fotolarınızı koyun (: eller konuşsun (:

pekı protez tırnak satılıyomu yoksa yaptırılıyo mu cnm ?
bırde bende ıstıyorum aslında bı tırnagımın seklı bozuk cunku ama ıste abdest gecıyo mu cnm bılgın varmı
not : dın ııcerıklı farkındayım ama sormak zorundaydım kusura bakmayın lutfen :KK50:

protez tırnak yaptırılyor cnm.işte bozuk şekli tırnakları duzeltmek için kulanılyor.abdest hakkında duydumkı engel değil.çunku protez tırnak ayne diş protez gibi.belki yanılyorum.bu konuda bilgili olanlar yazsın lutfen

protez tırnak yaptırılyor cnm.işte bozuk şekli tırnakları duzeltmek için kulanılyor.abdest hakkında duydumkı engel değil.çunku protez tırnak ayne diş protez gibi.belki yanılyorum.bu konuda bilgili olanlar yazsın lutfen

eger oyleyse cok ıyı olur valal cnm bı tırnagımdan memenundegılım cunku eskıden cok yerdım tırnaklarımı oylelıkle bozdum seklını burdakı guzle tırnakları gorunce kompleks yaptım bakımlarıma basladım cok sukur tırnaklarımsaglıklı uzuyo artık ama ıste deıdıgımgıbı bırınınseklı bozuk
gercekten bu konuda bılgısıolan ( abdest) varsa yazarsa cokmemnunkalırım benımıcın cok onemlı
pekı cnm nerede yaptırıyo bu tırnklar guzllik merkesınde falan mı yoksa doktora mı gıdılıyo bırde tırngın uzerıne falan mı yapıyolar bıraz bıglkı verırmısınbu konu hakkında cnm bırde maddı yonden bılgı verırısen cok memnun kalırım
bu arada cokcoksagol alakan ıcın cnm :KK54::KK54::KK54:

Son düzenleme:

eger oyleyse cok ıyı olur valal cnm bı tırnagımdan memenundegılım cunku eskıden cok yerdım tırnaklarımı oylelıkle bozdum seklını burdakı guzle tırnakları gorunce kompleks yaptım bakımlarıma basladım cok sukur tırnaklarımsaglıklı uzuyo artık ama ıste deıdıgımgıbı bırınınseklı bozuk
gercekten bu konuda bılgısıolan ( abdest) varsa yazarsa cokmemnunkalırım benımıcın cok onemlı
pekı cnm nerede yaptırıyo bu tırnklar guzellik merkesınde falan mı yoksa doktora mı gıdılıyo bırde tırngın uzerıne falan mı yapıyolar bıraz bıglkı verırmısınbu konu hakkında cnm bırde maddı yonden bılgı verırısen cok memnun kalırım

$fotoğraf (1).jpg

duştan vs den dipleri biraz yıpranmış ojelerimin:KK24:

pekı cnm nerede yaptırıyo bu tırnklar guzellik merkesınde falan mı yoksa doktora mı gıdılıyo bırde tırngın uzerıne falan mı yapıyolar bıraz bıglkı verırmısınbu konu hakkında cnm bırde maddı yonden bılgı verırısen cok memnun kalırım

Canım protez tırnak guzellık salonda yapılır,doktorluk bir şey değil bu.nasıl bir şey gormek istiyorsan o zaman YOU TUBE git yaz protez tırnak diye ve videoda gorursun nasıl yapılyor.burda yazmak çok uzun surer.ben bu işi yapyorum.eger İzmirdesın gel duzeltılım senin tırnağını:KK54:

Canım protez tırnak guzellık salonda yapılır,doktorluk bir şey değil bu.nasıl bir şey gormek istiyorsan o zaman YOU TUBE git yaz protez tırnak diye ve videoda gorursun nasıl yapılyor.burda yazmak çok uzun surer.ben bu işi yapyorum.eger İzmirdesın gel duzeltılım senin tırnağını:KK54:

malesef cnm ankaradayım cok sagol ama dusuncen ııcn yıne de :KK54:
tmm cnm you tube dan bakarımınsallah bı ara zaten hemen dusunmuyorum yaptırmayı tekrardan cok sagol cnm

O zaman birde bunlara bakın... Çok emek verdim :)

Eklentiler

• $kirmizi.jpg
    $kirmizi.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 65
  • $mavi.jpg
    $mavi.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 61
  • $mavi-1.jpg
    $mavi-1.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 54
  • $yonca-nail-art.jpg
    $yonca-nail-art.jpg