Neden bir ey hissetmiyorum?

hewler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
88
0
kızlar dün transferim yapıldı ama hiç bir şey hissetmiyorum.bu normalmi sizdemide böyle oldu,acaba tutunmadılarmı ,kaç gün içinde rahme tutunuyorlar .bilgilerinize ihtiyacım var.a.s

canım benim ilk transferden sonraki gün bi üşüme bi titreme gelmişti yaz ortasında dişlerim birbirine vuruyodu şu an 9.günümdeyim bazen ara ara batmalar oldu ama hayırlısı bünyeden bünyeye değişiyo kendini çok dinleme canım ilk denemenmi senin sorun neydi benimki sebepsiz infertilite

benımde salı gunu transferım oldu
genelde ıstırahat edıyorum
dr gerınme uzanma agır kladırma vs dedı ama ben yavas yavas kendımı kontrol ederek hareket edıyorum sureklı yat yat da olmuyor. hafıf kasıklarda batmalar fılan var bendede
bakalım hayırlııs ınsallah

daha dur hewler..ilk günden bisey hissetmesinki...ben hamile olmama ragmen..daha bugün ilk mide bulantisi bas dönmesi oldu...söyle 8-9 gün gecsin aradan ondan sonra yavas yavas belirtiler olur...insallah RABBIM yüzünü güldürür

canım benim ilk transferden sonraki gün bi üşüme bi titreme gelmişti yaz ortasında dişlerim birbirine vuruyodu şu an 9.günümdeyim bazen ara ara batmalar oldu ama hayırlısı bünyeden bünyeye değişiyo kendini çok dinleme canım ilk denemenmi senin sorun neydi benimki sebepsiz infertilite

canım benimde sebebsiz infertilite,ilk deneme (mikroenjeksiyo) senindemi ilk deneme.

benımde salı gunu transferım oldu
genelde ıstırahat edıyorum
dr gerınme uzanma agır kladırma vs dedı ama ben yavas yavas kendımı kontrol ederek hareket edıyorum sureklı yat yat da olmuyor. hafıf kasıklarda batmalar fılan var bendede
bakalım hayırlııs ınsallah

evet ya sürekli uzanmak çok sıkıcı ben ayaklanmaya başladım ikinci günde.

daha dur hewler..ilk günden bisey hissetmesinki...ben hamile olmama ragmen..daha bugün ilk mide bulantisi bas dönmesi oldu...söyle 8-9 gün gecsin aradan ondan sonra yavas yavas belirtiler olur...insallah RABBIM yüzünü güldürür

moral verdiğin için teşekürler canım.ne bileyim bazıları hemen ilk günlerden belli oluyor diyorlar benimde moralim bozuluyor.

canım benimde sebebsiz infertilite,ilk deneme (mikroenjeksiyo) senindemi ilk deneme.

ewet canım benimde ilk deneme gazi üniversitesinde oldum 3 embriyo transfer ettiler bana inşallah benimledir bebişlerim hayırlı olsun canım

merhaba canım benımde salı gunu transferım oldu bende senın gıbı hıcbırsey hıssetmıyorum
sankı olmamıs transfer gıbı
bazen bılmeden gerınıyorum ıhsallah hayırlı haberler alırız

en zoruda bu bekleme aşamasıymış tedavi sürecinde bu kadar stres olmamıştım ben yaaaa

aynen canım vakıt hıc gecmıyor bazen sankı tutmamıs gıbı hıssedıyorum

pozitif düşünelim canım yinede yoksa onlar etkileniyo en ufak bizim olumsuzluğumuzdan test tarihin kaçında naz ilk denemenmi

tüp bebek insanı cok yoruyo.ınsanın bazen hıc bırsey hıssetmıyo. ben hamıleykende cok nasıl desem karmaşıktım. bısı oldumu karnımda yaşıyomu hala. o yüzden kendıjnı cok sıkma.... rahat ol hayırlısı olsun

Merhaba kızlar benimde yarın transferim.birşey soracağım.transferden sonra hastanede kaç saat yattınız?birde benim 15dk falan arabaya binmem lazım sorun olurmu ki.birde transferden sonra yüzüstümü yattınız?(ne çok sordum yaaaa)

evet canım ılk denemem transferım salı gunu oldu 10 agustos test tarıhım
kıslar bu gerınme gercekten etkilıyormu ya cok korkmaya basladım şimdi

sarımelek bazı merkezler 1 bazılarıda 2-3-4 saat yatırıyolar. 15 dakıkadan bısey olmaz.. sonucta bı şekilde eve gıdıcez ıster 10 ister 20 dak olsun. bana bı keresınde doktormu hemşiremı hatırlayamıyorum demiştiki: embriolar ılk yarım saatte tutuyosa tutuyo 4 5 saat yatmanın bı anlamı yok dedı. bılemıyorum artık... hayırlısı olsun

bende bılmeden gerınıyorum hemen aklıma gelıyor toparlanıyorum ıns bısey olmaz
bende 1 saat yattım taksıyle 10 dk eve geldım
ınsallah bısey olmaz:KK43:

X