmak yerine var olanları güçlendirir demişti.ayrıca tüylenme yapan kayısı yağı kayısı çekirdeği yağıyla karıştırmayın lütfen ikisi farklı ürünler.

kızlar yaklaşık 2 yıldır kayısı çekirdeği yağı kullanıyordum.oluşmuş kırışıklığım yaş itibariyle yok fakat erkenden önlem olsun diye kullanıyordum.daha bugün öğrendim morluklara iyi geldiğini. düşünüyorumda geçmişe göre gözaltı morluklarım çok çok iyi durumda.ben bunu saf saf bol su içmeme bağlıyordum :) kayısı yağının hikmetiymiş meğer...önceden gözaltım yumruk yemiş kadar boldu ve bunun için karden buğday yağını uzun süre kullanmama rağmen hiç sonuç alamamıştım.aktardaki neredeyse bütün markalara güvenmiyorum ben.ama zerdaliye güveniyorum şu an itibariyle.bu marka sadece kayısı ürünleri üretiyor ve yağı da soğuk pres.en önemlisi farketmeden de olsa sonuç aldım...kesinlikle devam edeceğim.herkese tavsiye ederim.....

beze yapmıyomu ?

ilk kullanmaya başladığım zamanlarda bol sürdüğüm için gözaltımda beze yapmıştı.sonra öğrendim ki bol sürmek hem gözaltını sarkıtır hem de beze yaparmış...1 damla yağ iki gözaltına da yetiyor fazlası hem israf hem beze..:)az sürmeye başladığımdan beri sorun yok canım..

X