Ağda Sonrası Bacaklardaki Kırmızılıklar Nasıl Geçer?

1 kase şekere 1 yumurta akı karıştırıp dus ta bacaklarınız ovun. ondan sonra kullandığınız kreme limon damlatıp klemleyin o kuruduktan sonra bebek pudrası sürün. bendede aynı sorun var. bunu tavsiye etmişlerdi. ama ben vaktim olmadığı için yapamadım. bu hafta sonu deniycem. sizde deneyince bana haber verin

bunu epilasyon yaptığımızda mı yapıcaz yoksa herhangi bi zaman mı?:uhm:

ben de ağda sonrasında cildimde çıkan minik sivilcelerden şikayetçiydim dr önerisiyle ımpetex adında bi merhem kullandım hem tahrişi hem sivilceleri tedavi edio en azından ben de etkili oldu

buz kullaniyorum ben islem sonrasi bir kac saat icinde eski haline dönüyor

STOPİNGROW BATIK SPREYİ araştırın deneyin ne leke ne batık süper birşey arkadaşlar

benim de hem kırmızılık oluyor hem de benek benek batıklar var hiç geçmiyor maalesef. kese yapıyorum ama nafile...fakat yazın güneşte yanınca geçiyor o görüntü nedense...bir de denize girmek, deniz tuzu falan iyi geliyor galiba. en iyisi deniz tuzuyla peeling yapmak sanırım.

Epilasyon ve ağda sonrası kızarıklıklar hepimizin en önemli
sorunlarından biri. Bunun için birçok öneriler var biliyorsunuz ve
çoğu hiçbir işe yaramıyor. Ancak sizinle gerçekten çok işe yarayan ve
1 gün bile geçmeden kızarıklıklardan kurtulabileceğiniz bir çözüm
paylaşacağım.
Epilasyon sonrası bacaklarınıza soğuk su tutun musluktan. İyice
kuruladıktan sonra Ovadril Losyon 120mg lık kremden bolca sürün, iyice
yedirin.
Bu losyonu aile hekiminize sağlık karnesine yazdırabilirsiniz.
Hekiminize de alerji olup olmayacağınızı sorun.Gerçi çok hafif bir
krem. Morluklara, sivilcelere, sivrisinek ısrıklarından sonra kalan
izlere, batıklara, isiliklere de çok iyi geliyor. İsterseniz eczaneden
de alabilirsiniz. Fiyatı 5 TL.
Denenmiş ve onaylanmıştır tarafımdan :)
Sevgiler

Televizyonda dergide gördüğmüz birsürü kadlar va sanki anadan doğma heryerleri hiç pürüssüz noktasız yumuş yumuş bu kadınlar ne kullanıyorlarki bilen varmı arkadaşlar bilen varsa nasıl bir uyggulama ve krem v.s kullandıklarını bizlerle paylaşsın lütfen

Televizyonda dergide gördüğmüz birsürü kadlar va sanki anadan doğma heryerleri hiç pürüssüz noktasız yumuş yumuş bu kadınlar ne kullanıyorlarki bilen varmı arkadaşlar bilen varsa nasıl bir uyggulama ve krem v.s kullandıklarını bizlerle paylaşsın lütfen

tvdeki kadınların ağdayla uğraştığını sanmıyorum o kadar paraları var lazer yaptırmışlardır :)

X