lasz (Antidepresansz)Yaam isteyenlerin paylam alan

İlaçsız yaşam isteyenlerr yada yapamam diyenler buyrunn anketimize

• Ankete Katılan
    314
gündüzleri evde tek basıma kalma korkusundan dolayı bütün uyuyorum napıcam bilmiyorum
sürekkli ağlar oldum Allah yardımcımız olsun iştah sıfır
çok zor geçiyor

Bu yazdıgım ilk sayfayıı bir kez daha okusana berayımmmm :asigim: lütfen kendini toparlamaya çalış artık zorda olsaa.bebeğin için bunu yapmakkkkk zordundasınnn süprizzzzz azcık silkelenn korkularını yenebilirsinn.Bunu untma yenemem diye birşeyy yokkkk..Ben nasıl yendiysemm sende yenersinnnn..Neden korkuyorsunki evde yanlız durmaktannn ne olabilirkii sana hiçbirşey olmaz allahın izniyle.rabbim istemeden hiçbirşey olmazzzz.dualar okuu dua etttt.korkma bısı olmaz..egerkı gercekten kötüysenn o zaman doktorunaa anlattt bunları rahatlıycaksınn.doktorun yardımcı olucaktır sanaa :teselli: senin şuanda güçlü olman gerekiyorrr bebeğinn annesine kavuşmayı bekliyorrr opuyorumnanaktan iştahh sıfır dıyorsun benımde sıfır o yönden yardımcı olamıycam :)) acıkma duyusunu kaybetmıs biri olarak :1rolleyes: sana hergün 1 bardak pekmez,1 bardak mandalına sıkılmıs ,1 bardak sıkılmış nar ,1 bardak geceleri ballı sütt..bu dediklerimi 10 gün uygula bakk iştahındaki açılma değişimi nasıl farkeiceksin

melisim bugun allaha şükür iyiyimm evitt her zamanki gibi gece gündü farketmez müzik açıktır benim evde herkeze tavsiye ediyorumm :KK43:( yanlız pc basında saatlerce durmaktan boynum ve basım feci agrıyorrrr :KK43:( tutuldum :) sen nasılsınn pekii :jeyyar:

melisim bugun allaha şükür iyiyimm evitt her zamanki gibi gece gündü farketmez müzik açıktır benim evde herkeze tavsiye ediyorumm :KK43:( yanlız pc basında saatlerce durmaktan boynum ve basım feci agrıyorrrr :KK43:( tutuldum :) sen nasılsınn pekii :jeyyar:

bende iyimm kızzz ama bi bakab yarın geneee:eek:muşşşşş
he sen dediğinden barii bende açıyom konşular canımı okucakkkakannehir
iiyki varsın heeeeopuyorumnanaktan

bende iyimm kızzz ama bi bakab yarın geneee:eek:muşşşşş
he sen dediğinden barii bende açıyom konşular canımı okucakkkakannehir
iiyki varsın heeeeopuyorumnanaktan

:asigim: Benim komşulardan ses yok 4 yılldır kaydirigubbakcemile3 :)) müziksiz yapamam ben :)) akşamları bile açıyorum bulaşık vs. müziksiz asla yapamam...Kafamı böyle dağıtıyor delikafadulden

:asigim: Benim komşulardan ses yok 4 yılldır kaydirigubbakcemile3 :)) müziksiz yapamam ben :)) akşamları bile açıyorum bulaşık vs. müziksiz asla yapamam...Kafamı böyle dağıtıyor delikafadulden

iiiylermiş seninnkilerrrrr yaaasositososito
şimdii ne dinliyon hep yabancımııı:jeyyar:

iiiylermiş seninnkilerrrrr yaaasositososito
şimdii ne dinliyon hep yabancımııı:jeyyar:

evet hep yabancı :))) Dur en iyisi en çılgınca olanın linkini koyayım buraya :roflol:

Bu şarkıyı dinleyince akşamları eşim ne oluyor içerde diyo :roflol: şarkıyla beraber bende bağırıyorum :dance: kaydirigubbakcemile3

Bak sende bu şarkıyı pc ne indir son ses aç biraz baş ağrıtıyor olsun ama beyni dağıtıyor kaydirigubbakcemile3

Dailymotion - Linkin park a place for my head live @ k - une vidéo Musique

10 gündür ilaçlarla yaşıyorum ..
ne kadar sürer bilmiyorum ama bu sürede çok iyi geliyor.
bi gün kurtulurum herhal :-)

X