Yumurtlama Döneminde Kanama Yaşayan arkadaşlarrrrr yardımmm

cicekcik

02.08.10
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
6.802
22
46
merhaba arkadaşlar,
geçen ay soğan kürü yaptım 11 gün boyunca var olan miyomlarıma iyi gelir diye ve regli periyodum içinde ara ara kanamalarım oldu kürden olduğunu biliyordum çünkü normalde olsa bende anormal bişey bu benim bünyem için en azından.
bende kür acaba işe yaradımı diye regli olduktan sonra 7. günü doktora gittim ve doktora soğan kürünü söylemedim tabi kanamalardan bahsettim ulturasonda baktı herşey çok normal dedi miyomlarım duruyordu sorun görünmüyor dedi ve ara kanama bazen olur endişe edilcek bişey değil dedi hatta reglimin 7 günü yumurtan olmuş dedi 18,5mm bugün yarın ve sonraki gün ilişkiye girin dedi
bugün ilişki sırasında kanamam olduu ve ben şok oldum bayağı bir kan geldi ilişkiyle anlamadım şu anda yok gelen giden ama bu ne şimdi kür mürde yapmıyorum yumurtlama döneminden dolayı mı acaba soğan kürü yaptımda bozdumu yani ben yine bu ay hamiş kalma ümitlerini çöpemi atıyım anlamadım yaaa bilen bir fikri olan varsa nolur yardım etsin çıldırıcam bu saattede doktora gidemem mafoldumben

ne biliyom canım yaa bende şans olsaydı bir yandan bir topik var yumurtlama dönemi olabiliyormuş bir yerde diyor kaliteli yumoşlarda olabiliyormuş bazı bayanlarda aayy yanii bir yerde diyor adette atılamayan kan yumurtlama döneminde atılabilir ben bu ay reglimi az olmuştum
benim endişem yumurtam olmuştu hatta çatladı galiba ilişki oldu ama kan spermi öldürmezmi amaannn yanii valla çıldırıcammm geçti artık yokta 3 gündür az az geldi sonunda hafif koyu kahve oldu bitti bugün bişey yok ama ilişki olursa gelirmi bilmiyorum şaka gibi yaa soğan kürü yapmaz olaydımmmm

canım zaten aradım bekliyorum smear testi sonucunu aradım cumartesi doktoru önemli değildir kontak kanamadır dedi ne demeksee anlamadım çünkü herşey normaldi dedi bekleyelim smear sonucunu dedi gerçi %99 oda temiz çıkıcaktır merak etme dedi ben daha önce 5 ay kadar önce ameliyat olmuştum rahimazğından da amannn iştee arkadaşımm beklemekten başka bir yol yok şu anlık
saol canım benim desteğin için

sen nasılsın bu arada regline az kaldı gelmez inşallahhhhhhhhhhhhh sana sevinirizzzzzzzz

X