emzirirken hamile kalinir mi?

Dogumdan sonra mi eger dogumdan sonra adet gormediysen ben de adet olmamistm uc aylik olana kadar da hic bir gebelik testinde bile cikmadi doktor en son ultrason da bakmsti ancak oyle ogrendik

Benim de aynen öyleydi kendi yaptıklarımda çıkmadı bırak hastanede yapılan kan testlerinde de cikmamisti o yüzden ben şok oldum doktor bile şok oldu bin de bir ihtimalle olabiliyormuş yani eğer istiyorsan inşallah yüce rabbim en kısa zamanda hayırlı evlat verir

Benim de aynen öyleydi kendi yaptıklarımda çıkmadı bırak hastanede yapılan kan testlerinde de cikmamisti o yüzden ben şok oldum doktor bile şok oldu bin de bir ihtimalle olabiliyormuş yani eğer istiyorsan inşallah yüce rabbim en kısa zamanda hayırlı evlat verir
Insallah Canim saol bir haftaya kadar gtcem hastaneye hayirlisi bakalm

Kalınır tabikideee
Emziren anneler için tek hormonlu iğneler var sağlık ocağından dok. Bilgi alabilirsin

Nedendir bilmiyorum canım ama hala adet olmadıysan gebelik testini yenile hamileliğin ilk zamanları da aynı adet olacakmış gibi bir his ağrı sızı batma tarzı şeyler oluyor hele ki korunmuyorsan bence tekrarla

Nedendir bilmiyorum canım ama hala adet olmadıysan gebelik testini yenile hamileliğin ilk zamanları da aynı adet olacakmış gibi bir his ağrı sızı batma tarzı şeyler oluyor hele ki korunmuyorsan bence tekrarla

Canım eğer hala adet olmadıysan tekrar bir gebelik testi yaptırı hamileliğin ilk zamanları da aynı adet olacakmış gibi bir his oluyor benim lekelenme tarzında olmamıştı sadece bir sefer bildiğin kan geldi ben adet oluyorum sandım ama adet olamadım o yüzden belki benim ki gibi olur

internetten arastirdigim kadariyla bu sorunun cevabi evet, ama benim ailemdeki bayanlar ya da esden dosttan duydugum kadariyla emziren anneler hamile kalmiyor, hatta bunu bir korunma yontemi olarak kullanirmis eskiler, mesela anneannem cocuklarini 3 yil emzirmis, butun cocuklarinin arasindaki yas farki 4 yil ve civari....siz emzirme doneminde nasil korundunuz?hap ya da igneler bu donemde sakincali olabiliyormus..

Süt korur mantığı diye birşey yoktur.
Doktorlar bas bas bunu anlatıyor, buna güvenmeyin diye.
Süt verilen dönemde bazı kadınlar adet görmez, ama bende öyle olmamıştı mesela.
Doğumdan sonra düzenli bir şekilde adetim gelmeye devam etmişti.

İğne ve hap tabii ki kullanmayın, emzirme döneminde doktorlar bu tarz korunmaları tavsiye etmiyor.
eğer yakın bir zamanda çocuk düşünmüyorsanız gidin bir spiral taktırın, sizin de kafanız rahat etsin eşinizinde.
Çocuk istediğiniz zaman çıkarttırırsınız.
Ben spiral taktırmadığıma çok pişmanım mesela...

kalınıyor hiç güvenmeyin derim ,ben oğlumu emziriyordum 18 aylıkken hamile kaldım şuan 14+1 hamileyim..güvenmeyin kesinlikle..emzirince kadınlara sadece spiral seçeneği kalıyor bunada cesaretin yoksa ya benim gibi hamile kalırsın yada eşin korunacak..umarım herşey istediğin gibi olur..sevgiler..
Bende

Benim üç oğlum var ilk ikisini isteyerek oldu üçüncü oğlum ise ikincisi 4 aylıkken kalmışım kalmışım diyorum çünkü hamile olduğumu üç aylık olana kadar bilmiyorduk üstelik korunuyorduk hiç bir gecelik ve kan testlerin de gecelik çıkmadı doktorum en sonuda ultrason da baktı doktor da bende çok şaşırdım meğer 3 aylık hamileymisim
NASIL cikmaz uc aylik bebek kan testinde :110:

X