Isminizin altına bakın:)

E

EU3

Ziyaretçi
İSMİNİZN ALTINA BAKIN:)
PROFİLDEKI HAKKIMDA BÖLUMU İSMİMİZİN ALTINA TAŞINMIŞ MİLLET BENCE GUZEL OLMUŞ SİZCE:) alkisalkisalkis

ona değilde şu eğitim durumunun kalkması iyi oldu, eğer böyle kalacaksa tabi.

değişik bişey
ama değişiklik herzaman iyidir

eğitim durumunun ve yaşadığı şehrin silinmesine gerek yoktu bence
önce teşekkür butonu gitti şimdide bunlar

bence yasadiginiz yer bölümü kalmaliydi yünki burada bazi paylasimlar yapiyoruz herhangi bir ürün bitki vs.ve tavsiye eden üyenin nerde yasadigini ve tavsiye ettigi seyi nasil bulacagiz? bence iyi olmamis

İSMİNİZN ALTINA BAKIN:)
PROFİLDEKI HAKKIMDA BÖLUMU İSMİMİZİN ALTINA TAŞINMIŞ MİLLET BENCE GUZEL OLMUŞ SİZCE:) alkisalkisalkis

EVET BENDE FARK ETTİM GÜZEL OLMUŞ alkisalkisalkis
DİĞER BİLGİLER GİTMİŞ AMA
GÖZÜM ALIŞMIŞ OLMALIKİ BİRAZ GARİP GELDİ BAŞTA BU DURUMADA TEZ ZAMANDA ALIŞIRIZ kaydirigubbakcemile3

Yenımı oldu bu deĞıŞıklık ben az Önce farkettımde:=

evet bende fark ettim güzel olmuş alkisalkisalkis
diğer bilgiler gitmiş ama
gözüm alışmış olmalıki biraz garip geldi başta bu durumada tez zamanda alışırız kaydirigubbakcemile3

tesekkur butonu giisnce bana çok tohaafgelmişti alışamamştım

bende ilk açtıgımda 2 gun gırmedım yıne bişeyler değişmiş dedim ama güzel olmuş ben begendım eğitim durumu ve nerde yaşadıgımızın herkesın bılmesıne gerek yok zaten profılımızde hala var .....
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

tesekkur butonu giisnce bana çok tohaafgelmişti alışamamştım

evet ya ona halen alışmış değilim zaten bazen teşekkür etmek gerekiyo ama buton yok :sm_confused: napalım artık değişikliklere alışıp kk da güzel zaman geçirmeye bakacaz artık kaydirigubbakcemile5

Güzel olmuş,bende değişiklik iyidir diyorumyerimseniben

bence hrika olmus
yeni farkettim bende
ama seninde deyinmen iyi olmus canim arkadasim

bende ilk öğlen açtım ....farkettim belli kişiler isteyerek mi yaptı dedim acaba bakdım herkesin değişmiş...değişik olmuş iyi bencede...

yine değişmiş medeni durum-meslek-yaşadığımız yer kalmış...

aylar geçti günler geçti ama ben hala teşekkür butonunun gitmesine alışamadım..
ne güzeldi o günler....
keşke yine olsa.....

X