Saç Şekillendiriciler Saçlarımızı Hangi Şampuanla Dalgalı Yapabiliriz Ya Da Uzatabiliriz ??

saçlarımın daldalı , çabul uması ve ışıldaması için hangi şampuanı önerirsiniz ??

• Ankete Katılan
    86

guzel_kiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
15
0
37
Saçlarımızı hangi şampuanla çabuk uzatabiliriz yada dalgalı yapabiliriz yorumlarınızı bekliyorum...

okadar çok şampuan denedim ki
hiç birinden memnun kalmadım
bu sorunun cevabını bende merak ediyorum hangi şampuan daha iyi???

ben gliss pembe serii kullanıyorum=) benim saclarım kıvırcık zaten ama gliss pembe sampuan sac kremi ve özellikle maskesi saclarımı mükemmel yapıyoo=) tavsie ederim bi dnene bence :KK66:

pantenın mukemmel bukleler sampuanını kullanıyorum ve memnunum.sacıma kopuk vs surmedıgım zaman saclarımın buklelerı guzel durmuyordu.fakat bu sampuanla hıc bırsey surmesemde gayet guzel duruyor buklelerım..

dove lacivert kutulu yumuşacık yapıyor kepeğe karşı olnda gzel her çeşidi gzel:KK70:

ben dove kullanıyorum. bu güne kadar her şampuanı denedim ama dove kadar memnun kalmadım. laciverti beyazı var ikiside çok güzel kokusu da müthiş ve yumusacık oluyor çokta güzel temizliyor:)

hepsini kullandım bişi fark etmedi bende şimdi merak ettim sonucu ..

elseve kuru saçlar için olanından çok memnunum :)

elidor hareketli bukleler kullandım gayet de memnundum ancak son zamalarda saçlarım biraz saçmalamaya başladı bende zaten bir süre sonra olur böyle baktım olmuyor dedim şampuanı değiştireyim loreal elseve 2si bir arada kullanmaya başladım saçları bildiğin maşa yapmış gibi dalgalı hatta kıvırcık o yüzden elidordan çok loreal elseve diyorum :))))

kremsiz mi kullanıyorsun canım ?

Çok geç yazdım sanırım hihi :) görmüyorum canım ya böyle yazınca falan :S Evet canım kremsiz kullanıyorum.-dum. Artık gliss'in total repair 19'u kullanıyorum. 2 şişe aldım bugün ilk defa denedim. normaldi sanırım. ilerde görücez artık :)

X