Veet tüy dökücü krem ve sprey kullananlar..

candygirl123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
209
0
canlarım ya veet tüy dökücü krem yada sprey kullananlar varmı aranızda ?? bende bikini bölgem ve bacaklarım için almak istiyorum ama gerçekten tüyleri döküyomu merak ettim kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum :asigim:

hadi ya of bende almak istiyodum ama şimdi bunu duyunca almam heralde saol canım cevap yazdıgın için peki tüy dökücü sprey nasıl kullanan varmı ?

selam arkadaslar candygirl sakin veet krem spresy vesairi kullanma jilet igib hem kalin kalin cikip hemde cogaliyor
biraz canin yanmasina dayanabilirsen camsakizi ama buda sekerli kil kökünü besler diyorlar emin degilim ama yada sigir agda ile al canim ter temiz 3-4 hafta boyunca bide zamanla azalir yok ugrasamam dersen veet soguk agda bantlarini tavsiye ederim ben bacaklarim icin kullandim hic acimadi sonuc fena degildi simdi veetin sifir agda gibi bir agdasi var kutuda satiliyor spatula ile sürüp bez parcalarini yapistirp cekiyorsun yaklasik yarim saatte ilk denmeme olmasina ragmen 2 bacagim bitti memnun kaldim tavsiye ederim bide agda veya epilatör ile aldiktan sonra limon tuz karisimi sürün alir almaz su degdirmen müthis yanma var :roflol: ama gercekten geciktiriyor tüylerin cikmasini benden bu kadar tüyüsz günlere arkadaslar:teytey:

Tüy dökücü krem okey de..sakın ha bikini bölgesine köpük sprey kullanma yakarsın mazallah cildini..
Spreyi yazın bacaklarım için kullandım..Felaket tahriş oldu..Ki cildim de manda derisi gibidir..hassas falan değil yani..ondan sonra iflah olmadı..kıl dönmeleri başladı..

Deneme bile...

tşk arkadaşlar yorumlarınız için yani bu yorumları okuyunca vazgeçtim asla denemiyecem:1no2: buarada canım senin dedigin limon tuz karışımı gerçekten faydalı oluyormu tam olarak ne işe yarıyor bide bildigimiz tuzmu yoksa deniz tuzu falanmı

ben kremini kullanıyorum bikini bölgeme gayet memnunum..ha benim tüylerim biraz geç ve az çıkar ama yine de işe yarıyo..sprey hiç denemedim..becerebilsem sirle alcam üstten üstten almak istemiorum ama cesaret edemiyorum işte...

bundan 6 sene evvel veet'in bağlı olduğu benckiser firmasında bir yıl hizmet verdim..
hemen her üründen belirli sürelerde personele dağıtırlardı.. veet 'in bütün ürünlerini tabi ki denedim.
bir tek sensitive bikini kreminden memnun kaldım.. diğerlerini de hep arkadaşlarıma dağıttım. şimdi bu lafımı duysalar ve ben hala bu firmada olsam kovulurmuydum acaba :)) ama ne yapabilirim.. gerçek bu.. bana hiç iyi gelmedi ürünleri.. zaten normaldede alerjik bir yapım var ve ağda yapma özürlüyüm..

Son düzenleme:
tşk arkadaşlar yorumlarınız için yani bu yorumları okuyunca vazgeçtim asla denemiyecem:1no2: buarada canım senin dedigin limon tuz karışımı gerçekten faydalı oluyormu tam olarak ne işe yarıyor bide bildigimiz tuzmu yoksa deniz tuzu falanmı

canim biraz gec oluyor belki cevabim yeni gördüm limon tuz karisimin deniz tuzu ile daha cok yaniyor onu belirteyim ilk önce normal tuzda olur limon tuz kil köklerin incelmesine ve killarin gec cikmasina sebeb oluyor ben hem bakla hemde limon tuz denemye caliscam limon tuzu killarin kökleriyle birlikte aldiktan sonra yani epilatör agda vesaire limon tuz karisimi sürülür ama ben gecen söyle yaptim bikini bölgeme önce aldim agda ile altlarini alamadim eldiven denigcem:eek: agda degdisem camsakizi o veetin siigir kutudaki agdasi baan yaramadi:1closedeyes: olsun camsakizi da tertemiz yapar sadece eliniz yapis yapis olur o desavnatg iste söyle yapmistim camsakizi iel aldim bakla suyunu sürdüm biraz cekmesini bekledim sonra limon tuz deniz tuzu vardi bu sefer onu denedim ama nasil yandim:roflol: olsun sonucta daha gec ve daha ince cikar limon tuz karisimi ile tüylerine tamaiyle veda eden arkadaslar bile var limon tuz nane konusu var burda biryerlerde canim orda son sayfalara bak bir kiz bahsetmisti 7-8 kere kullanmis 5 yil aradan gecmis halen tüysüz :teytey: nice tüysüz günler sekerlerrr:teytey::1hug:

ya arkdaşlar ben veetin tüy dökücü kremini almak istiorum bnm için kalın çıkması önemli değil önemli olan onları alması ben sadece o bikini bölgesine zarar verir mi onu sormak istiorumm lütfeennnn cvp yazınnn =( !!!!!

ben denemek için tek bacağımı epilatrle ötekini kremle aldım.. uzadğnda kremle aldğm daha gürdü ben tavsiye etmiyorum bana hç yaramadı..

genital bölgeyi en iyi nasıl temizleyebilirm tüy dökücü krem,sprey,ağda hangisi önerdiğinz bi marka varmı

krem kullandım memnun kalmadım tamamen dökmüyor yarıdan alıyorr jilet gibi aynı çok kötüü

canım ya senle aynı fikirdeyim bencede ama tüy dökücü krem benim boğaz bölümümde çok kısa tüyler var onlariçin kullansam bacakta gösterdiği etkiyi ordada gösteririmiki acaba korkuyorumda çok kısa tüyler beyaz tenli olduğum için güneşte bellide oluyo rahatsız oluyom da bi akıl verseniz banaaa tşkler:44::44::80::KK55:

tüy dökücü krem = jilet hiç tavsıye etmem bıde hepsını almıyo tertemız yapmıyo ben tüylerim ilk cıktıgında almıstım yanı düşünün ne kadar inceydi yinede güzel almıyodu.

Hyaaıırr.!!!!!!!!!!!!!!
sakın denemeee off duyunca tüylerim diken diken oldu.. uvv..
arkadaşım sakın deneme çok kötü yapıyor erkeklerin sakalları gibi oluyor uvvv çok kötü oldum yaa.
hele birde bacaklarına sakın denemem bin pişman oldum
al jiletle emin ol daha iii :S

X