Çocuk Hastalıkları kuru öksürük

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

mirisa

❤❤❤
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
334
8
35
slm kızlar

bebeğim 1,5 aylık üst solunum yolları tıkalı doktora götürdüm deniz suyunu verdi zaten kullanıyordum sprey olarak aldım bebişimin burnunu gece gündüz sprey sıkıp aspretörle temizliyorum fakat son 2 gündür kuru kuru öksüyor sanki hasta gibi sizce normalmi hırıltı falan yok sadece öksürük birde hapşırıyor doktora telefonla sordum yeni doğanlarda normal ateşi olursa getir dedi sizde yaşadınızmı çok üzülüyorum o öksürdükçe ?

canım benım de bebgım cok öksürüyo 10 gun oldu gecmedı.6 aylık bebeğim.yanı daha kucukken olmadı ama.dr dha gecmezse bronsıte cevırebılır dedi.iğne verırım dedi.çok üzülüyorum.o oksuruyo benden bişeler kopuyo.iyi bakamıyomuyum acaba yaa.çok ıyı anlıyorum senii

canım ben bu sıcakta evde cam açmıyorum doğru düzgün rahat etmesi için elimden geleni yapıyorum şuan öksürüyor ve ben parçalanıyorum

bizimki balkonda salıncagında uyuyo.baska yerde yatmıyo su an.örtüyom güzelce ustune.birazdan alırım içeri.acaba soguk mu alıyo bılmıorum kii.aynı benımde ya öksürük öksürük bi de kusuyo gözleri kızarıyo.insallah cabucak ıyılesır bebişlerimiz yaaaa

kızlar benim kızlarımı anlatıyo gibisiniz.burun tıkanıklığıyla başladı ve şu an iki si de alerjik bronşit.umarım sizinkiler de öyle olmaz.çok zor bişey.terletmemek çok önemli.bi de ne çok soğuk ne de sıcak olucak.eğer yattıkları yastıklarda yün varsa ya da evinizde onları uzak tutmaya çalışın.ben bu sene evde yün ne varsa gönderdim.öksürük hemen kesildi.ama terleyişnce oluyo biraz

Benim bebişim de öksürüyor kuru kuru ama balgam da çıkarıyor :) Nasıl oluyorsa.. Çocukların bulundukları ortamın nemi düşükse de kuru öksürükleri olur. Ben nemlendirme cihazı aldım bir de nem ölçer. Yaz kış odamda klima kullandığım için ortam nemli oluyor zaten. Bir de odada üt yaparsanız çok güzel nemleniyor.

X