Mersin ya gsleri dikletiriyor mu?

sevval888888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
264
0
44
mersin yağı göğüsleri dikleştriyor mu birde yağ ya acaba kılların güçlenmesine neden falan olur mu ki bu seferde ayva tüyler siyah falan çıkar delikafadulden kullanana varsa tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim teşekkür kızlar:nazar:

kızlar ben deniyorum:)
bundan öncede çörek otu yağını denemiştim ama jelibon gibi olmuşlardı:) 3-4günden sonra hemen bıraktım onu çünkü normalde dik olan göğüslrim sarkıyodu resmen.
şimdi mersin yağnı deniyorum ve çok ama çok memnunum.çünkü 2.günden sonra sıfır sarkma halini aldı ve büyümeyede başladılar
1haftadır kullanıyorum etkisni gördüm tavsiye ediyorum:))

kızlar mecit efendinin mersin yağını aldım.sürülmesi çok zor,su gibi hiç yağ gibi değil,masaj yapamıyorum...çörek otu yağı iyiydi.bu mersin yağını süremiyorum hiç yaa sizinki de öylemi

kızlar mecit efendinin mersin yağını aldım.sürülmesi çok zor,su gibi hiç yağ gibi değil,masaj yapamıyorum...çörek otu yağı iyiydi.bu mersin yağını süremiyorum hiç yaa sizinki de öylemi

pamuk kullan yagı guzelce pamuka dok once hafıf , snra gogslerıne sur bn ole yapıorm:eek:

reklamlarrrrrrrr:jeyyar:

Gelin makyajı yarışmamız başlamış bulunmaktadır :asigim:
Tüm makyaj severleri davet ediyoruz
f50ce668ab4b83ca304de9f68966d1f0.gif
bayanssulusmile

detaylı bilgi:
170d985308aaf568a45ddec75add25d6.gif

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/363826-gelin-makyaji-yarismasi-icin-basvurular-alinmaya-baslanmistir.html

noivasmagiagifs78.gif

kızlar ben deniyorum:)
bundan öncede çörek otu yağını denemiştim ama jelibon gibi olmuşlardı:) 3-4günden sonra hemen bıraktım onu çünkü normalde dik olan göğüslrim sarkıyodu resmen.
şimdi mersin yağnı deniyorum ve çok ama çok memnunum.çünkü 2.günden sonra sıfır sarkma halini aldı ve büyümeyede başladılar
1haftadır kullanıyorum etkisni gördüm tavsiye ediyorum:))

çörekotu yağında östrojen var oyüzden büyütüyor deniyor peki mersin yağı nerden geldi aklımıza?? forumda kullanan çokta ondan soruyorum:KK34:

evet ya büyütmeden dikleştiren toparlayan yağ falan yokmu kızlar ya

kızlar ben de aldım mecitefendinin mersin yağını, ama nasıl ağır kokuyor ya bütün odayı kapladı, ben araştırdım faydası adeleri güçlendirmekmiş,göğse masaj yapılınca işte oradaki kasları güçlendirdiğinden dolgunluk veriyor heralde

X