Bebeğin kalbinin durduğu nasıl anlaşılır?

edebiyatci222

Evli, Mutlu, Çocuklu
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
1.805
2
41
Sitede arkadaşlardan sık sık duyuyorum. Bebeğin kalbi durursa bu nasıl anlaşılır. Sık sık doktora mı gitmeliyiz? Benim randevum 4 hafta sonra. Bu arada meraktan çatlarım sanırım. Çok tedirgin oldum.

Bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

gecen hafta bu durumu yasadim bir gun oncesi ufak kanamayla gitmistim yasiyordu bebegim. ertesi gun kalbi durmustu. o sabah ilk kez cok yorgun degildim. bosuna uzme kendini birsekilde anlarsin. stresle ysanmaz ben bir dahakine nasil dayanairim stresten bilmiyorum ama sen bunu yasamadin Allah da yasatmasin, amin. bence stres yerine keyfini cikar ve asla unutma veren de Allah alan da elden bir sey gelmez. kendine dikkat et gerisi Allah'a emanet.

anlayamazsın canım ancak doktor muaynesinde anlaşılır
sağlık ocagındaki cihazlada bu kadar erken kalp sesi almaları zor olur ben 4. ayımdaydım duyamamışlardı çok ugrastı öyle duydu

hayır canım sık sık doktora gitmene gerek yok kendine dikkat et yeter yani planlı hareket et
sakınan göze çöp batar unutma pipiriklenipde hamileliğini kendine zehir etme bu güzel zamanlarının keyfini çıkart

Canım inan sninle aynı kafadanim Allah bebeklerimzi bize bagislasin

amin canımm inşallah sağlıkla kucagımıza alırız ben 35+5 oldum
dilerim sizde bu haftaları görürsünüz
gün geçtikçe yeni şeyler öğreniyorum karnımdaki küçücük bebeğimden

Ben de 6+5 im. Daha kalp atışı göremedim/duyamadım. Bazen şüpheleniyorum gerçekten hamile miyim diye?

Ben de 6+5 im. Daha kalp atışı göremedim/duyamadım. Bazen şüpheleniyorum gerçekten hamile miyim diye?

Hayırlı olsun akadaşım, inşallah bir sorun çıkmaz. sizi de 2010 mart anneleri başlığına alalım.

Gülencim, rahat olmaya çalışalım, inşallah bir sorun çıkmayacak

canımm inşallahhh az önce test sonuclarımı aldım tsh yüksek çıkmış halbuki tüp bebek tedavisine başlarken bakılmıştı normal idi

Sitede arkadaşlardan sık sık duyuyorum. Bebeğin kalbi durursa bu nasıl anlaşılır. Sık sık doktora mı gitmeliyiz? Benim randevum 4 hafta sonra. Bu arada meraktan çatlarım sanırım. Çok tedirgin oldum.

Bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

canim, boyle seyleri kafana takip en guzel gunlerini kendine harap etme. iyi dusun iyi olsun. sonucta sen ne yaparsan yap, Rabbim'in dedigi olur.a.s.

X