Sivilceli Ciltler imex merhem ve kil maskesi..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

PessiMisst.91

ÜniversiteLi
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
1.904
0
33
arkadaşlar dün imex merhem aldım ve yine dün kil maskesi yaptım ve bu maskeyi haftada iki kez uygulucam sivilce we sivilce lekeleri için

kil maskesini herkeze tavsiye ederim ben maden suyu elma sirkesi we limon kattım içine hiç su koymadım.. düzelmeler olunca size haber wericem..

2 hafta önce hayatımda ilk defa kil maskesi yaptım yüzüme. Aktarın dediğine göre hakiki gülsuyuyla yapılması gerekiyormuş, hakiki gülsuyu da verdi bana. Neyse yaptım maskeyi. 2 güne kadar yüzümde birsürü sivilce çıktı. Acaba olması gereken bu muydu yoksa bana kil maskesi iyi gelmedi mi bilemiyorum. ama bir daha o maskeyi yapmaya cesaret edemiyorum. :sinifsinif:

BU arada, imex i ben de aldım geçen hafta cildiye tavsiyesiyle. 2 kez kullandım bıraktım. Aynı fondoten gibi yaa, bu sıcakta hiç çekemedim,iğrendim. Var mı imexin faydasını gören? bende bir dolu tüp imex var. boşu boşuna bekliyor evde.

2 hafta önce hayatımda ilk defa kil maskesi yaptım yüzüme. Aktarın dediğine göre hakiki gülsuyuyla yapılması gerekiyormuş, hakiki gülsuyu da verdi bana. Neyse yaptım maskeyi. 2 güne kadar yüzümde birsürü sivilce çıktı. Acaba olması gereken bu muydu yoksa bana kil maskesi iyi gelmedi mi bilemiyorum. ama bir daha o maskeyi yapmaya cesaret edemiyorum. :sinifsinif:

üzüldüm canım ya... aldığın kil beyaz kil mi? yeşil kil mi ? yeşil kil cilt içinmiş çünkü.... bide cildin yağlıysa gülsuyu iyi gelmez sanırım ..

Yeşil kil kullandım. Gülsuyu ile kil iyi gitmemiştir belki ama normalde kullandığım gülsuyundan çok memnunum. Hergun yüzüme pamukla sürerim. Şimdiye kadar sorun çıkarmadı :)

arkadaşlar yüzümdeki lekelerin azaldığını görüyorum ama kil maskesini bi kere yaptım misafir fln war bizde yatılı o yüzden kaytardım onu yapsam çok iyi olurdu aslında en kısa zamanda yapıp yazıcam buraya ama derim soyulcak kesin öle gelio bana..

BU arada, imex i ben de aldım geçen hafta cildiye tavsiyesiyle. 2 kez kullandım bıraktım. Aynı fondoten gibi yaa, bu sıcakta hiç çekemedim,iğrendim. Var mı imexin faydasını gören? bende bir dolu tüp imex var. boşu boşuna bekliyor evde.

canım bende çok işe yarardı ergenlık donemınde ıyı gelmişti.4 sene önce kullanmıstım evet fondoten gibi ama işe yaradı onun sabunuda varmış.ben kullanmadım ama ıyıymış die duydum.

ben de beyaz kil maskesi yapıp imex kullananlardanım.maskenin faydasını gerçekten gördüm.imex için pek yorumum olmayacak ama devamlı kullanıyorum en azından fondoten sürmekten daha ii diye düşünüyorum.

canım bende kullandım imexi hala da zorda kaldığımda kullanırım fakat antibiyotik varmış içinde sevgilimin annesi hemşire çok bilgili ilaçlar konusunda o söylemişti uzun süre kullandığınızda etkisi değil tepkisini görüyosunuz yani

yok be arkadaşım ne faydası yaa bende sadece ilk tüpün yarısına kadar etki etti kıpkırmızı lekeler pembeleşeti sonra hurra tekrar kızardı lekeler anlayamadım bir türlü..artık hiç etkisi yok

imex kullandım fakat fayda dan çok zararı oldu siyah noktaları artırdı.Çünkü kapatıyor cilt hava alamıyor gece yatarken sürüyordum her tarafa bulaşıyordu ben beğenmedim.

kil ilk kez kullanıyorsanız sivilceyi dışa vuruyor..zamanla kullandıkça cilt kabul ediyor..
ben de ilk kullandığımda müthiş sivilce çıkmıstı bin pişman olmustum..
sanırım ilk kez kullancak biri bi haftalık ev hapsini göze almalı önce..
ben bıraktım bidaha kullanmadım..:1closedeyes:

ben geçen sene kullandım yüzümün kusma evresi çok bıktırıcıydı yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim dayanamadım aptallık edip bıraktım doktor çok kızdı. kusan bölgelerde bidaha ciddi sivilce problemim olmadı tek tük ama bu defada yanaklarımda çok var. benim genelde belli bi bölgede çok yoğun ağrılı çıkıyo uzun süre sonra orda hiç çıkmıyo. mesela geçen sene dudak kenarlarımda çok ağrılı sivilceler vardı gülemiyodum bile. şimdi sanırım doktor tekrar vericek imexi bu defa sabredip kullanıcam. sen de bırakma derim faydasını görüceksin.

imex kullandım fakat fayda dan çok zararı oldu siyah noktaları artırdı.Çünkü kapatıyor cilt hava alamıyor gece yatarken sürüyordum her tarafa bulaşıyordu ben beğenmedim.

cilt 2 saat içinde merhemin içindeki maddeleri emer geriye yalnızca yardımcı maddeler kalır onlarıda zaten eğer sabah sürdüysen gece yatarken, gece sürdüysen sabah kalktığında cilt temizliğini yaparken gidiyor. cildi kapatması diye birşey söz konusu olamaz bu tıbbi bir merhem çünkü kozmetik ürün değil canım.

bende basladım imexe 4 gun falan oldu henuz yorum yapmak için çok erken. burdakı imexle sivexle ılgılı tüm sitelerde yorumlarım var ama pek ilgilenen yok. sanırım kullanan cok kişi yok. bende gece kullanıyorum ama çok az sürüyorum va sadece problemlı bölgeye uyguluyorum bütün yüzüme değil. ben hemen bırakmayın derım.
ben 11 hafta sivexi kullandım sımdı doktr imex yazdı buna başladım baklım sonuç ne olacak
yalnız yüzmde cok haff soyulma hıssedıyorum sankı kurumus gıbı.
ben takıp edıyorum herkez kullandıgı süreyı sonuclarını yazarsa sevınırım. sivlcesiz günler bayanlar.
opuyorumnanaktan

X