Ağda Sonrası Bacaklardaki Kırmızılıklar Nasıl Geçer?

G

gün batimi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gün batimi
agdadan sonra kizariklari yok etmek icin beyazlatan bir ürün bilen varmi kizlar?

• Konu Sahibi gün batimi
ağdadan sonra önce güzelce kremle bacaklarını sonrada soğuk suyla yıka. sonra eğer gerekli görürsen yani cilt tipine göre tekrar kremleyebilirsin. işe yarıyo bnmde tenim beyaz olduğu için özellikle makine kullandığımda çok kızarıyo ve bu yöntemi uyguluyorum ben. yada serinletici etkili kremler var onları deneyebilirsin ama ben hiç kullanmadım bilemiyorum etkisini onların.

• Konu Sahibi gün batimi
Bu kizariklik problemi bendede oluyor ve bembeyaz durmuyor.Bacagima gecen süt sürdüm biraz nemlendi ama iyi egldimi anlamadim pek :)

• Konu Sahibi gün batimi
ağdadan hemen sonra cilde herhangi birşey sürmek duş almak vs zararlıymış arkadaşlar. o kızarıklıklar zaten geçici olduğundan cilt hassasken bir uygulama yapmak kötü etkiliyormuş. kendi haline bırakıp dinlendirmek en iyisi.

• Konu Sahibi gün batimi
walla ben kendi haline bırakıp da düzeldiğini hiç görmedim özelliklede beyaz tenliyseniz.. aloe vera da serinletici etki yapıyo bildiğim kadarıyla yararlı olabilir:KK66: bide bi beze buz yada buz kabı sarıp kompres yapılabilir..

• Konu Sahibi gün batimi
Ağda yaptıktan sonra suyu sıkılmıs limon kabuğu ile bacaklarınıza masaj yaparsanız, hem teniniz pırıl pırıl olur, hemde kızarıklıklar daha çabuk kaybolur denenmistir,deneyin.

• Konu Sahibi gün batimi
kizlar benim bacaklarim kot giymekten sanirim böyle pütür pütür oluyor, tüyler batmis gibi noktalar olusuyor. nasi gider bunlar ya biktim ben vallahi..

• Konu Sahibi gün batimi
merhaba arkadaşlar benimde bir sorunum var bacaklarım ağda veya epilasyon aleti ile aldıktan sonra bacaklarım benek benek kalıyor ve geçmiyor yaz geldi ama ben kısa birşey giyemiyorum bana bir çare pürüzsüz bacak istiyorum lütfen yardım edin:a015:

merhaba arkadaşlar benimde bir sorunum var bacaklarım ağda veya epilasyon aleti ile aldıktan sonra bacaklarım benek benek kalıyor ve geçmiyor yaz geldi ama ben kısa birşey giyemiyorum bana bir çare pürüzsüz bacak istiyorum lütfen yardım edin:a015:

ya evet bu soruna cozumu olan varsa bende merak edıyorum benımde aldıktan sonra dort beş gun kırmızı benek benek kalıyor cok beyaz bıde bacaklarım acaıp komık duruyor masaj yapıyorum aldıktan sonra ıyıce dagılıyo ama daha cabuk gecıyor.

bır arkadasımda aynı sorun oldu . esmer tenlı kendısı kıl donmesı olmus onlrı cıkarmıs bı sekılde ama benek benek kalmıs yerlerı doktora gıtmıs doktorda gunese cıkma bı sure demıs. zaten kendısıde sorun edıyo bu olayı denıze bıle gıtmeyecegım dıyor. bı cozum bılen varsa dınlemeye hazırız :)
:kahve:a.s.a.s.a.s.a.s.

Kızlar bence peeling uygulayın tüylerinizi aldıktan sonra.Gerçekten işe yarıyor.

Evet canım;
ben de peeling diyorum. Benim öyle bir sorunum yok eczaneden peeling kremi aldım. Hani yaz geldi artık bacaklarımız açılacak ve ölü deriyi atmak için. Eczacı arkadaş da "tüylerini aldırdıktan sonra minik kırmızılıklara da iyi gelir" demişti.

Allahıma çok şükür ben de sorun yok ama ölü deriyi de atmak gerek bacaklardan...

canım benimde kırmızı benekli ve pütür pütür ağdada yapsam makineylede alsam aynı bacağımı elleyince sivilce gibim elimde değiyor :KK43: peeling sürünce geçermi yani

Benim bacaklarımda kırmızı kırmızı noktalar var ya nasıl geçicek onlar arkadaşlar krem veya ona benzer bişey yokmu bunun için bilen varmı??

şu ağdadan sonra kılların yerinde kalan noktalar mı? onları soruyorsan bilmiyorum ve benim de tavisyeye ihtiyacım var. yok mu bilen???

1 kase şekere 1 yumurta akı karıştırıp dus ta bacaklarınız ovun. ondan sonra kullandığınız kreme limon damlatıp klemleyin o kuruduktan sonra bebek pudrası sürün. bendede aynı sorun var. bunu tavsiye etmişlerdi. ama ben vaktim olmadığı için yapamadım. bu hafta sonu deniycem. sizde deneyince bana haber verin

Epilasyondan sonra buz sürmekte ferahlatıyor kızlar.

Saolun arkadaşlar denersem eğer vakit bulunca yazarım...

X