Ankara mekanları

ckozkan

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
403
2
Ankara'lı ben ağzımın tadına düşkünüm diyen hanımlar buraya şık ve lezzetli yemekler sunan mekanları paylaşalım....

Şu sıralar yaz olmasından dolayı biz açık mekanları tercih ediyoruz incekte yeni bir sürü güzel mekan var en son gittiğim ve beğendiğim yer Atılım Üniversitesinin tesisleri..

Ankarada meşrutiyet caddesindeydı sanırım cafe bistro ve yukseldekı park bulvar ayrıca hemguzel yemek yemek hemde degısık cok enfes bı yer kızılay konurdakı plaklı figuran kesınlıkle tavsıye ederımzemuszemus

Ankarada meşrutiyet caddesindeydı sanırım cafe bistro ve yukseldekı park bulvar ayrıca hemguzel yemek yemek hemde degısık cok enfes bı yer kızılay konurdakı plaklı figuran kesınlıkle tavsıye ederımzemuszemus
bencedeee.ismini yazdıgın yerler çok güzel birde leman da çok güzel bir yer orada yediğim kadar hiç bir yerde yemiyorum hem fiyatlarıda gayet iyi porsiyonları çok buyuk

Yeni keşfettiğim bir mekanı tavsiye ediyorum...Sagaris.....Çok güzel yemekleri olan romantik bir mekan (çayyolunda) nefis mezeleri var

hanımlar istanbul yolu üzerinde aciytnin hemen yan tarafında bolu mangalevi var harikaaa kilo ile et şipariş ediyorsunuz fiyatlarda gayet iyi hesabı ben ödemediğim için tam net bilmiyorum ancak 3 kişi gittik ve tıka basa doyduk 30lira tuttu sanırımalkisalkisalkis tavuk şişi harika etini ve köftesini yemedim bilemiyorum bi deneyin derima.scokacimcoook

buraya talep oldukça az ama keşke çok olsa çünkü dışarda bilmeyince kötü ve kazık yerlere denk gelebiliyoruz birbirimize beğendiğimiz memnun kaldığımız mekanları söylersek iyi olcağını düşünüyorumkaydirigubbakcemile5

hacettepe üniversitesindeki beyaz ev restaurantı tavsiye ediyorum.paçanga böreğini yemeden ayrılmayın.

Arjantin Caddesine rakip olan Park Caddesi 'nde (Beysukent veya Cayyolu'ndan gidebilirsiniz) her damak tadina uygun cok hos Cafeler,Restaurant'lar ve Barlar var, mutlaka gidin derim.:lepi:

karşıyaka da adem doruk alabalık tesisleri var
balık sevenler mutlaka gitsin
iki tane kaşarlı alabalık,2 balık çorbası,salata,fırında helva 50 TL idi sanırım

herkese selam, öveçlerde yörükhan güveç diye şirin mi şirin bir yer var, yöresel yemekler yapıyorlar. o kadar lezzetliki anlatamam, ankarada yediğim en lezzetli et yemekleri diyebilirim. antakya nın kıtır kıtır kabak tatlısı ceviz reçeli de mevcut. bir 2. önereceğim yer de bahçelievlerde aden dürüm, adanası pek bi güzel, 7.cadde de brothersa gelmeden ilk sola dönünce hemen karşınızda.

üstünel köftecisi de güzel
iskitlerdeydi sanırım,
yeri güzel değil ama ortam güzel

A city'de Edirne ciğercisi var.Edirne yaprak ciğerini sevenler kaçırmasınlar.Yok böyle bi lezzet yanında kıtır biberle.Porsiyonu da 6.5L...

Liva Pastanelerinde de güzel tatlar var, ayrıca Otantik Kumpir in kumpirleri çok güzel. Kukla Kebap ı da tavsiye ederim, çok nezih ve temiz bir yer.

karşıyaka da adem doruk alabalık tesisleri var
balık sevenler mutlaka gitsin
iki tane kaşarlı alabalık,2 balık çorbası,salata,fırında helva 50 TL idi sanırım

buraya çok gideriz biz,çok nezih bir mekan,alkol alınmıyor burda,2 yerleri var ankarada digerini hatırlayamadım şuan

canım hesabı ben ödemediğim için hatırlamıyorum
ama tahminim kişi başı yediğine göre 15-20 tl arası değişir
(içeceği ile birlikte)

kızlar ankara altınpark protokol yolu üzerinde bursa iskender var. önceden rezerve gerekiyor.
süper iskender kebabı var. ama fiyat birazda tuzlu ona göre:))cokacimcoook

kızlar tiramisuyu en güzel yapan nereyi biliyorsunuz ankarada? tiramisuya bayılıyorum, en güzel mado'da yediğimi begendim, özsüt,cafecrown,leman cafe,bide tunalıda 2 katlı bi pastane var büyük orda hiç yemeyin güzel değil. önerebilecegiz bi yer var mı?

X