Anket Kredi karti kullaniyor musunuz?

Kredi kartiniz var mi?

• Evet,var.

OY: 14 82,4%
  • Hayir,yok

OY: 3 17,6%
  • Yok,ama almayi dusunuyorum

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    17
  • Anket Kapalı .

Nelya

NiLoVski
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
4.748
10
35
Ben elime bile almadim kredi karti..ne kendi ailemde var,annemlerde yani....ne de esimle bende....kayinvalidemgilde de yok...siz kullaniyor musunuz?

benim var ama sık kullanmıyorum.eşim kullanır ama keşke hayatımızdan çıkarabilsek

Bir tane kredi kartım var akıllı kullanıldığında son derece yararlı olduğunu düşünüyorum...........

evet kullanıyorum çok ta memnunum şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım kullanmasını bilmek lazımopuyorumnanaktan

evet benim de var eşimin de.düşünceli kullanınca ben de yararlı olduğu kanısındayım.

vardı bir tane ama ben iyi kullanmayanlardandım o zamanlar ve başıma dert oldu... neyseki ödedim tüm borcumu kurtuldum... 2 sene kadar da kart kullanmadım... şimdi şirketin maaşları yatırdığı banka kredi kartı gönderdi limiti çok düşük olduğu için kabul ettim... ödemem gerekenden daha fazlasını ödüyorum...
bir kere dilim yandı aman aman ; dikkat etmek lazım...

kullanıyorum çok şükür hiç kötü anım yok kredi kartıyla ilgili her zaman kontrollü olmuşumdur zemuszemus

vardı bende de .ama tc hükümeti avukatları hala beni bulmaya çalışıyor kaydirigubbakcemile3 bundan sonra olmasın diye uğraşıyorlar

X