Bebek Beslenmesi Hero Baby 1 Biberon Mamas kullananlar

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
a.s.slm kızlar
bebeğim 1,5 aylık aptamil 1 kullanıyorum fakat aptamilin kof şişmanlık yaptığını biliyorum yani yeğenim hep aptamille beslendi doğumdan itibaren çocuk 9 aylık aşırı şişman ama sanki şiş şişmanlık bu gözle ayırt edilebiliyor ben bebeğime anne sütü veriyorum fakat bazen sütüm yetmiyor gerek olursa mama kullanıyorum sorum şu ben aptamil kullanmak istemiyorum hero baby 1 gördüm henüz almadım kullananlar varmı memnunmusunuz hazmı kolaymı bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlarım şimdiden teşekkürler..

bebeğime katı katı kakalar yaptırdı. doktor bıraktırdı ama bilemem her bebeğin fıtratı farklı

kızlar ben 3 aylık bebeğe pirinç unu dıye konu acmıstım bı bayanla dıyım tartısırken mirisa bana neler yazdı yok evladıma acıyomus bılmemne bence en ıyısı buna hiçbir yardımda bulunmamak kendısı maşallah herşeyi bılıyor ınsanları terslıyorsa ona ne cvp verılebılırkı

X